Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Εκδήλωση επιτυχής. Ευχαριστούμε

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 06, 2004 7:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Εκδήλωση επιτυχής. Ευχαριστούμε Απάντηση με Συμπερίληψη

Η εκδήλωση στις 4 Ιουνίου με κεντρικό θεματικό άξονα το Δημήτρη Λιαντίνη διεξήχθει επιτυχώς.

Ευχαριστώ θερμά όσους συμμετείχαν από αυτό το forum. Για όσους δεν ήρθαν, εκτός από τις νομικές συνέπειες που θα έχουν, θα υποβληθούν στη δοκιμασία να κατεβάσουν αρκετά Mbytes από το Liantinis.gr ώστε να δουν μερικά αποσπάσματα από την εκδήλωση αυτή αφού τη βιντεοσκοπήσαμε.

Όλα αυτά όμως σε λίγες ημέρες. Ακόμα το DVD δεν μας έχει παραδωθεί από τον εικονολήπτη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fainareth
Υφηγητής


Εγγραφή: 06 Ιούν 2004
Δημοσιεύσεις: 10
Τόπος: Athens

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 06, 2004 10:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Η εκδήλωση για το Δάσκαλο Λιαντίνη Απάντηση με Συμπερίληψη

Με το βάπτισμα μου σε αυτήν την ιστοσελίδα δράττομαι της ευκαιρίας να συγχαρώ τους αρχιτέκτονες της εν λόγω εκδήλωσης.Ούσα παρούσα αποκόμησα τα καλύτερα.Με γοήτευσε ιδιαίτερα η προβολή της διάλεξης του δασκάλου.Κάθε πρόταση Λιαντίνη και ένα ερέθισμα για προβληματισμό.Ελπίζω κάποια στιγμή στο μέλλον να μπορέσω να αποκτήσω αυτή τη κασέτα.
Με εκτίμηση
Φαιναρέτη
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
georgemaus
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 712

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 07, 2004 12:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Συγχαρητήρια για την ωραία προσπάθεια. Ήμουν κι εγώ εκεί. Αν και έφυγα λίγο μετά τα μεσάνυχτα που άρχισε η συζήτηση. Τι να κάνω, είχα ταξίδι...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vaggos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Φεβ 2004
Δημοσιεύσεις: 481
Τόπος: Νάξος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 07, 2004 4:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εγώ προσωπικά λυπάμαι για τον εαυτό μου. Ήθελα πολύ να παρευρεθώ σε αυτήν την αληθινή συνάντηση. Το άμορφο και ανοργάνωτο όμως σύστημα της Ανώτατης εκπαίδευσης δεν μου το επέτρεψε με τις ΕΠΙΒΟΛΕΣ των εκκρεμοτήτων και των έκτακτων μαθημάτων - εργασιών. Δυστυχώς το «εξάμηνο» μας ξεκίνησε αρχές Απρίλη και ακόμα τρέχουμε για ύλες και ΒΙΒΛΙΑ ενώ έχουν ξεκινήσει οι εξετάσεις!

Ήμαρτον...
_________________
Η βιομηχανία σκοτώνει τη μουσική. Αυτός που αγαπά, και να ελπίζει ξέρει, όλη τη νύχτα πολεμά ξημέρωμα να φέρει.

Παραδοσιακή Μουσική | Ελλάδα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center