Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Θερμές ευχές
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Ελεύθερες Απόψεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 21, 2006 3:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Μέσα απο αυτο το τόσο ενδιαφέρον forum θα ήθελα να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με πολλή υγεία,αγάπη,χαρά,ευτυχία αλλά και δημιουργία σε όλους-ες γιορτάζετε σήμερα με μια ιδιαιτερότητα στον ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΤΣΑ και στην ΕΛΕΝΗ του Γιώργου Δουλγέρη.
Να είστε πάντα καλά και εύχομαι στους εορτάζοντες και εορτάζουσες να φτάσετε ανώδυνα και σύντομα στην δική σας ΙΘΑΚΗ.
Με πολλή αγάπη απο Λευκωσία.
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 22, 2006 11:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπετινα σ ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σου εγω, το Ελενακι μου, και ενας καινουριος Γιωργος Δουλγερης που μολις πριν μια βδομαδα ηρθε στη ζωη. (Ο Εγγονος μου Wink )
Ποτε , τα μεγαλυτερα λογια, δεν καταφεραν να περιγραψουν τα συναισθηματα.
Σου ευχομαστε λοιπον εμεις που "ξερουμε", και στα ....δικασου Wink
_________________
Αλλο τα ΣΟΦΑ ΛΟΓΙΑ κι αλλο τα ΠΑΧΥΑ ΛΟΓΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 23, 2006 7:07 am    Θέμα δημοσίευσης: Re: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπεττίνα έγραψε:
Μέσα απο αυτο το τόσο ενδιαφέρον forum θα ήθελα να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ με πολλή υγεία,αγάπη,χαρά,ευτυχία αλλά και δημιουργία σε όλους-ες γιορτάζετε σήμερα με μια ιδιαιτερότητα στον ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΤΣΑ και στην ΕΛΕΝΗ του Γιώργου Δουλγέρη.
Να είστε πάντα καλά και εύχομαι στους εορτάζοντες και εορτάζουσες να φτάσετε ανώδυνα και σύντομα στην δική σας ΙΘΑΚΗ.
Με πολλή αγάπη απο Λευκωσία.


Μπεττίνα σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου και τις ανταποδίδω με μια διαφορά:
Να είστε πάντα καλά και εύχομαι στους εορτάζοντες και εορτάζουσες και μη-εορτάζοντες και μη-εορτάζουσες να φτάσετε επώδυνα και αργά στην δική σας ΙΘΑΚΗ.
κμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 23, 2006 9:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Γιώργο Δουλγέρη,τη χαρά ενος εγγονιού δεν την έχω ζήσει και απο ότι βλέπω δεν υπάρχει αυτή η επιθυμία απο τη μεριά της νύφης μου να μου την χαρίσει,μπορώ όμως να την φανταστώ,σαν μια αγαπημένη δική μας προέκταση και το μόνο που νιώθω την ανάγκη μέσα μου να σου πω,είναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κώστα Μαρίτσα
Εντεχνο όπως πάντα άλλωστε,το ευγενικό σου συμπλήρωμα στις ευχές μου,αποδεκτό και λογικό.
Πάντα καλά.
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 24, 2006 7:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

abc έγραψε:
Να είστε πάντα καλά και εύχομαι στους εορτάζοντες και εορτάζουσες και μη-εορτάζοντες και μη-εορτάζουσες να φτάσετε επώδυνα και αργά στην δική σας ΙΘΑΚΗ.
κμ


Κώστα, χρόνια πολλά σου! Και σημασία έχει πρώτα να είμαστε καλά, αυτό μετράει, αν είσαι εσύ καλά η Ιθάκη μετά είναι δευτερεύον θέμα!
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 25, 2006 10:20 am    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Abc
Αλήθεια τι εννοείς όταν λές ότι εύχεσαι να φτάσουμε όλοι ΕΠΩΔΥΝΑ στην δική μας Ιθάκη???
Αυτό εγω προσωπικά το παίρνω σαν "κατάρα"και όχι σαν "ευχή".
Παρά ταύτα θα ήθελες να γίνεις πιο σαφής???????
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 26, 2006 10:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αντιθετα εγω, (για πρωτη φορα Shocked ) συμφωνω με τον Κωστα.

Καμια φορα, ξερο κλαδι, στην πετρα απανω.....πιανει!!!!! Laughing Laughing
_________________
Αλλο τα ΣΟΦΑ ΛΟΓΙΑ κι αλλο τα ΠΑΧΥΑ ΛΟΓΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 30, 2006 1:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Γιώργο Δουλγέρη,μια που εσυ κατάλαβες τι εννοεί ο Κώστας,δεν μου εξηγείς και μένα μπας και......καταλάβω????
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 740
Τόπος: ΚΡΗΤΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 30, 2006 7:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπεττίνα έγραψε:
Γιώργο Δουλγέρη,μια που εσυ κατάλαβες τι εννοεί ο Κώστας,δεν μου εξηγείς και μένα μπας και......καταλάβω????

Θα προτιμουσες δηλ. το αντιθετο?
Ενα ταξιδι "ρουτινας", και μαλλιστα....συντομο?
_________________
Αλλο τα ΣΟΦΑ ΛΟΓΙΑ κι αλλο τα ΠΑΧΥΑ ΛΟΓΙΑ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 31, 2006 11:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Γιώργο Δουλγέρη
Ασε με και μένα να κάνω την πλακίτσα μου Laughing
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 31, 2006 11:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

{[quote]=Μπεττίνα}{[/quote=Γιώργος Δουλγέρης
Γιώργος Δουλγέρης έγραψε
Θα προτιμούσες δηλαδή το αντίθετο?{
Παράθεση:

Ποιο θεωρείς εσυ αντίθετο?{/b}{

_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 31, 2006 11:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Λοιπόν παιδάκια σας είχα μιλήσει απο παλιά για την δημοσιογράφο και φίλη μου Ντία,η οποία ήθελε με το ζόρι να απαντήσει στον Γιώργο Δουλγέρη και τα έκανε ....μαντάρα.Μην λάβετε λοιπόν υπόψη σας τις "αγκίλες"και όλα αυτά τα άσχετα που χρησιμοποίησε στην προσπάθειά της να απαντήσει στον Γιώργο και μάλιστα την ώρα που εγω ετοίμαζα καφέ.
Αχ...αυτοί οι δημοσιογράφοι,κρέμασμα θέλουν κάποιες φορές!!!!!!!!
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 31, 2006 6:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπεττίνα έγραψε:
Γιώργο Δουλγέρη,μια που εσυ κατάλαβες τι εννοεί ο Κώστας,δεν μου εξηγείς και μένα μπας και......καταλάβω????


Ξανα-διάβασε την Ιθάκη του Κ.Καβάφη!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Μπεττίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 470
Τόπος: Λευκωσία

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 01, 2006 11:28 am    Θέμα δημοσίευσης: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

ABC επιτέλους σε ανακάλυψα,σε προκάλεσα θα έλεγα καλύτερα να εμφανιστείς,με το αστειάκι στον Γιώργο Δουλγέρη.
Ακόμα ήθελα να σου πω ότι το βιβλίο σου ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ βρίσκεται στα χέρια της φίλης μου της Ντίας.Αύριο θα το παραγγείλει απο το βιβλιοπωλείο ΑΓΡΟΤΗΣ(ΛΕΥΚΩΣΙΑ).
Οσο για το βιβλίο του πατέρα σου,το διάβασε πρώτα ο Μιχάλης)ο σύζυγός μου)και μου είπε να σου πω ΔΗΜΟΣΙΑ ότι ήταν το μοναδικό βιβλίο (από όσα έχει διαβάσει ως τώρα)που λεει και καταγράφει μόνο ΑΛΗΘΕΙΕΣ γύρω απο το Κυπριακό πρόβλημα.Συγχαρητήρια και απο τους δυο μας.
Οσο για την Ιθάκη,αναρωτιέμαι πόσο ακόμα πρέπει να πονέσουμε για να την φτάσουμε???????
_________________
Η χειρότερη ασθένεια είναι η άγνοια.
Πλάτων
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 02, 2006 8:27 am    Θέμα δημοσίευσης: Re: Θερμές ευχές Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπεττίνα έγραψε:
ABC επιτέλους σε ανακάλυψα,σε προκάλεσα θα έλεγα καλύτερα να εμφανιστείς,με το αστειάκι στον Γιώργο Δουλγέρη.
Ακόμα ήθελα να σου πω ότι το βιβλίο σου ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ βρίσκεται στα χέρια της φίλης μου της Ντίας.Αύριο θα το παραγγείλει απο το βιβλιοπωλείο ΑΓΡΟΤΗΣ(ΛΕΥΚΩΣΙΑ).
Οσο για το βιβλίο του πατέρα σου,το διάβασε πρώτα ο Μιχάλης)ο σύζυγός μου)και μου είπε να σου πω ΔΗΜΟΣΙΑ ότι ήταν το μοναδικό βιβλίο (από όσα έχει διαβάσει ως τώρα)που λεει και καταγράφει μόνο ΑΛΗΘΕΙΕΣ γύρω απο το Κυπριακό πρόβλημα.Συγχαρητήρια και απο τους δυο μας.
Οσο για την Ιθάκη,αναρωτιέμαι πόσο ακόμα πρέπει να πονέσουμε για να την φτάσουμε???????


Μα ... δεν κρύβομαι, ειδικά από εσένα!!!

Χθες μίλησα με τον Επιφαν(ε)ίου. Έλαβε τυα βιβλία. Είχα ένα φάκελλο για σένα, που ή δεν έφτασε ή δεν σου τον έδωσε. Αν θέλεις, ρώρησέ τον τι έγινε ο φάκελλος (είχα 4-5 βιβλία για σένα, το δικό μου, του πατέρα μου και του παππού μου).
Λυπήθηκα, που δεν σου το έδωσε, αλλά ίσως δεν του το έστειλε ο Λάμπρος - δεν ξέρω!!!
Στην Βουλγαρία το βιβλίο πάει πολύ καλά. Την 21.5.06 έδωσα την πρώτη μου τηλεοπτική συνέντευξη στην Βουλγάρικη τηλεόραση. Κρίμα που δεν έχει νόημα να σου την στείλω. έτρεμα ολόκληρος, όμως η δημοσιογραφίνα (πάντα...γυναίκες) ήταν πολύ καλή (και...όμορφη) και είχε καταλάβει το βιβλίο μου.
Χαιρετίσματα στον (άγνωστο) Μιχάλη!
μφχ
Κ.Μαρίτσας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Ελεύθερες Απόψεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center