Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Τι θα λέγατε για φιλοσοφικό ηλ. βιβλιοπωλείο;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 9:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

iason έγραψε:
abc έγραψε:
afham έγραψε:
ΕΕΕΕ σεμνά είπαμε


Δεν...είπαμε!


Ούτε και εσύ όμως μας είπες πώς φιλοσοφούσαν οι Αμαζόνες.


Κόβοντας το αρχίδι του ερωτώντος...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Καψαλάκης Γιαννης
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Νοέ 2005
Δημοσιεύσεις: 150
Τόπος: Battle of Crete

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 11:31 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αυτο που θα ηθελα πολυ να δς στο βιβλιοπωλειο του Filosofia.gr ειναι βιβλια ιστοριας εξωτερικου. Βιβλια με διεθνες ευρος και βιβλια που διδασκονται σε ξενα κολεγια. Θα θελα να δω πχ ιστοριας τεχνης το βιβλιο που διδασκονται στην Ιταλια! Ειναι δυσκολο? Confused
_________________
Αν ήμουν δροσοσταλίδα, θα έβρισκα καταφύγιο στην άκρη ενός φύλλου. Επειδή όμως είμαι άνδρας, δεν υπάρχει το παραμικρό μέρος για μένα σε ολόκληρο τον κόσμο. - Saigo Tagamori -
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 2:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κι εγώ θα το ήθελα. Σίγουρα θα υπάρχουν και ξενόγλωσσα. Θα δω πώς θα μπορέσω να τα ξετρυπώσω.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 8:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

abc έγραψε:
...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Θ΄αρχίσω να σε υποπτεύομαι.
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 28, 2006 9:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Πολύ ωραία ακούγονται όλα αυτά αλλά γιατί μόνο σε οποιοδήποτε μέρος της Ελλάδας θα μπορούν να παραλαμβάνονται; Με μας που είμαστε λίγο ποιο έξω τι γίνεται;
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 29, 2006 12:48 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

all over the world λέμε! Laughing
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 29, 2006 1:29 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Oh ok Tamam tote Rolling Eyes
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Παύλος
Πρύτανης


Εγγραφή: 21 Οκτ 2005
Δημοσιεύσεις: 112
Τόπος: Καλαμάτα - Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 27, 2006 5:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Τι έγινε το σχέδιο σου Αφχαμ; Υπάρχουν νέα ή το εγκατέλειψες;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 27, 2006 5:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Όλα θα γίνουν στην ώρα τους. Δεν είναι απλό θέμα. Ένα βήμα τη φορά. Ανέβασα τα blogs. Το επόμενο βήμα είναι αυτό. Τυπικώς είμαι έτοιμος.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
about
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 600

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 22, 2008 12:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: - στο ιδιο θεμα . . . Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Όλα θα γίνουν στην ώρα τους. Δεν είναι απλό θέμα. Ένα βήμα τη φορά. Ανέβασα τα blogs. Το επόμενο βήμα είναι αυτό. Τυπικώς είμαι έτοιμος.


- καλημερα . . .
- η σκεψη για ηλεκτρονικο Ημερολογιο σαν ιδεα και πραξη , με επιλογες απο κειμενα που μπορουν και θελουν να γραφουν , μελη και μη , της www.filosofia.gr . . .
και γενικοτερα απο παλαιοτερους και νεοτερους ανθρωπους που αγαπουν και καταφερνουν την καταγραφη της σκεψης . . . οπως γινεται και στην www.noisa.gr με βελτιωμενη Ημερολογιακη Παρουσιαση και διευκολυνσεις συμμετοχης . . . θαρρω πως ειναι προσθετικα θετικη στο Ολο Θεμα και ζητουμενο . . .
- ως εργαζομενος εθελοντικα κατα καιρους στις επιλογες των θεματων και στα γραφιστικα αυτης σελιδας . . . επιδοκιμαζω τις ιδεες αλλα και τις προσπαθιες για Τετοιες διαδυκτιακες δραστηριοτητες . . . Μας ΛΕΙΠΟΥΝ . . .
- γιατι σταματησε ή γιατι δεν προχωρησε και δεν υλοποιηθηκε η Ιδεα σου φιλε afham . . . θα το ξερεις καλυτερα εσυ . . .
- απο την πλευρα μου και προσωπικα , θα 'θελα αν μπορουσα τροπο τινα και να συμβαλω . . .
- καλημερα . . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
about
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 600

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 22, 2008 8:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: - παρενθεση για το θεμα που πρεκυψε με τον saama Απάντηση με Συμπερίληψη

- σου εγραψα σχετικα με το θεμα που προεκυψε με τον saama . . . και μαζι και μια παρακληση για να λειψουνε καποιες '' Χοντρες '' Ασχημιες απο το θεμα '' τι γινεται στο ημερολογιο της www.noisa.gr αλλα και απο Αυτο το θεμα οπως και απο Αλλα θεματα . . . ΕΙ ΔΥΝΑΤΟΝ . . .
- εγραψα δηλαδη στον διαχειριστη afham . . . αλλα δεν ξερω αμα φτασανε τα οσα εγραψα ως Εσενα . . .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center