Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Η ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΙΚΗ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ 4 ΠΑΡΑΔΟΞΑ ΤΟΥ ΖΗΝΩΝΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Μεταφυσικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
stefstath
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 777
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 11:22 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αυτό για τις μονάδες..... ΄΄εχεις δίκιο και ζητάω συγγνώμη. Δεν έχω πρόβλημα. Για να δούμε: όλοι αυτοί που με έλεγαν ρατσιστή. τριμπούρδελο, φασίστα κτλ θα βρεθεί κάποιος σκαπανέας να τους ζητήσει να πουν συγγνώμη;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Darkmind
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1671

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 11:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

stefstath έγραψε:
για τις δικές σας βρισιές περί φασίστα ποιός θα ζητήσει συγγνώμη;


stefstath έγραψε:
θεωρώ τιμή μου να΄μαι φασίστας.


Πρόκειται για διχασμένη προσωπικότητα, μην τον παίρνετε στα σοβαρά.
_________________
Πάντων χρημάτων μέτρον έστιν άνθρωπος

«Η φιλοσοφία στο βαθμό που παραμένει φιλοσοφία δεν μπορεί να συστήσει άμεσα βήματα αλλαγών. Προκαλεί αλλαγές μόνο όσο παραμένει θεωρία. Δεν είναι η θεωρία επίσης μια αυθεντική μορφή πρακτικής;» Theodor W. Adorno
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 11:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κάπου διάβασα ότι αυτοί που βρίζουν έχουν σεξουαλικά προβλήματα...ίσως εδώ να έχουμε το παράδοξο....να βρίζουν άτομα που δεν έχουν τέτοια προβλήματα!
Πάντως ελπίζω τα όποια προβλήματα να λυθούν και οι βρισιές καθώς και οι αναμνήσεις τους να χαθούν στη λήθη!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stefstath
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 777
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 11:54 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

εγώ το θεωρώ τιμή μου. Εσείς το εννοείται όμως με άλλο τρόπο κι όχι όπως το εννοώ εγώ. Όπως βλέπεις απο πάνω ζήτησα συγγνώμη για το λάθος μου. Δεν βλέπω κανένας άλλος να κάνει το ίδιο...
η καλοσύνη μου δεν θα κρατήσει για ...πολύ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Darkmind
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1671

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 11:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

stefstath έγραψε:
Αυτό για τις μονάδες..... ΄΄εχεις δίκιο και ζητάω συγγνώμη.


Ωωωωωω λύγισε ο ατσαλένιος!! Χλιμίντρισε ελεύθερα τώρα.
_________________
Πάντων χρημάτων μέτρον έστιν άνθρωπος

«Η φιλοσοφία στο βαθμό που παραμένει φιλοσοφία δεν μπορεί να συστήσει άμεσα βήματα αλλαγών. Προκαλεί αλλαγές μόνο όσο παραμένει θεωρία. Δεν είναι η θεωρία επίσης μια αυθεντική μορφή πρακτικής;» Theodor W. Adorno
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Darkmind
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1671

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 11:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

stefstath έγραψε:

η καλοσύνη μου δεν θα κρατήσει για ...πολύ


Θα μας τιμωρήσεις όταν έρθετε στην εξουσία;
_________________
Πάντων χρημάτων μέτρον έστιν άνθρωπος

«Η φιλοσοφία στο βαθμό που παραμένει φιλοσοφία δεν μπορεί να συστήσει άμεσα βήματα αλλαγών. Προκαλεί αλλαγές μόνο όσο παραμένει θεωρία. Δεν είναι η θεωρία επίσης μια αυθεντική μορφή πρακτικής;» Theodor W. Adorno
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
stefstath
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 777
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 1:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΩΣΤΕ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΙΑ;
Ε ΤΟΤΕ ΛΟΙΠΟΝ, ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ. ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΡΟΜΠΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.......(ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ BUGMAN;) ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 1:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μάλλον δεν είδες το προηγούμενο μήνυμά μου!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
stefstath
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 777
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 1:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΓΙΕΙΣ; ..........ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΕΡΑΣΤΟΥΣ, ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΗΔΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙΑ .........ΚΙΝΔΥΝΕΥΟΥΜΕ.
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΛΩΣ ΒΡΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥΣ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
skapaneas
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 12421
Τόπος: Εδώ ........ Χρόνος: Τώρα ....... Τρόπος: Απλά + Λαϊκά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 2:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

stefstath
έγραψε:
Αυτό για τις μονάδες..... ΄΄εχεις δίκιο και ζητάω συγγνώμη.
Δεν έχω πρόβλημα.
Για να δούμε: όλοι αυτοί που με έλεγαν ρατσιστή. τριμπούρδελο, φασίστα κτλ θα βρεθεί κάποιος σκαπανέας να τους ζητήσει να πουν συγγνώμη;

Ενταξει με τη συγνωμη...
Σε αυτη συμπεριλαμβανω και οσα λες για το σχολιασμο των ορθογραφικων σου λαθων ο οποιος δε εγινε απο μενα.
Να εισαι καλα !
Σκαπανεας

_________________
Ο ανθρωπος ειναι ο λογος του συμπαντος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
stefstath
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 777
Τόπος: ΙΛΙΟΝ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 2:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ο.Κ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ouliathis
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Οκτ 2003
Δημοσιεύσεις: 3832
Τόπος: Κύπρος

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 4:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Νομίζω πως είναι καιρός όλοι να καταλάβουμε πως είναι πολύ καλύτερα να εξαντλούμε το θέμα για το οποίο συνομιλούμε, παρά να εξαντλούμε την όποια έμπνευση διαθέτουμε σε καντίλια. Δεν είναι ότι καλύτερο να βλέπει κανείς ολόκληρες σελίδες με μόνο περιεχόμενο τα περί ου ο λόγος καντίλια!
Δύο τρία είναι αρκετά. Από κει και πέρα γίνεται βαρετό. Δεν μας τιμά αυτή η συμπεριφορά καταλάβετέ το. Άντε να μην αρχίσω τα καντίλια Twisted Evil
_________________
Αυτο που εσείς αποκαλείτε ζωή εγώ το αποκαλώ θάνατο, κι αυτό που εσείς αποκαλείτε θάνατο, εγώ το αποκαλώ ζωή.
Εμπεδοκλής
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 4:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

stefstath έγραψε:
πω πω δίψα για εκδίκηση.....τα μόνα λάθη που θα βρίσκεται είναι κάποια ορθογραφικά από βιασύνη. Τα άλλα είναι της φαντασίας σας. Ωστε δεν σας αρκεί λιγότερο από ένα ολοκληρωμένο δράμα; Ο.Κ. η ευθύνη δική σας Cool
Δηλαδή αυτό ήταν της φαντασίας του Darkmind;
http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=101135&highlight=#101135

Και αυτό της φαντασίας του skapaneas;
http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=101308&highlight=#101308
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 4:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

stefstath έγραψε:
ΚΑΙ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΥΓΙΕΙΣ;
Όχι μωρέ. Έχουμε κανένα κοιλόπονο, κανένα χαμηλό PSA...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΧΙΓΙΩΡΓΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 1477
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 10, 2010 7:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:


Το παράδοξο είναι ότι ακόμα συζητάμε για τα παράδοξα του Ζήνωνα!


ΑΚΡΙΒΩΣ φίλε μου.
_________________
Ο μέγιστος καρπός της αυτάρκειας είναι η ελευθερία(Επίκουρος)

ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ.

http://xigiorge2.blogspot.com/ (Οι πραγματείες μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Μεταφυσικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Σελίδα 5 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center