Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Αξίζουν κάτι κυβερνώντες και κατέχοντες καίριες θέσεις ηόχι;

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Για συγκεκριμένους ιθύνοντες
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Adreo
Καθηγητής


Εγγραφή: 23 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 08, 2007 1:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Αξίζουν κάτι κυβερνώντες και κατέχοντες καίριες θέσεις ηόχι; Απάντηση με Συμπερίληψη

Φίλοι μου,

βλέποντας την κατάντια (μπάχαλο) που βρίσκεται η χώρα, θεωρώ πως ανίκανοι άνθρωποι -όχι όλοι βέβαια- σε όλους τους τομείς, αναρριχήθηκαν σε υψηλές θέσεις, και έχω σχηματίσει την γνώμη, πως η χώρα μας πάσχει στον τομέα επιλογής των αξιοκρατικά καλύτερων στελεχών.
Υπάρχει γιατριά;...
Να επιλέγονται-αν και πολύ δύσκολο- με πεντακάθαρα κριτήρια οι καλύτεροι και ο Λαός επίσης να ψηφίζει τους καλύτερους από όσους μας επιβάλουν τα κόμματα και αν δεν βρίσκει.... ας μην ψηφίζει κανέναν. Ας το συζητήσουμε λοιπόν το θέμα. Ίσως κάτι καλό προκύψει.
Adreo
_________________
Έχω και εγώ να πω κάτι. Προσεχώς!. .
Γιάννης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 10, 2007 5:16 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σε ένα πολίτευμα κληρονομούμενης τηλεοπτικής δημοκρατίας δύσκολο το βλέπω να αλλάξει η κατάσταση προς το αξιοκρατικότερο. Θέλει βαθιές θεσμικές τομές για να ισιώσει το θέμα.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Krisnna
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 28 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 57

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 12, 2007 12:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μεγάλο μερίδιο έχει η πολιτική ανωριμότητα των ίδιων των Ελλήνων ψηφοφόρων, πέφτουν πολύ εύκολα θύματα προπαγάνδας δίνοντας την ψήφο τους σε φανταστερά, πολυδιαφημισμένα ονόματα δίχως να εξετάσουν καθόλου την καταλληλότητα τους σε αυτή την θέση.
Κριτήριο τους μονάχα οι όποιες υποσχέσεις, τις περισσότερες φορές ψεύτικες έχουν δεχτεί προκειμένου να ικανοποιήσουν ναρκισσικά το προσωπικό τους κέρδος.
Να ψηφίζεις γόνους παλιών πολιτικών οικογενειών μονάχα γιατί έχουν το όνομα απορρίπτοντας τους άλλους είναι πράξη που την βλέπω να μήν έχει καμιά σημαντική διαφορά ουσίας απο την υποστήριξη στον θεσμό της βασιλείας τον οποίο όλοι καταδικάζουν.


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Krisnna στις Δευ Φεβ 12, 2007 8:12 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Adreo
Καθηγητής


Εγγραφή: 23 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 12, 2007 5:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Krisnna έγραψε:
Μεγάλο μερίδιο έχει η πολιτική ανωριμότητα των ίδιων των Ελλήνων ψηφοφόρων, πέφτουν πολύ εύκολα θύματα προπαγάνδας δίνοντας την ψήφο τους σε φανταστερά, πολυδιαφημισμένα ονόματα δίχως να εξετάσουν καθόλου την καταλληλότητα τους σε αυτή την θέση.
Κριτήριο τους μονάχα οι όποιες υποσχέσεις, τις περισσότερες φορές ψεύτικες έχουν δεχτεί προκειμένου να ικανοποιήσουν ναρκισσικά το προσωπικό τους κέρδος.
Να ψηφίζεις γόνους παλιών πολιτικών επιφανειών μονάχα γιατί έχουν το όνομα απορρίπτοντας τους άλλους είναι πράξη που την βλέπω να μήν έχει καμιά σημαντική διαφορά ουσίας απο την υποστήριξη στον θεσμό της βασιλείας τον οποίο όλοι καταδικάζουν.


Αγαπητέ Krisnna,
Με άλλα λόγια δηλαδή αδυνατούμε να επιλέξουμε, που σημαίνει οι γόνοι κάποιων οικογενειών πάντα θα κυβερνούν παίζοντάς το πως δήθεν κόπτονται για το καλό του Έλληνα. Το δυστύχημα είναι ότι περνούν τους εαυτούς τους σαν καλύτερους από εμάς.
Βέβαια είναι και το άλλο: "το μη χείρον βέλτιστον." Το μη χειρότερο είναι καλύτερο. Πάντως θλίβομαι για την κατάντια μας.

Φιλικά
Adreo
_________________
Έχω και εγώ να πω κάτι. Προσεχώς!. .
Γιάννης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Krisnna
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 28 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 57

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 12, 2007 8:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αγαπητέ Adreo, εγώ δέν αμφιβάλλω οτι όσοι μεγάλωσαν σε πολιτικό περιβάλλον θα έμαθαν κάτι περισσότερο στον τομέα της πολιτικής, αλλά δέν φτάνει μόνο αυτό. Με την ίδια λογική όπως έγραψα και ο βασιλιάς είναι ικανότερος για ανώτατος πολιτικός άρχων σε σύγκριση με άλλους άσημους πολίτες στην ίδια θέση.
Εγώ ρίχνω τον τομέα της ευθύνης στον ίδιο τον πολίτη που εντυπωσιάζεται απο τα ηχηρά ονόματα, τις διαφημίσεις, και τις φανφάρες. Δικαίωμα στο αίτημα για κυβερνητικές θέσεις έχουν ισάξια όλοι άσχετα με το εάν είναι γόνοι πολιτικών οικογενειών ή όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Adreo
Καθηγητής


Εγγραφή: 23 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 61

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 12, 2007 11:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Krisnna έγραψε:
Αγαπητέ Adreo, εγώ δέν αμφιβάλλω οτι όσοι μεγάλωσαν σε πολιτικό περιβάλλον θα έμαθαν κάτι περισσότερο στον τομέα της πολιτικής, αλλά δέν φτάνει μόνο αυτό. Με την ίδια λογική όπως έγραψα και ο βασιλιάς είναι ικανότερος για ανώτατος πολιτικός άρχων σε σύγκριση με άλλους άσημους πολίτες στην ίδια θέση.
Εγώ ρίχνω τον τομέα της ευθύνης στον ίδιο τον πολίτη που εντυπωσιάζεται απο τα ηχηρά ονόματα, τις διαφημίσεις, και τις φανφάρες. Δικαίωμα στο αίτημα για κυβερνητικές θέσεις έχουν ισάξια όλοι άσχετα με το εάν είναι γόνοι πολιτικών οικογενειών ή όχι.



Αγαπητέ Krisnna, έχω την εντύπωση πως κάπου συμβιβάζεσαι με την ιδέα ότι οι περισσότεροι "μπούφοι" γόνοι των Ελλήνων πολιτικών, μπορούν να μας καπελώνουν δίκαια. Φαίνεται πως αυτή η κατάσταση σε ικανοποιεί. Για μένα το ερώτημα είναι πως μπορούμε να απαλαχθούμε από αυτούς. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. Τα κεφαλια της λερναίας ύδρας είναι πολλά. Βέβαια φαντάζομαι, όπως μιλώ θα με κατατάσσεις στους αριστερούς. Όχι φίλε μου, είμαι απόλυτα Δημοκρατικός πολίτης. Δεν μπορώ όμως να ανεχθώ μερικά πράγματα. Για προσπάθησε να δεις ένα στέλεχος της κυβέρνησης. Μόνο με μεσάζοντα, που κάνει τις δουλειές του (κομματάρχης) , συνήθως και αυτός δεν αξίζει μια. Περιμένω σκέψεις και προτάσεις για το θέμα που έχω θέσει. Και δεν γράφω βέβαια προς κανένα ειδικά . απευθύνομαι προς όλους τους συμμετέχοντες στις συζητήσεις του site.
Με τιμή
adreo
_________________
Έχω και εγώ να πω κάτι. Προσεχώς!. .
Γιάννης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Krisnna
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 28 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 57

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 16, 2007 6:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Adreo έγραψε:
Αγαπητέ Krisnna, έχω την εντύπωση πως κάπου συμβιβάζεσαι με την ιδέα ότι οι περισσότεροι "μπούφοι" γόνοι των Ελλήνων πολιτικών, μπορούν να μας καπελώνουν δίκαια. Φαίνεται πως αυτή η κατάσταση σε ικανοποιεί. Για μένα το ερώτημα είναι πως μπορούμε να απαλαχθούμε από αυτούς. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. Τα κεφαλια της λερναίας ύδρας είναι πολλά. Βέβαια φαντάζομαι, όπως μιλώ θα με κατατάσσεις στους αριστερούς. Όχι φίλε μου, είμαι απόλυτα Δημοκρατικός πολίτης. Δεν μπορώ όμως να ανεχθώ μερικά πράγματα. Για προσπάθησε να δεις ένα στέλεχος της κυβέρνησης. Μόνο με μεσάζοντα, που κάνει τις δουλειές του (κομματάρχης) , συνήθως και αυτός δεν αξίζει μια. Περιμένω σκέψεις και προτάσεις για το θέμα που έχω θέσει. Και δεν γράφω βέβαια προς κανένα ειδικά . απευθύνομαι προς όλους τους συμμετέχοντες στις συζητήσεις του site.


Δέν με ικανοποιεί καθόλου η κατάσταση αυτή αλλά δέν μπορούμε να κάνουμε και διαφορετικά. Δέν μπορούμε να πάρουμε τις καραμπίνες και να βγούμε στους δρόμους για να εξαναγκάσουμε τον κόσμο να αλλάξει μυαλά, αναγκαστικά θα συμβιβαστούμε. Δέν σε κατατάσσω στους αριστερούς έχω πάψει προ καιρού να βλέπω τον κόσμο με τέτοια κριτήρια, ιδιαίτερα απο την εποχή που κατέρρευσε ο κομμουνισμός.
Την δικαιοσύνη να μας καπελώνουν οι μπούφοι την δίνουμε εμείς οι ίδιοι με την ψήφο μας, και τις ζητωκραυγές στο πρόσωπο τους αυτοί απλά απολαμβάνουν τα δώρα που τους προσφέρουμε απλόχερα.
Υπάρχουν πολλοί άξιοι άνθρωποι που προσπαθούν να δώσουν στον λαό να καταλάβει την πραγματικότητα, αλλά οι προσπάθειες τους δέν φέρνουν κανένα αποτέλεσμα. Οπότε το μόνο που μας απομένει είναι να εκφράσουμε κάποια μορφή διαμαρτυρίας με την ψήφο μας λευκό, άκυρο, κάποιο μικρό κόμμα, ή τέλοσπαντων να ψηφίσουμε απο τους τάχα μεγάλους αυτόν που θεωρούμε μικρότερο κακό απο την στιγμή που κακά είναι και οι δύο και ένας απο τους δύο οπωσδήποτε θα κυβερνήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kris0
Νεοφώτιστος


Εγγραφή: 14 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 1

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 14, 2007 1:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν ειμαι της λογικής ότι το λιγότερο κακό είναι καλύτερο.Το έχω ακούσει και απο πασόκους και απο νεοδημοκράτες αυτό.Το θέμα είναι ότι όποιος και να είναι εκεί πάνω πάνω κάτω τα ίδια θα κάνει.Επιπλέον δεν πιστεύω ότι αν ένα άτομο έχει όλες τις αγνές προθέσεις να βοηθήσει θα μπορέσει να ανελιχθεί στην πολιτική.Θα τον "κόψουν" τα μεγάλα κεφάλια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LSNM
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1953

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2007 7:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΜΑΓΓΙΝΑΣ

.......................

Μάλιστα, τώρα μάλιστα. Δεν λέω οτι δεν έπρεπε να εκδιωχθεί από την θέση του αλλά μην τρελαθούμε τώρα. Το λέω ειλικρινά.
Ο μόνος πολιτικός που έδειξε να τιμάει τα παντελόνια που συνήθως φοράει Laughing ήταν η Βάσω. Ρε ο άνθρωπος έκανε οτι κάνουν λίγο πολύ όλοι οι Έλληνες.
Βάσω : "Να ελεγχθούν ΟΛΟΙ οι πολιτικοί για το economicaly correct"
Αυτό μάλιστα. Έτσι ναι.
Αλλάξαμε εμείς ; Σταματήσαμε να φιλάμε κατουρημένες ποδιές για να αξιοποιηθεί το πτυχίο του παιδιού μας ; Σταματήσαμε να σνομπάρουμε τον ιδιωτικό τομέα ;
Ορθώς λέμε οτι το ψάρι Smile βρωμάει από το κεφάλι.
Αλλά αγαπητοί μου συνΈλληνες το πονηρό εδώ είναι στο ποιο θα θεωρήσουμε ως κεφάλι.
Ε λοιπόν μαστόρια μου φιλόσοφοι και μη εγώ θεωρώ οτι στις Δημοκρατίες το κεφάλι είναι ο Λαός και όχι οι πολιτικοί. DACCORDO ;;;;;

ΠΑΙΔΕΙΑ ! ΠΑΙΔΕΙΑ ! ΠΑΙΔΕΙΑ ! ΠΑΙΔΕΙΑ ! ΠΑΙΔΕΙΑ ! ΠΑΙΔΕΙΑ !
_________________
Αν δεν φας το "θεριό", θεριό δεν γίνεσαι ... [Αριστοτέλης σε ελεύθερη μετάφραση]
"Truth is much too complicated to allow anything but approximations" John von Neumann
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
LSNM
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1953

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 17, 2007 6:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν θέλει να πας μακριά :
Πριν λίγο είδα στα πρωτοσέλιδα στη TV : Ελεύθερος Τύπος : πάνω από 100.000 αυθαίρετα στην Ανατολική Αττική. Τίγκα στο αναψυκτήριο ... Laughing

Μην ξεχνάμε οτι ο Καίσαρας με το στανιό έχωσε έναν τύπο στα δώματα της κυράς του που ήθελε να την χωρίσει και μας προέκυψε το "..πρέπει και να φαίνεται" ....
άντε τώρα στο μεροκάματο .... τέρμα το διάλειμμα μέσα τα κεφάλια ...
_________________
Αν δεν φας το "θεριό", θεριό δεν γίνεσαι ... [Αριστοτέλης σε ελεύθερη μετάφραση]
"Truth is much too complicated to allow anything but approximations" John von Neumann
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Κρίτων
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 632

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 17, 2007 12:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Και εμείς εδώ που τα καταγορούμε αυτά ίσως έχουμε κανένα αυθαίρετο άν έχουμε κάποια σχέση με την ανατολική Αττική. Η ρίζα του θέματος όμως βρίσκεται αλλού, βρίσκεται στο άν υπάρχει συμφέρον να ξεφυτρωθεί κάποια παρανομία γίνεται σε χρόνο ρεκόρ. Αυτή την εποχή ο Μαγγίνας βρισκόταν βασικά στο στόχαστρο όλων αυτών που τον αντιπολιτεύονταν γιατί πίστευαν ψευδώς μετά απο πολλές πλύσεις εγκεφάλου οτι ο Μαγγίνας ήταν ο αποκλειστικός δημιουργός της επερχόμενης λαίλαπας.
Παράλληλα τρίβει τα χέρια του και ο Καραμανλής γιατί νομίζει οτι κάλμαρε ο κόσμος λόγω αποβολής του "κακού" απο την παρέα και θα μπορεί να προχωρήσει με άνεση, δίχως αντιδράσεις στα σκληρά αντιλαικά του πλάνα.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Τυραννοκτόνος
Υφηγητής


Εγγραφή: 07 Ιούν 2008
Δημοσιεύσεις: 19

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 14, 2008 6:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αν πετάγαμε τις τηλεοράσεις από τα παράθυρα, ίσως να κάναμε κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
epikritis
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 404
Τόπος: αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 15, 2008 4:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κρίνε απ' τον Μπούς-στη και λάβε απάντηση...
_________________
philosophy to the real world is what masturbation is to sex
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
steppenwolf
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 1812
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 28, 2008 6:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

χε χε .....


............ αξίζουν αυτό:


http://www.youtube.com/watch?v=A8hc-C_eqyw
_________________
1. '' Τα πάντα ρει'' - όλα είναι πιθανά!
2. Αντικειμενικά είναι μόνο τα γεγονότα. Σχετικές και πρόσκαιρες οι ερμηνείες τους.
3.Ψυχή = Ο πάντα παρόν πίσω από το πλήθος των εναλασσόμενων τάσεων, στάσεων και απόψεων, βουβός παρατηρητής .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alexander the Great
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 30 Νοέ 2008
Δημοσιεύσεις: 50
Τόπος: ΕΛΛΑΔΑ... ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΙΝΔΙΑ, ΜΕ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 30, 2008 3:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣ ΤΗ ΛΥΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΟΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΣΕ ΤΟΠΙΚΗ ΚΛΙΜΑΚΑ (ΓΕΙΤΟΝΙΑ, ΣΥΝΟΙΚΙΑ, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ, ΚΛΠ). ΟΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΙΑ ΠΑΡΑΝΟΜΗ Η΄ΑΠΑΝΘΡΩΠΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΔΗΜΟΣΙΟ Η΄ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΦΟΡΕΑ, ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΑΜΑΤΑΣ ΤΟΣΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΘΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΟΙ ΑΥΤΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΕΠΑΦΗ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΟ ΝΟΜΩ΄Ν ΚΑΙ ΚΑΘΕΞΗΣ.
Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΣ, ΦΑΝΕΡΟ ΤΟ ΓΙΑΤΙ.
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ ΤΟΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ. ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Για συγκεκριμένους ιθύνοντες Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center