Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΝΙΚΟΣ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
efedrikoi_dolofonoi
Επίκουρος


Εγγραφή: 30 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 45
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 01, 2005 1:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΝΙΚΟΣ Απάντηση με Συμπερίληψη

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Η Γαληνή και η σκέψη της Ψυχής μου .???
ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΧΙΟΥΜ

ΟΤΑΝ ΕΙΣΕΡΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΙΟ ΕΝΔΟΜΥΧΟ ΤΜΗΜΑ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΚΑΛΩ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.
ΠΑΝΤΑ ΣΚΟΝΤΑΦΤΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΜΙΑ Η ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
ΖΕΣΤΗΣ
ΠΑΓΩΝΙΑΣ
ΦΩΤΟΣ
ΣΚΙΑΣ
ΑΓΑΠΗΣ
ΜΙΣΟΥΣ
ΠΟΝΟΥ
ΗΔΟΝΗΣ
Δεν μπορώ ποτέ να βρω τον εαυτό μου χωρίς κάποια αίσθηση και ποτέ δεν μπορώ να παρατηρήσω τίποτα εκτός από ΑΙΣΘΗΣΗ

Δύσκολο κομμάτι με την καρδιά μου , να δακρύζει σαν την βροχή, σαν τον αέρα που χτυπάει τα πατζούρια , της σκέψης και της ΖΩΗΣ μου .
Σαν το κιμά που χτυπάει τον φάρο που αναβοζβηνη [ νιώθω μόνος ] και η βροχή τρέχει .

ΝΙΚΟΣ
????????
Question Question Question Question Question Question Question Question
_________________
Δεν ξερό να λέω κολακείες μόνο αλήθειες .
Ξερό τη είμαι και που φτάνω
Και αναλαμβάνω τα λάθη της ζωης που ζωγράφισα .
Μου αρέσει να τα λέω με φίλους , από το κουτή της σκέψης και της ζωης μου , αλλά σιχαίνομαι το ψέμα και την υποκρισία .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center