Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Ποιοι είναι οι ISIS - Έξω από τα δόντια!

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2015 11:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Ποιοι είναι οι ISIS - Έξω από τα δόντια! Απάντηση με Συμπερίληψη

Αυτός είναι στρατιωτικός. Για σένα φίλε μου, θα χαιρόμουνα να είμαι στρατιώτης σου.

https://www.youtube.com/watch?v=1t53fXXZAQA
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 22, 2015 3:20 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν έχει κανένα επιχείρημα.Ένας άλλος θα έλεγε ότι στο Ιράν...δεν πειράζει το ΙΚ γιατί κάνει εμπόριο, συνεργάζεται με αυτό. Ύστερα το επιχείρημα για τον Καντάφι πάλι δεν στέκει γιατί κάποια στιγμή θα έπεφτε...και αυτό θα δημιουργόνταν.
Εγώ πιστεύω ότι οι μεγάλες δυνάμεις υπό εκτίμησαν τις καταστάσεις στην Αραβική Άνοιξη. Νόμιζαν ότι η Δημοκρατία είναι αυτοφυή, και συνέπεια κάθε λαϊκής εξέγερσης. Όταν πήραν τα πράγματα άσχημη τροπή τότε μπήκαν στο παιχνίδι. Ασφαλώς υπερεθνικές θα είχαν πουλήσει όπλα...Αλλά τώρα δεν νομίζω να γίνεται, τουλάχιστον εύκολα.
Το τι βίντεο προπαγάνδας βλέπουμε δε λέγεται. Γεγονότα όμως όπως στο Παρίσι δείχνουν με ακρίβεια σε ποια φάση βρισκόμαστε. Δεν μπορούμε να αγνοήσουμε τα γεγονότα, ούτε να αποκλήσουμε βομβιστηκές ενέργειες, με το διαρκές μήθευμα ότι εμάς δεν μας χτυπάνε. Θα δεις ότι μόλις σκάσουν στη Αθήνα βόμβες τότε ο κόσμος θα αλλάξει άποψη....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Θέματα Επικαιρότητας Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center