Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΤΩΝ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΤΟΥ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 2:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:

πως μπορεις να συνδέσεις τη βολτούλα μου με την Χ.Α.?
έχω περιέργεια.... Laughing Laughing


είναι η πρώτη έξοδος μετά την Πτώση. Cool Cool Cool Laughing Laughing Laughing Wink Wink Crying or Very sad Embarassed Razz Twisted Evil Shocked Idea Arrow Very Happy Exclamation



http://www.youtube.com/watch?v=6FEDrU85FLE
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 2:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Laughing Laughing έχεις πλάκα με τις εμμονές σου τελικά....

να! με αυτά και μ΄αυτά σου ανεβαίνει η πίεση...ζορίζεσαι πολύ από το μυαλουδάκι σου βρε παιδί μου....

σε λίγο θα παρακολουθήσω και μια ταινία που είχε προσφορά η Κυριακάτικη Δημοκρατία...

ποιά ταινία? ας σου προσφέρω μια γεύση... Wink

http://www.youtube.com/watch?v=VoXfPNhOO7Q

μην μου ζοριστείς πάλι όμως...θα σε μαλώσω Mad
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 2:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Maria είναι λυπηρό να στήνονται διάλογοι πάνω σε παρεξηγήσεις / παρανοήσεις ολκής. Η τελευταία ευκαιρία για διεθνισμό της Αριστεράς δόθηκε και κατακλωτσήθηκε από το Γερμανικό Die Linke. Αυτό δεν σημαίνει όμως ούτε ότι απεμπολώ τα Αριστερά προτάγματα (δεν είναι μόνον ένα - για όσους δεν είναι πανηλίθιοι ή κολλημένοι) ούτε και ότι δεν υπεραγαπώ την πατρίδα μου. Νομίζω με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο στο έχω επισημάνει άλλες 2 ή 3 φορές και εσένα και τον bugman (τον κολλητό του Ανταρσύα αν δεν καταλαβαίνεις).
Είναι δυνατόν να μην προσκυνώ ευλαβικά το μεγαλείο και τη μορφή του Παύλου Μελά ? Τι Έλληνας θα ήμουν ?

Ανταποδίδω με έναν άλλο τον πιο μεγάλο ηγέτη όλων των εποχών της νεώτερης Ελλάδας :

http://www.youtube.com/watch?v=f5BHTJzN7b4

Δεν θα επανέλθω στη διεθνιστική εμμονή του οποιουδήποτε.
Καιρός να μάθει και ο τελευταίος για το γκρίζο πέρα από το τεμπέλικο άσπρο μαύρο. Νισάφφ
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MERLIN2
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 30 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 3:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Pflegeleicht έγραψε:
Maria είναι λυπηρό να στήνονται διάλογοι πάνω σε παρεξηγήσεις / παρανοήσεις ολκής. Η τελευταία ευκαιρία για διεθνισμό της Αριστεράς δόθηκε και κατακλωτσήθηκε από το Γερμανικό Die Linke. Αυτό δεν σημαίνει όμως ούτε ότι απεμπολώ τα Αριστερά προτάγματα (δεν είναι μόνον ένα - για όσους δεν είναι πανηλίθιοι ή κολλημένοι) ούτε και ότι δεν υπεραγαπώ την πατρίδα μου. Νομίζω με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο στο έχω επισημάνει άλλες 2 ή 3 φορές και εσένα και τον bugman (τον κολλητό του Ανταρσύα αν δεν καταλαβαίνεις).
Είναι δυνατόν να μην προσκυνώ ευλαβικά το μεγαλείο και τη μορφή του Παύλου Μελά ? Τι Έλληνας θα ήμουν ?

Ανταποδίδω με έναν άλλο τον πιο μεγάλο ηγέτη όλων των εποχών της νεώτερης Ελλάδας :

http://www.youtube.com/watch?v=f5BHTJzN7b4

Δεν θα επανέλθω στη διεθνιστική εμμονή του οποιουδήποτε.
Καιρός να μάθει και ο τελευταίος για το γκρίζο πέρα από το τεμπέλικο άσπρο μαύρο. Νισάφφ


Κύναιδος ,ομοφυλόφυλος ,παιδεραστής ,ασυνείδητος σφάχτης και μέγας δολοφόνος.
Προφανώς για να τον θαυμάζεις εχεις κι εσύ τα ίδια "προτερήματα"
Κι έπειτα αμα σε λέω σκουλίκι προσβάλεσαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 3:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Το παιδεραστής πρώτη φορά το ακούω. Shocked
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MERLIN2
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 30 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 3:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
Το παιδεραστής πρώτη φορά το ακούω. Shocked


Του άρεσαν τα μικρα αγοράκια του μεγάλου αγωνιστή
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 3:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ας τον βοηθήσει ένας να κάνει ένα forum να μην μένει στα λόγια ότι δεν αντέχει εδώ μέσα κι αποχαιρετάει εργολαβικά 10 φορές το 15ήμερο.
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 5:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

εκπληκτική τελικά ταινία σέννα, η οποία γυρίστηκε το 1973....

την ώρα που την παρακολουθούσα σκεφτόμουν το ΚΚΕ, το Σύριζα και όλα τα παρελκόμενα κόμματα, που επιθυμούν την αυτονόμηση της Μακεδονίας (της δικής τους) με φοβέρό πάθος....
Άρα, ο Παύλος Μελάς, θα είναι για εκέινους μια εγκληματική προσωπικότητα τουλάχιστον, άρα, τι έλληνες ειναι?....
Ούτως ή αλλως, δεν τον αναφέρουν ποτέ ως εθνικό ήρωα...τουναντίον....

εσύ πως τους ξέφυγες βρε? Laughing Laughing Laughing

μην ξεχνάς ότι η ταινία ήταν για χρόνια απαγορευμένη, οπως και η ΕΛΕΝΗ, αφού ενοχλούσαν τους....φίλους σου τους αριστερούς.... Laughing

μα πως ειναι δυνατόν να λες ότι ο μπαγκμαν είναι ανταρσύα από την στιγμή που έχει ήδη μιλήσει, σχολιάσει πάνω στα πολιτικά πράγματα....
Τον προβοκάρεις αφόρητα Laughing Laughing Laughing ....

για το βίντεο youtube, προτιμώ Ζέρβα σέννα....έχεις κάτι σε Ζέρβα? Laughing



Βάσανα,

έχουν ειπωθεί πολλά για αυτό το ρεμάλι, τον βελουχιώτη....δεν μπορώ να πιστοποιήσω το αντίθετο, αλλα ούτε και να επιβεβαιώσω την πληροφορία, η οποία όντως έχει γραφεί...
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MERLIN2
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 30 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 9:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΜΑΡΙΑ

Μαρία επιτέλους αυριο το GAME OF THRONES στο σκαι
Καταπληκτική σειρά ,συμφωνείς???


Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 9:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
εκπληκτική τελικά ταινία σέννα, η οποία γυρίστηκε το 1973....

την ώρα που την παρακολουθούσα σκεφτόμουν το ΚΚΕ, το Σύριζα και όλα τα παρελκόμενα κόμματα, που επιθυμούν την αυτονόμηση της Μακεδονίας (της δικής τους) με φοβέρό πάθος....
Άρα, ο Παύλος Μελάς, θα είναι για εκέινους μια εγκληματική προσωπικότητα τουλάχιστον, άρα, τι έλληνες ειναι?....
Ούτως ή αλλως, δεν τον αναφέρουν ποτέ ως εθνικό ήρωα...τουναντίον....

εσύ πως τους ξέφυγες βρε? Laughing Laughing Laughing

μην ξεχνάς ότι η ταινία ήταν για χρόνια απαγορευμένη, οπως και η ΕΛΕΝΗ, αφού ενοχλούσαν τους....φίλους σου τους αριστερούς.... Laughing

μα πως ειναι δυνατόν να λες ότι ο μπαγκμαν είναι ανταρσύα από την στιγμή που έχει ήδη μιλήσει, σχολιάσει πάνω στα πολιτικά πράγματα....
Τον προβοκάρεις αφόρητα Laughing Laughing Laughing ....

για το βίντεο youtube, προτιμώ Ζέρβα σέννα....έχεις κάτι σε Ζέρβα? Laughing



Βάσανα,

έχουν ειπωθεί πολλά για αυτό το ρεμάλι, τον βελουχιώτη....δεν μπορώ να πιστοποιήσω το αντίθετο, αλλα ούτε και να επιβεβαιώσω την πληροφορία, η οποία όντως έχει γραφεί...


Maria επίσης από ότι βλέπω πρέπει να αποφασίσεις αν μιλάς με εμένα ή με το ΚΚΕ.
Εγώ για να είμαι φανατικός αιώνια προσκυνητής του Βελουχιώτη δε λογαριάζω κανένα ΚΚΕ και θα κλείσω τα μάτια μου με την παντοτινή αναρώτηση πως θα ήταν η χώρα μου αν δεν είχα παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα κι όχι όπως κάποιοι όψιμοι διαμαρτύρονται τώρα γιατί παραδίδεται η χώρα ξανά στους Αγγλοσάξωνες. Καλά κρασιά στα κοιμισμένα παιδιά της χώρας.
Έναν φοβήθηκε ο τσόγλανος βορειοευρωπαίος και ο ντουνιάς ολόκληρος και φρόντισαν δεξιοί και "correct"αριστεροί να τον αφανίσουν.
Ό,τι μα ό,τι και να λέμε είναι αμαρτία χάσιμο χρόνου.

http://www.youtube.com/watch?v=o0ZSOaW9p-8


'Οχι για τον ξάδερφο Ζέρβα δεν έχω τίποτε. Γενικά με ελκύει το φως κι όχι η σκιά. Με το στανιό βγήκε στο βουνό για να μην τον καταδώσουν στους Γερμανούς ... Ποιοι ? Εδώ γελάνε πικρά όσοι ξέρουν. Ουστ (σε εκείνους αλλά και τους "άλλους")

Ο bugman αυτοπροβοκάρεται για να κερδίζει το ποδοσφαιρικό πελονέκτημα. Άσε ... σε τα μας ? Μικρούλα μου ...
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 10:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:

[...]Εγώ για να είμαι φανατικός αιώνια προσκυνητής του Βελουχιώτη δε λογαριάζω κανένα ΚΚΕ και θα κλείσω τα μάτια μου με την παντοτινή αναρώτηση πως θα ήταν η χώρα μου αν δεν είχα παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα[...]

Αν δεν είχαν παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα και αν είχε νικήσει το ΕΑΜ τους μοναρχοφασίστες και τους Άγγλους υποστηριχτές τους, η Ελλάδα θα ήταν κάτι ανάμεσα στην Αλβανία του Χότζα και τη Βουλγαρία του Ζίφκωφ. Αυτό λέει η κοινή λογική.
Επειδή όμως στο Ελλάντα έχουμε πάρει διαζύγιο από την κοινή λογική, μπορεί και να ήμασταν κάτι μεταξύ Β. Κορέας του Κιμ Γιονγκ Ιλ, και Καμπόζης του Πολ Ποτ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MERLIN2
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 30 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 55

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 10:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
Παράθεση:

[...]Εγώ για να είμαι φανατικός αιώνια προσκυνητής του Βελουχιώτη δε λογαριάζω κανένα ΚΚΕ και θα κλείσω τα μάτια μου με την παντοτινή αναρώτηση πως θα ήταν η χώρα μου αν δεν είχα παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα[...]

Αν δεν είχαν παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα και αν είχε νικήσει το ΕΑΜ τους μοναρχοφασίστες και τους Άγγλους υποστηριχτές τους, η Ελλάδα θα ήταν κάτι ανάμεσα στην Αλβανία του Χότζα και τη Βουλγαρία του Ζίφκωφ. Αυτό λέει η κοινή λογική.
Επειδή όμως στο Ελλάντα έχουμε πάρει διαζύγιο από την κοινή λογική, μπορεί και να ήμασταν κάτι μεταξύ Β. Κορέας του Κιμ Γιονγκ Ιλ, και Καμπόζης του Πολ Ποτ


+1000
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 10:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
Παράθεση:

[...]Εγώ για να είμαι φανατικός αιώνια προσκυνητής του Βελουχιώτη δε λογαριάζω κανένα ΚΚΕ και θα κλείσω τα μάτια μου με την παντοτινή αναρώτηση πως θα ήταν η χώρα μου αν δεν είχα παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα[...]

Αν δεν είχαν παραδοθεί τα όπλα στη Βάρκιζα και αν είχε νικήσει το ΕΑΜ τους μοναρχοφασίστες και τους Άγγλους υποστηριχτές τους, η Ελλάδα θα ήταν κάτι ανάμεσα στην Αλβανία του Χότζα και τη Βουλγαρία του Ζίφκωφ. Αυτό λέει η κοινή λογική.
Επειδή όμως στο Ελλάντα έχουμε πάρει διαζύγιο από την κοινή λογική, μπορεί και να ήμασταν κάτι μεταξύ Β. Κορέας του Κιμ Γιονγκ Ιλ, και Καμπόζης του Πολ Ποτ


Ναι αγαπητέ-ή vasana,
αυτό λέει η πρώτη ματιά ότι θα ήμασταν μετά την αποτίμηση του what-if.
Η δεύτερη ματιά σίγουρα βλέπει τη σημερινή Ελλάδα (μισθοί, αξίες πρωτής ανάγκης, τιμές ακινήτων, χρέος, αποπληρωμή μισό αιώνα, συσσίτια, άστεγοι, αυτοκτονημένοι κλπ) και αναρωτιεται τελικά με τι αντάλλαγμα κερδίσαμε τι ...
Δε βαριέσαι όμως ..
Κι οι χορτασμένοι δοσιλογοι στην Κατοχή έτειναν το δάχτυλο στους διχασμένους επισημαίνοντας τους πεθαμένους από την πείνα.
"Αν δεν κατέδιδα τότε σε εκείνο το καροτσάκι τώρα το δίκο μου πτώμα κοκαλιασμένο θα μετέφεραν"

Οι δικαιολογίες είναι σαν τις backholes - όλοι έχουν από μία.
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 10:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Η σημερινή Ελλάδα πληρώνει το κουτόχορτο που μας τάισαν επί 40 χρόνια όλα τα κόμματα.
Με κύριους υπεύθυνους το σοσιαλιστικό ΠΑΣΟΚ και την "αστική" Ν.Δ.

τεσπα Smile


Για όποιον ενδιαφέρεται και βρει λίγο χρόνο...

http://eranistis.net/wordpress/2013/04/19/%ce%b7-%cf%80%ce%b1%cf%81%ce%b1%ce%ba%ce%bc%ce%ae-%cf%84%ce%bf%cf%85-%ce%b1%cf%83%cf%84%ce%b9%ce%ba%ce%bf%cf%8d-%cf%80%ce%bf%ce%bb%ce%b9%cf%84%ce%b9%cf%83%ce%bc%ce%bf%cf%8d/


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Vasana στις Κυρ Οκτ 13, 2013 11:10 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 13, 2013 11:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
Η σημερινή Ελλάδα πληρώνει το κουτόχορτο που μας τάισαν επί 40 χρόνια όλα τα κόμματα.
Με κύριους υπεύθυνους το σοσιαλιστικό ΠΑΣΟΚ και την "αστική" Ν.Δ.



http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=174694&highlight=#174694
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4  Επόμενο
Σελίδα 3 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center