Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

H επόμενη ημέρα μετά τη σύλληψη βουλευτών ΧΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
gianiss
Πρύτανης


Εγγραφή: 18 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 6073

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 22, 2013 11:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
μισείς το 'τέρας' γιαννάκη...κι όμως του μοιάζεις τόσο πολυ.... Wink


Όχι βρε μαράκι μου , με παρεξήγησες.

Δεν σε μισώ, κάθε άλλο μάλιστα.
..... Σε νοιάζομαι....

Την αλήθεια πάντα ομιλώ, όπως εγώ την προσεγγίζω, χωρίς κανένα ίχνος “μίσους” για τους ψευδομένους

Απλά αντιπαλεύω σθεναρά, το απαξιωτικό δικό σου μίσος, κατά ανθρώπων διαφορετικής “ράτσας” , μη αναγνωρίζοντας την δική σου “καθαρόαιμη ανώτερη ράτσα”.

Αυτή η δική μου αλήθεια μου , μπορεί να είναι σκληρή για σένα, αλλά δεν είναι ..... μισερή ....
.... και βεβαίως δεν είναι ούτε ...... μίζερη .


Σε νοιάζομαι μαράκι μου


.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 22, 2013 5:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

μην χαίρεσαι αδίκως γιανάκη μου, για το ΄τερας του ρατσισμού μίλησα..σαν δίδυμα είστε ρε μπαγάσες..... Laughing Laughing Laughing

δεν χρειάζεται να μη νοιάζεσαι, έχω ανθρώπους που με αγαπάνε και είναι δίπλα μου....thank GOD γιαννάκη μου.... Wink
αν πάλι επιμένεις, δεν θα σου στερήσω το δικαίωμα Wink

εσύ σκέψου ότι είσαι αλληλέγγυος μόνον για να σβήνεις τον πόνο σου... Cool
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gianiss
Πρύτανης


Εγγραφή: 18 Ιούλ 2011
Δημοσιεύσεις: 6073

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 22, 2013 6:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:
maria
μην χαίρεσαι αδίκως γιανάκη μου, για το ΄τερας του ρατσισμού μίλησα..σαν δίδυμα είστε ρε μπαγάσες.....


Βρε μαράκι μου , για αυτό το τέρας σου μιλώ και εγώ.
Αυτό που περηφανεύεσαι ότι κουβαλάς εντός σου και χαίρεσαι που νιώθεις έτσι.
Οπως άλλωστε και κάθε γνήσιος χρυσαυγίτης .
Σωστά?

Όπως κάθε χρυσαυγίτης , έτσι και εσύ, νιώθεις απέχθεια για τους Πακιστανούς , του Νιγηριανούς, Ινδούς , Ζουλού κλπ κλπ.
ΔΕΝ σε ενδιαφέρει ο χαρακτήρας τους, αλλά η διαφορετική “ράτσα” τους αρκεί να σε εξαγριώσει..

Τα λέω σωστά, ή σε διαβάλλω κακόβουλα?

Απέταξε τον ..... “μαύρο” σατανά από εντός σου, και συντάξου με τον “άνθρωπο” τον απανταχού γης , τον κάθε “άνθρωπο” οποιασδήποτε φυλής ή φύλου.
.
Η εξευγενισμένη ξανθή “Μαρία” (γνήσια ή βαμμένη) , έχει τις ίδιες ανάγκες τα ίδια δικαιώματα στην ζωή, με την .... άξεστη, άπλυτη , κατάμαυρη “Ναούμ” από το Νίγηρα .

Συμφωνείς επ αυτού, έτσι δεν είναι?


Παράθεση:

δεν χρειάζεται να μη νοιάζεσαι, έχω ανθρώπους που με αγαπάνε και είναι δίπλα μου....thank GOD γιαννάκη μου....  
αν πάλι επιμένεις, δεν θα σου στερήσω το δικαίωμα  



Πολύ μπερδεμένη σε .... “ακούω” μαράκι μου και ανησυχώ.

Χρειάζεται ή δεν χρειάζεται τελικά να νοιάζομαι για σένα?

Μην ακούς αυτούς που σε χαϊδεύουν.
Τις ποιο πολλές φορές θέλουν το κακό σου.
Άκου που σου λέω....

Το έχει διαπιστώσει αυτό ο σοφός λαός και λέει “όποιος σε αγαπά,.... παιδεύει”


Καταλαβαίνεις τουλάχιστον το καλοπροαίρετο και άδολο ενδιαφέρον μου για σένα έτσι?.
Σε νοιάζομαι βρε συ - θες δεν θες- , ανιδιοτελώς.

Στο κάτω κάτω, να αγαπάς τον άνθρωπο ως εαυτόν , σου λέω.



.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 22, 2013 7:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

όχι γιαννάκη μου, προσπάθησε να καταλάβεις τι γράφω...άλλωστε μόνον το μέσο IQ, ζητάω από εσένα, γιατί με μέσο iq λειτουργώ και εγώ...τόσο δύσκολο είναι?

λυπάμαι που θα σου χαλάσω το έργο, αλλα δεν νιώθω αποστροφη για τον ζουλου, τον πακιστανό, ή τον ινδό. Νιώθω αποστροφη για τον εγκληματία και τον εισβολέα...
Είναι μια ακόμη ρητορική μισους απο πλευράς σου, διότι μου φορτώνεις πράγματα που δεν έχω ποτέ αναφέρει. Μίσος δηλαδή για τους αλλοεθνείς. Με ποιό δικαίωμα το κάνεις αυτό? προφανως με το δικαίωμα που σου δίνει η ρατσιστική σου διάθεση έναντι των πατριωτών...δεν εξηγείται διαφορετικά γιαννάκη μου.... Wink

εδώ που τα λέμε όμως, δεν ειναι θετικό το γεγονός ότι το πακιστάν έχει ήδη αναγνωρίσει την τουρκοκυπριακή δημοκρατία... συμφωνείς?
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Σελίδα 16 από 16

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center