Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Το φιλοσοφικό φαινόμενο "Opyrgos"!
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Σώζεται ο opyrgos- ή όπως αλλιώς λέγεται τώρα ?
Είναι τέλειος όπως είναι
25%
 25%  [ 4 ]
Δεν έχει ανάγκη' φτάνει που αυτός αισθάνεται καλά
0%
 0%  [ 0 ]
Τι τα σκαλίζεις; Μυρίζουν...
6%
 6%  [ 1 ]
Μπορεί να σωθεί, αν το θέλει και προσπαθήσει
12%
 12%  [ 2 ]
Βρίσκεται πέρα από κάθε ελπίδα σωτηρίας. Ξέφυγε!
6%
 6%  [ 1 ]
Ίσως, αν φύγουν όλοι οι άλλοι και οι άλλες
0%
 0%  [ 0 ]
Είμαι μια απαίσια, που παίζω με τον πόνο της ψυχής του
12%
 12%  [ 2 ]
Όλο το θέμα είναι μια αισχρή προβοκάτσια
37%
 37%  [ 6 ]
Σύνολο Ψήφων : 16

Συγγραφέας Μήνυμα
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 8:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

7:58 ο μέγας διανοητής και φιλόσοφος SKAKOS εδωσε διαταγή να μεταφερθεί αλλού αυτό το θέμα.
Τώρα είναι 9:08 και ακόμη να εκτελεσθεί η διαταγή.
Θα επιβληθούν άμεσα κυρώσεις σε όλους τους υπαιτίους.
Ολα τα σκατά γίναν άνθρωποι και βγάζουνε και γλώσσα.
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 9:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ναι όντως, αισθάνομαι απαίσια που παίζω με τον πόνο της ψυχής του...άλλωστε το έχω πει, ότι μου θυμίζει τον τρελό του χωριού στον οποίο κάποτε κρεμούσαν κουδούνια για να διασκεδάσουν....
τώρα έχουν περάσει αυτοί οι καιροί, είμαστε -λέμε- πολιτισμένοι, αλλά καμια φορά και δεδομένων των συνθηκών, μπορεί να ξυπνήσει μέσα μας η τσάπα... Wink


η αλήθεια ειναι ότι αυτό το ανρθώπινο όν, δεν έχει μέσα του καμία αξία, οπότε και δεν μπορει να σταθεί σε διαλόγους ακόμα και αν διαφωνεί...Θεωρώ ότι διαφωνεί με τον ίδιο του τον εαυτό, οπότε ακόμα και αν έκανε δικό του φόρουμ, σίγουρα θα το έκανε τρολάδικο...
οπότε του συνιστώ να δημιουργήσει το trolladiko.gr
τότε προφανώς θα γινει ευτυχισμένος... Laughing Laughing αν όχι, υπάρχει πάντα η μέθοδος της λοβοτομής Wink

το παράδειγμά του βεβαίως ακολουθουν και άλλοι, δεν έχουν προφανή στάση και μπορούν να ξεγελάσουν τον ανυποψίαστο πελάτη Laughing Laughing


_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 10:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
ναι όντως, αισθάνομαι απαίσια που παίζω με τον πόνο της ψυχής του...άλλωστε το έχω πει, ότι μου θυμίζει τον τρελό του χωριού στον οποίο κάποτε κρεμούσαν κουδούνια για να διασκεδάσουν....
τώρα έχουν περάσει αυτοί οι καιροί, είμαστε -λέμε- πολιτισμένοι, αλλά καμια φορά και δεδομένων των συνθηκών, μπορεί να ξυπνήσει μέσα μας η τσάπα... Wink


η αλήθεια ειναι ότι αυτό το ανρθώπινο όν, δεν έχει μέσα του καμία αξία, οπότε και δεν μπορει να σταθεί σε διαλόγους ακόμα και αν διαφωνεί...Θεωρώ ότι διαφωνεί με τον ίδιο του τον εαυτό, οπότε ακόμα και αν έκανε δικό του φόρουμ, σίγουρα θα το έκανε τρολάδικο...
οπότε του συνιστώ να δημιουργήσει το trolladiko.gr
τότε προφανώς θα γινει ευτυχισμένος... Laughing Laughing αν όχι, υπάρχει πάντα η μέθοδος της λοβοτομής Wink

το παράδειγμά του βεβαίως ακολουθουν και άλλοι, δεν έχουν προφανή στάση και μπορούν να ξεγελάσουν τον ανυποψίαστο πελάτη Laughing Laughing



ΜΑΡΙΑ

Πιστεύω ότι η επίθεση σου στον clement ειδικά τώρα είναι αδικαιολόγητη.
Εντάξει παλαιότερα σου είχε φερθεί ασχημα έως και αισχρά ,να συμφωνήσω.
Ομως τον τελευταίο μήνα η συμπεριφορά του είναι μέσα στα πλαίσια της ευπρέπειας.
Οταν εκδηλώνεις μια θέση θα πρέπει να περιμένεις και την αντίθεση.
Και ομολογώ ότι πολλές φορές έχει δίκιο σε αυτά που λέει.
Εγώ δε μπαίνω ούτε σε κλίκες ούτε σε κυκλώματα.
Το ότι συγχαίρω τον clement για κάποιες απόψεις του δε σημαίνει ότι είμαι εχθρικός απεναντί σου.
Επίσης με το να συγχαίρω εσένα δε σημαίνει ότι είμαι εχθρικός με τον clement.
Eχετε μάλλον συνηθίσει να κατατάσετε τους ανθρώπους σε
ΜΑΖΙ ΜΑΣ Η ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ.
Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΝΕΝΟΣ.
ΑΣ ΤΟ ΣΥΝEIΔHΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ.
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 11:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ναι είναι αλήθεια.
Δεν είσαι με κανέναν.
Ούτε καν με τον εαυτό σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μέγας Αστεράρχης του Σύμπ
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 82
Τόπος: Παντού και Πουθενά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 11:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Get a life ρε Άστραρχε ! έγραψε:
Μέγας Αστεράρχης του Σύμπ έγραψε:
Ψήφισα: Είναι τέλειος όπως είναι

Γνωρίζω διότι εγώ είμαι ο Δημιουργός του...

Όμως η τελειότητα και το τεράστο μέγεθος της αξίας του, δεν μπορεί να γίνει αντιληπτή, από την μέση και ημιτελή ανθρώπινη διανόηση, διότι κυριαρχείται από αντιλήψεις που έχουν περιορισμένη γνώση των λειτουργιών της φύσης...Οι περίφημες ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΡΗΧΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ!

Οπότε, σε αυτό τον κόσμο μπορεί ο opyrgos να θεωρείται σκουπίδι, ενώ σε άλλους κόσμους να τον ανακηρρύσουν ως... τον Μεγάλο Βασιλιά!


Τέκνο, κόψε τα βαριά ναρκωτικά σε πειράζουν. Ήσουν που ήσουν παπάρας....


Άδικος κόπος θνητή να προκαλείς τον εγωϊσμό μου...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΩΪΣΜΟΣ!!!ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΑΝ...

Εξάλλου μην ξεχνάς ότι εγώ...ΕΙΜΑΙ ΘΕΟΣ!!!
_________________
Ο Eteronymous είναι φασιστοειδές...


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Μέγας Αστεράρχης του Σύμπ στις Τρι Αύγ 27, 2013 11:41 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μέγας Αστεράρχης του Σύμπ
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 82
Τόπος: Παντού και Πουθενά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 11:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Clement Duval έγραψε:
Μέγας Αστεράρχης του Σύμπ έγραψε:
Get a life ρε Άστραρχε ! έγραψε:
Beeetatzis έγραψε:


(Όλα τα σκατά και τα απόβλητα εδώ μέσα μαζευτήκανε!
Αλλά θα μου πεις, η eleonora άνοιξε ένα θέμα, ποιός ήθελε να γράψει, ο Τσόμσκυ???)


Η αχαριστία....ΕΙΝΑΙ...Η μέγιστη ένδειξη ελλείψεως εκτίμησης των αγαθών της ζωής....ΔΗΛΑΔΗ...ΑΓΝΟΙΑ...ΤΗΣ ΑΛΗΘΙΝΗΣ ΦΥΣΗΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ...ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΖΩΗ...ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ...

ΜΑΚΑΡΙΟΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!
_________________
Ο Eteronymous είναι φασιστοειδές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μέγας Αστεράρχης του Σύμπ
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 82
Τόπος: Παντού και Πουθενά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 27, 2013 11:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

SARUMAN έγραψε:
7:58 ο μέγας διανοητής και φιλόσοφος SKAKOS εδωσε διαταγή να μεταφερθεί αλλού αυτό το θέμα.
Τώρα είναι 9:08 και ακόμη να εκτελεσθεί η διαταγή.
Θα επιβληθούν άμεσα κυρώσεις σε όλους τους υπαιτίους.
Ολα τα σκατά γίναν άνθρωποι και βγάζουνε και γλώσσα.


Πριν προχωρήσεις σε διορθωτικές κινήσεις του φόρουμ, βγες πρώτα απ΄τον λαβύρινθο που έχεις εγκλωβιστεί μέσα σε αυτόν...
_________________
Ο Eteronymous είναι φασιστοειδές...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vedder
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Ιούν 2013
Δημοσιεύσεις: 132

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 28, 2013 12:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ελεωνόρα,δεν μπορώ να σε καταλάβω.

Κόπτεσαι πραγματικά για το forum η έχεις βυθιστεί υπερβολικά σ'αύτην τη παιδιάστικη αντιπαλότητα που το καταστρέφει;Άλλωστε αν κρίνει κανεις από τις δημοσιεύσεις σου η συμμετοχη σου είναι περιορισμένη αν αναλογιστεί την ημερομηνία εγγραφης σου.

Και η μανία ορισμένων να ανοίγουν θέματα που αφορούν αλλα μέλη μου μου μοιάζει επιδείνωση του προβλήματος παρα τρόπος αντιμετώπισης του.Ένας σοφός θα έπρεπε να δείξει αδιαφορία απέναντι σε ότι θεωρεί ότι δεν αξίζει να ασχοληθεί.

Αλλα τελικά έχω αρχίσει να πιστεύω ότι την βρίσκεις με την αντιπαλότητα.Δεν μπορώ να πιστέψω ότι ένας καλλιεργημένος άνθρωπος μπορεί να είναι τόσο εκδικητικός.

Evil or Very Mad Shocked Razz Shocked Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 28, 2013 8:46 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
ναι όντως, αισθάνομαι απαίσια που παίζω με τον πόνο της ψυχής του...άλλωστε το έχω πει, ότι μου θυμίζει τον τρελό του χωριού στον οποίο κάποτε κρεμούσαν κουδούνια για να διασκεδάσουν....
τώρα έχουν περάσει αυτοί οι καιροί, είμαστε -λέμε- πολιτισμένοι, αλλά καμια φορά και δεδομένων των συνθηκών, μπορεί να ξυπνήσει μέσα μας η τσάπα... Wink


η αλήθεια ειναι ότι αυτό το ανρθώπινο όν, δεν έχει μέσα του καμία αξία, οπότε και δεν μπορει να σταθεί σε διαλόγους ακόμα και αν διαφωνεί...Θεωρώ ότι διαφωνεί με τον ίδιο του τον εαυτό, οπότε ακόμα και αν έκανε δικό του φόρουμ, σίγουρα θα το έκανε τρολάδικο...
οπότε του συνιστώ να δημιουργήσει το trolladiko.gr
τότε προφανώς θα γινει ευτυχισμένος... Laughing Laughing αν όχι, υπάρχει πάντα η μέθοδος της λοβοτομής Wink

το παράδειγμά του βεβαίως ακολουθουν και άλλοι, δεν έχουν προφανή στάση και μπορούν να ξεγελάσουν τον ανυποψίαστο πελάτη Laughing Laughing

Nαι σωστά...εσύ άλλωστε είσαι τόσο πονετικό άτομο!
Αγαπάς πολύ τόσο τον εαυτό σου (δεν σε είδαμε ποτέ να αποστρέφεσαι το γυναικείο φύλο) όσο και τους άλλους γύρω σου, τους θεωρείς ίσους με σένα ειδικά τον φτωχό, τον άστεγο, τον μετανάστη, τον περιθωριοποιημένο, τον ναρκομανή (μόνο καλά λόγια έβγαιναν απ' το στόμα σου γι' αυτούς, δεν ακούσαμε ποτέ να τους αποκαλείς "σκουπίδια", "πάκηδες" κτλ.) Είσαι ένα τόσο ισορροπημένο άτομο που δεν έχεις καθόλου οργή μέσα σου. Πώς να έχεις άλλωστε??
Δεν μεγάλωσες σε αυταρχικό και καταπιεστικό περιβάλλον, ο πατέρας δεν ήταν στρατιωτικός, άρα δεν είχες καμία προδιάθεση να ακολουθήσεις την ίδια αυταρχική διαδρομή.
Άσε δε που είσαι τόσο έξυπνο και τόσο μορφωμένο που δεν χάφτεις εύκολα ό,τι σου λένε οι άλλοι. Γιατί σε σένα υπερισχύει η λογική κρίση και η γνώση απ' τον βρασμό ψυχής.
Οι γονείς σου δεν θα προβληματίζονται καθόλου για την κατάληξη της ανατροφής σου, όπως στη γυναικεία εκδοχή του παιδιού της φωτο

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 28, 2013 9:00 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

SARUMAN έγραψε:
MARIA έγραψε:
ναι όντως, αισθάνομαι απαίσια που παίζω με τον πόνο της ψυχής του...άλλωστε το έχω πει, ότι μου θυμίζει τον τρελό του χωριού στον οποίο κάποτε κρεμούσαν κουδούνια για να διασκεδάσουν....
τώρα έχουν περάσει αυτοί οι καιροί, είμαστε -λέμε- πολιτισμένοι, αλλά καμια φορά και δεδομένων των συνθηκών, μπορεί να ξυπνήσει μέσα μας η τσάπα... Wink


η αλήθεια ειναι ότι αυτό το ανρθώπινο όν, δεν έχει μέσα του καμία αξία, οπότε και δεν μπορει να σταθεί σε διαλόγους ακόμα και αν διαφωνεί...Θεωρώ ότι διαφωνεί με τον ίδιο του τον εαυτό, οπότε ακόμα και αν έκανε δικό του φόρουμ, σίγουρα θα το έκανε τρολάδικο...
οπότε του συνιστώ να δημιουργήσει το trolladiko.gr
τότε προφανώς θα γινει ευτυχισμένος... Laughing Laughing αν όχι, υπάρχει πάντα η μέθοδος της λοβοτομής Wink

το παράδειγμά του βεβαίως ακολουθουν και άλλοι, δεν έχουν προφανή στάση και μπορούν να ξεγελάσουν τον ανυποψίαστο πελάτη Laughing Laughing



ΜΑΡΙΑ

Πιστεύω ότι η επίθεση σου στον clement ειδικά τώρα είναι αδικαιολόγητη.
Εντάξει παλαιότερα σου είχε φερθεί ασχημα έως και αισχρά ,να συμφωνήσω.
Ομως τον τελευταίο μήνα η συμπεριφορά του είναι μέσα στα πλαίσια της ευπρέπειας.
Οταν εκδηλώνεις μια θέση θα πρέπει να περιμένεις και την αντίθεση.
Και ομολογώ ότι πολλές φορές έχει δίκιο σε αυτά που λέει.
Εγώ δε μπαίνω ούτε σε κλίκες ούτε σε κυκλώματα.
Το ότι συγχαίρω τον clement για κάποιες απόψεις του δε σημαίνει ότι είμαι εχθρικός απεναντί σου.
Επίσης με το να συγχαίρω εσένα δε σημαίνει ότι είμαι εχθρικός με τον clement.
Eχετε μάλλον συνηθίσει να κατατάσετε τους ανθρώπους σε
ΜΑΖΙ ΜΑΣ Η ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΑΣ.
Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΚΑΝΕΝΟΣ.
ΑΣ ΤΟ ΣΥΝEIΔHΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ.
"Επίθεση"?????????
Ποιά "επίθεση"????
Η MARIA δεν κάνει καμιά επίθεση.
Αγαπάει όλον τον κόσμο, γιατί αγαπάει πρώτα και κύρια τον εαυτό της.
Είναι ισορροπημένο άτομο (...και καθόλου ανοργασμικιά!)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 28, 2013 11:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

την έκανες την λοβοτομή τελικά για να ησυχάσουμε?
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 29, 2013 10:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Τράβα σφουγγάρισε ρε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 29, 2013 2:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: . Απάντηση με Συμπερίληψη

Στην αρχή διαβάζοντας την 1η σελίδα, είπα να το σβήσω. Όχι όμως, δεν το σβήνω! Εδώ να μένουν φόρα παρτίδα. Και για να μάθουν τα ανώριμα ότι εκτίθενται και πρέπει κάποτε να "σοβαρέψουν" έστω κατά κάποια έννοια, και επίσης για να υπάρχει υλικό μελέτης για εκείνους που ενδιαφέρονται για διάφορες ψυχοπαθολογικές περιπτώσεις. Ας όψεται η ανωνυμία.

Τελικά πιστεύω ότι με το να αφήσει ο διαχειριστής αβέρτη τη σελίδα ως ανοιχτό καφενείο, επιτελεί ένα μοναδικό κοινωνικό έργο... Εκφραστείτε ελεύθερα! Idea
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δάκης Μαυροφρείδης
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2627
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 30, 2013 12:29 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αυτό ήταν; Τα παράτησες κι όλας, ακόμη δεν αρχισες; Παν τα κουράγια!
_________________
Δεν υπάρχει τίποτα πιο θαυμαστό και αξιόλογο από την ανάδειξη του ωραίου. Αρκεί, ο σκοπός της ίδιας της πράξης να μην αναλώνεται μέσα σε μια ανερμάτιστη και φλύαρη ματαιοδοξία

Δ.Μ.

http://d-mavrofrides.simplesite.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 30, 2013 9:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δάκης Μαυροφρείδης έγραψε:
Αυτό ήταν; Τα παράτησες κι όλας, ακόμη δεν αρχισες; Παν τα κουράγια!

Όχι, απλώς ποτέ δεν το άρχισα! Σιγά να μη μπλεχτώ με τα πιράνχας του φόρουμ. Twisted Evil
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3  Επόμενο
Σελίδα 2 από 3

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center