Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Χριστόδουλος, Εβραίοι, Έλληνες...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 4:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

skakos έγραψε:
οι άθεοι έχετε δείξει το πόσο θεωρείται τη ζωή ως κάτι χωρίς νόημα, πως ο άνθρωπος είναι μια άμυαλη μηχανή, πως πρέπει να ζούμε για να τρώμε και να γαμάμε κλπ... όλα πολύ ωραία και καλά και υψίστου "φιλοσοφικού" επιπέδου.


Έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία πολλές σεξουαλικές παρεμβάσεις στις απαντήσεις σου:"πουτάνα","μπουρδέλο", τώρα "...να γαμάμε".

Άστα φίλε, το πρόβλημά σου δεν είναι φιλοσοφικό.
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 5:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Laughing Laughing Laughing Laughing
έχει αλλάξει και εγώ το είδα αλλά μην το επισημαίνουμε γιατί θα το επιτείνουμε και αυτό το καθιστά αυτοεπαληθευόμενη προφητεία Razz
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 5:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χριστόδουλος, Εβραίοι, Έλληνες... Απάντηση με Συμπερίληψη

skakos έγραψε:

Μπροστά στο θάνατο δεν ξέρω τι έκανε. Αυτό είναι προσωπικό και κανείς μας δεν μπορεί να είναι στο μυαλό του άλλου. Και αν προσευχήθηκε, αυτό μπορεί να μην είχε σαν περιεχόμενο το "ας γίνω αθάνατος Highlander". Είναι εύκολο να κοροϊδεύεις τον άλλον που πεθαίνει. Και άθλιο συνάμα.

Το θέμα ωστόσο είναι άλλο. Το θέμα είναι ότι δεν βλέπεις στο Χριστόδουλο μια ηγετική μορφή του Ελληνισμού επειδή είσαι τυφλωμένος από τα πιστεύω σου. Επειδή είσαi άθεος δεν βλέπεις αυτό που είναι μπροστά στα μάτια σου: ότι δηλαδή ο Χριστόδουλος κατάφερνε να συναρπάσει τόσο τον κόσμο όσο κανένας άλλος. Χιλιάδες κόσμου που δεν είχε ποτέ ξαναδεί η Ελλάδα έβγαιναν στους δρόμους στο κάλεσμα του. Και συνταράσσονταν με αυτά που έλεγε. Αυτό σε ενοχλεί. Θα σου έλεγα ένα απλό "ΞΥΔΙ" αν δεν ήταν τόσο λυπηρό αυτό που κάνεις...


skako μόλις το διάβασα και έπαθα πλάκα
ΕΣΥ ??????!!
Εσύ πνεύμα εσύ νόηση θέλεις τον ηγέτη σου για να αποκτήσεις αισιοδοξία ?
Δεν σου αρκεί τέκνον η Δημοκρατία ? (ούτε Ροβεσπιέρους έχουμε ούτε τίποτε)
Καλά, χωρίς τον Άνακτα ε ? δε πάμε μπροστά ...
Μέγας είσαι Ελ.Βενιζέλε και θαυμαστά τα έργα σου ...
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 3594
Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 7:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

rakis έγραψε:
Πάντα οι θεωρίες συνωμοσίας συνάρπαζαν.

Ο Σκάκος τα βάζει με τους Εβραίους.
Ο Μαξίμ με τους (χριστιανο)Εβραίους.

Ποια η διαφορά τελικά;


ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΑ ΣΧΕΤΙΚΟ!
Και αμέσως "τα βάζω με τους Εβραίους";;;; Laughing
_________________
Φιλοσοφία Επιστήμης και Θρησκείας: http://harmonia-philosophica.blogspot.com/2010/08/blog-post.html
The Limits of Science: http://harmoniaphilosophica.wordpress.com/2011/04/18/the-limits-of-science-2jszrulazj6wq-5/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
skakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 3594
Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 7:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
skakos έγραψε:
οι άθεοι έχετε δείξει το πόσο θεωρείται τη ζωή ως κάτι χωρίς νόημα, πως ο άνθρωπος είναι μια άμυαλη μηχανή, πως πρέπει να ζούμε για να τρώμε και να γαμάμε κλπ... όλα πολύ ωραία και καλά και υψίστου "φιλοσοφικού" επιπέδου.


Έχω παρατηρήσει τώρα τελευταία πολλές σεξουαλικές παρεμβάσεις στις απαντήσεις σου:"πουτάνα","μπουρδέλο", τώρα "...να γαμάμε".

Άστα φίλε, το πρόβλημά σου δεν είναι φιλοσοφικό.


Laughing

Άντε, είπες και κάτι καλό! Χαλάλι! Cool
_________________
Φιλοσοφία Επιστήμης και Θρησκείας: http://harmonia-philosophica.blogspot.com/2010/08/blog-post.html
The Limits of Science: http://harmoniaphilosophica.wordpress.com/2011/04/18/the-limits-of-science-2jszrulazj6wq-5/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
skakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 3594
Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 7:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χριστόδουλος, Εβραίοι, Έλληνες... Απάντηση με Συμπερίληψη

Ayrton Senna έγραψε:
skakos έγραψε:

Μπροστά στο θάνατο δεν ξέρω τι έκανε. Αυτό είναι προσωπικό και κανείς μας δεν μπορεί να είναι στο μυαλό του άλλου. Και αν προσευχήθηκε, αυτό μπορεί να μην είχε σαν περιεχόμενο το "ας γίνω αθάνατος Highlander". Είναι εύκολο να κοροϊδεύεις τον άλλον που πεθαίνει. Και άθλιο συνάμα.

Το θέμα ωστόσο είναι άλλο. Το θέμα είναι ότι δεν βλέπεις στο Χριστόδουλο μια ηγετική μορφή του Ελληνισμού επειδή είσαι τυφλωμένος από τα πιστεύω σου. Επειδή είσαi άθεος δεν βλέπεις αυτό που είναι μπροστά στα μάτια σου: ότι δηλαδή ο Χριστόδουλος κατάφερνε να συναρπάσει τόσο τον κόσμο όσο κανένας άλλος. Χιλιάδες κόσμου που δεν είχε ποτέ ξαναδεί η Ελλάδα έβγαιναν στους δρόμους στο κάλεσμα του. Και συνταράσσονταν με αυτά που έλεγε. Αυτό σε ενοχλεί. Θα σου έλεγα ένα απλό "ΞΥΔΙ" αν δεν ήταν τόσο λυπηρό αυτό που κάνεις...


skako μόλις το διάβασα και έπαθα πλάκα
ΕΣΥ ??????!!
Εσύ πνεύμα εσύ νόηση θέλεις τον ηγέτη σου για να αποκτήσεις αισιοδοξία ?
Δεν σου αρκεί τέκνον η Δημοκρατία ? (ούτε Ροβεσπιέρους έχουμε ούτε τίποτε)
Καλά, χωρίς τον Άνακτα ε ? δε πάμε μπροστά ...
Μέγας είσαι Ελ.Βενιζέλε και θαυμαστά τα έργα σου ...


Δεν είπα ότι θέλω ηγέτη. Είπα ότι ήταν ηγέτης. Δεν ήταν λες;
_________________
Φιλοσοφία Επιστήμης και Θρησκείας: http://harmonia-philosophica.blogspot.com/2010/08/blog-post.html
The Limits of Science: http://harmoniaphilosophica.wordpress.com/2011/04/18/the-limits-of-science-2jszrulazj6wq-5/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 9:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χριστόδουλος, Εβραίοι, Έλληνες... Απάντηση με Συμπερίληψη

skakos έγραψε:

Δεν είπα ότι θέλω ηγέτη. Είπα ότι ήταν ηγέτης. Δεν ήταν λες;


Φυσικά ! Επακριβώς όσο και ο Ερντογάν για τη μεσαία τάξη στη Τουρκία. Πάνω κάτω 50% ηγέτης. Μας κάνει τόσο ?! Twisted Evil
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Ayrton Senna στις Τρι Ιούν 18, 2013 8:57 am, επεξεργάσθηκε 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 9:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

skakos έγραψε:
rakis έγραψε:
Πάντα οι θεωρίες συνωμοσίας συνάρπαζαν.

Ο Σκάκος τα βάζει με τους Εβραίους.
Ο Μαξίμ με τους (χριστιανο)Εβραίους.

Ποια η διαφορά τελικά;


ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΑ ΣΧΕΤΙΚΟ!
Και αμέσως "τα βάζω με τους Εβραίους";;;; Laughing


Δεν είπα ότι τα βάζεις με τους αλλά ότι δεν τα βάζεις με τις προκαταλήψεις σου.
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 3594
Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 10:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

rakis έγραψε:
skakos έγραψε:
rakis έγραψε:
Πάντα οι θεωρίες συνωμοσίας συνάρπαζαν.

Ο Σκάκος τα βάζει με τους Εβραίους.
Ο Μαξίμ με τους (χριστιανο)Εβραίους.

Ποια η διαφορά τελικά;


ΚΑΛΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΑ ΣΧΕΤΙΚΟ!
Και αμέσως "τα βάζω με τους Εβραίους";;;; Laughing


Δεν είπα ότι τα βάζεις με τους αλλά ότι δεν τα βάζεις με τις προκαταλήψεις σου.


Μα ακριβώς επειδή προσπαθώ να μην έχω προκαταλήψεις είμαι και υπέρ της (καλώς εννοούμενης) επιστήμης και υπέρ της (καλώς εννοούμενης) θρησκείας! Αλλιώς θα είχα διαλέξει στρατόπεδο όπως πολλοί εδώ.

Ούρουκ Χάι!




_________________
Φιλοσοφία Επιστήμης και Θρησκείας: http://harmonia-philosophica.blogspot.com/2010/08/blog-post.html
The Limits of Science: http://harmoniaphilosophica.wordpress.com/2011/04/18/the-limits-of-science-2jszrulazj6wq-5/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 10:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ευτυχως που δεν εχεις διαλεξει στρατοπαιδο....

και τι δειχνεις?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 10:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χριστόδουλος, Εβραίοι, Έλληνες... Απάντηση με Συμπερίληψη

skakos έγραψε:

Δεν είπα ότι θέλω ηγέτη. Είπα ότι ήταν ηγέτης. Δεν ήταν λες;


Τα οράματά του όλοι εσείς τα ξεχάσατε.Η ταυτότητά σας τι γράφει,βρε;
(Καλό κι αυτό,ε; )
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
skakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 3594
Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 10:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Χριστόδουλος, Εβραίοι, Έλληνες... Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
skakos έγραψε:

Δεν είπα ότι θέλω ηγέτη. Είπα ότι ήταν ηγέτης. Δεν ήταν λες;


Τα οράματά του όλοι εσείς τα ξεχάσατε.Η ταυτότητά σας τι γράφει,βρε;
(Καλό κι αυτό,ε; )


Αυτό τι σημαίνει τώρα; Από το να μην λέμε ότι είμαστε Χριστιανοί σιγά σιγά θα πάμε στο να μην λέμε ότι είμαστε Έλληνες φίλε μου. Η Ρεπούση και ο Σημίτης κάνουν δουλειά για σένα... Μην ανησυχείς. Δώσε λίγο χρόνο. Και αυτά με τα οποία γελάς θα σε κάνουν να κλαις... Δυστυχώς...
_________________
Φιλοσοφία Επιστήμης και Θρησκείας: http://harmonia-philosophica.blogspot.com/2010/08/blog-post.html
The Limits of Science: http://harmoniaphilosophica.wordpress.com/2011/04/18/the-limits-of-science-2jszrulazj6wq-5/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 10:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μην αλλάζεις θέμα.Τον ηγέτη σας τον πουλήσατε. Δεν έχω ακούσει ούτε μια συζήτηση από τότε για το θέμα των ταυτοτήτων. Σιγά τον ηγέτη!
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 17, 2013 10:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Α τι θυμηθηκα
Παράθεση:
Η Λιάνα Κανέλλη...Είχε επίσης συνταχθεί με την θέση του Αρχιεπισκόπου Χριστόδουλου στο ζήτημα των ταυτοτήτων, ο οποίος καλούσε σε «προάσπιση της Ορθοδοξίας έναντι της Νέας Τάξης Πραγμάτων που την απειλεί».

Laughing Laughing
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 18, 2013 12:34 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

skakos,

Άσχετα αν ο θάνατος του Χριστόδουλου ήταν δηλητηριασμός/δολοφονία ή όχι, πώς κρίνεις το γεγονός ότι πήγε στην Αμερική για να θεραπευτεί ή να πάρει παράταση ζωής;

Γιατί θα μπορούσε κάλλιστα να έχει την ίδια μοίρα όπως ο Πάτερ Παΐσιος, ο οποίος, από αυτά που διαβάζω αρνήθηκε μέχρι και καταπραϋντικά για τον τεράστιο πόνο που υπέστη μέχρι τον θάνατό του.

Γιατί ο Χριστόδουλος δεν αφέθηκε στην τύχη του, αλλά πήγε στην επιστήμη να τον θεραπεύσει;

Έχεις δυο παραδείγματα χριστιανών, του Πάτερ Παΐσιου και του Χριστόδουλου, ο πρώτος αρνήθηκε οποιαδήποτε εξωτερική παρέμβαση στην αρρώστια του, ο άλλος έκανε ο,τι καλύτερο μπορούσε για θεραπεία. Ποιος ήταν σωστός και ποιος λάθος;


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την mark στις Τρι Ιούν 18, 2013 2:43 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Σελίδα 2 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center