Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Bugman for ever
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Δάκης Μαυροφρείδης
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2627
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 12:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Bugman for ever Απάντηση με Συμπερίληψη

Μετά από μια φιλική ενημέρωση έκανα ένα σερφινγκ στον ιστοχώρο, όπου "έπεσα" σε ένα φόρουμ όπου υπάρχει ένα θεμα με τίτλο: "Bugman, η πληγή του φόρουμ". Φαίνεται ότι εκεί όπου και πάλι είναι moderator!!!!! (εδώ να δεις γέλια) κάνει τη ζωή δύσκολη σε πολλούς χρήστες. Ελπίζω μόνο να μην τους ανέλυσε και τη θεωρία των ροών, μεταξύ άλλων...
_________________
Δεν υπάρχει τίποτα πιο θαυμαστό και αξιόλογο από την ανάδειξη του ωραίου. Αρκεί, ο σκοπός της ίδιας της πράξης να μην αναλώνεται μέσα σε μια ανερμάτιστη και φλύαρη ματαιοδοξία

Δ.Μ.

http://d-mavrofrides.simplesite.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 8:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Συγνώμη,
θα απολογηθώ για τη ζωή μου στο διαδίκτυο; Είσαι σοβαρός Darkmind;
Το ότι υπάρχουν άτομα που είναι αντίθετα με τις απόψεις μου, σου φαίνεται κάτι ξένο; Όλοι συμφωνούν μαζί σου; Όπως εσύ μπορείς να γράψεις αυτό το θέμα εδώ έτσι και σε ένα άλλο φόρουμ ένας άλλος Darkmind μπορεί να γράψει κάτι παρόμοιο. Φυσικά αν κάποιος δεν συμμετέχει σε ένα φόρουμ παρά μόνο να διαβάζει ή ίσως να γράφει ελάχιστες φορές...δεν μπορεί να έχει τέτοια προβλήματα.
Όμως πραγματικά θέλω να ξέρω δημόσια πια που σε ενόχλησα Darkmind. Και φυσικά γιατί σου την έχει δώσει η θεωρία των Ροών; Κάτι που ανέπτυξα στο φόρουμ όχι από την μεριά του επιστήμονα αλλά ως μια ιδέα που ήθελα και θέλω να μοιραστώ με μέλη που θεωρούσα πως είχαν την διάθεση να ακούσουν. Τέλος πάντων αναγνωρίζω πως η κατάσταση στη οικονομία είναι προβληματική και αυτό φαίνεται και στις διαπροσωπικές σχέσεις, ακόμα και σε αυτό το φόρουμ. Λοιπόν δείξε Darkmind ψυχραιμία και μην γίνεσαι επιθετικός όταν δεν υπάρχει λόγος (ή καλό θα ήταν ακόμα και αν υπάρχει λόγος)!
Για την ιστορία. Κάποτε έκανα συντονισμό σε δυο φόρουμ, σε αυτό και στο phorum. Στο δεύτερο μόνο σε δυο θέματα, στα φιλοσοφικά και στα θεολογικά. Επειδή κάποια στιγμή έσβηνα τις βρισιές θεώρησαν κάποιοι ότι αλλοιώνω τα μηνύματα. Η ουσία ήταν ότι είχαν μείνει ελάχιστα άτομα να συζητούν όχι επειδή εγώ έσβηνα τις βρισιές αλλά γιατί αυτά τα άτομα δεν είχαν την ψυχραιμία να συζητήσουν καλώς. Τα άτομα δηλαδή έδιωξαν τον κόσμο, και μετά με τον τρόπο τους έδιωξαν και μένα...(αφού δεν είχα λόγο να συμμετέχω σε ένα τέτοιο φόρουμ...τα άτομα κάνουν το φόρουμ, όχι η ταμπέλα). Τελευταία ξαναγύρισα έγραψα δυο-τρία μηνύματα, και όπως είδα λίγοι παλιοί υπήρχαν. Τα πράγματα έχουν φτιάξει όμως γιατί μπήκε ένα σύστημα που δεν έχουμε εδώ. Δηλαδή να υπάρχει για κάθε μέλος δυο λίστες, φίλων και εχθρών. Όταν λοιπόν βάζει κανείς ένα μέλος (τυχαία αναφέρω, τον Opyrgo) στην λίστα των εχθρών απλά δεν βλέπει την ύπαρξή του...στο φόρουμ. http://www.phorum.gr/faq.php#f6r0

Εδώ είναι η λίστα με τα αρχαιότερα μέλη του phorum...που έστειλαν μήνυμα το τελευταίο εξάμηνο

http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=26&t=216410&p=3761650&hilit=bugman#p3761650


http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=24&t=196681&p=3474514&hilit=bugman#p3418433
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 8:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δάκης Μαυροφρείδης έγραψε:
Μετά από μια φιλική ενημέρωση έκανα ένα σερφινγκ στον ιστοχώρο, όπου "έπεσα" σε ένα φόρουμ όπου υπάρχει ένα θεμα με τίτλο: "Bugman, η πληγή του φόρουμ". Φαίνεται ότι εκεί όπου και πάλι είναι moderator!!!!! (εδώ να δεις γέλια) κάνει τη ζωή δύσκολη σε πολλούς χρήστες. Ελπίζω μόνο να μην τους ανέλυσε και τη θεωρία των ροών, μεταξύ άλλων...


Bugman έγραψε:
Συγνώμη,
θα απολογηθώ για τη ζωή μου στο διαδίκτυο; Είσαι σοβαρός Darkmind;


Ο Δάκης Μαυροφρείδης γράφει, στον Darkmind απαντάει!
Laughing
Όχι πως ο άνθρωπος έχει παλαβώσει πια απ' τα πολλά απωθημένα!!!

Άσε Bugman, την έχεις χάσει την μπάλα!


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την opyrgos στις Παρ Δεκ 16, 2011 6:55 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chaos
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 2132
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 9:46 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη


Δάκη, με όλο τον σεβασμό και την φιλία που πιστεύω πως ξέρεις ότι σου έχω, έπεσες σε ολίσθημα.
Είναι μικρή πλέον η συμμετοχή μου στην Αγορά μας' λόγω άλλων υποχρεώσεων. Αλλά φαντάζομαι, ότι έναν ελάχιστο λόγο, δικαιούμαι να τον έχω.
Το μόνο που δεν θα βοηθούσε στη διάσωση αυτής της ιστοσελίδας, είναι η δημιουργία ιδιότυπων "κομμάτων"που με την χρήση μιας συνδικαλιστικής πρακτικής και του αντίστοιχου λόγου της, επιχειρούν να "θάψουν" καθέναν που αντιλαμβάνονται σαν αντίπαλο.
Τα ζήσαμε αυτά στην "εξωτερική" ζωή μας και έπαιξαν μεγάλο ρόλο στο κατάντημα που υφίσταται σήμερα η χώρα.
Ας λείπουν από εδώ...

_________________
Ψάχτης, Ξερόλας, Ανακατωσούρας, Καλότροπος, Κακόψυχος...
http://chaos-excavations.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 10:12 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Φίλε μου Chaos δυστυχώς δεν το προσεγγίζεις σοφά αυτό το θέμα. Καταρχήν το θεωρείς ως ζήτημα αντιπαλότητας ενώ είναι πολύ πιο σοβαρό ζήτημα. Όπως τελικά αποδεικνύεται το μέλος Bugman δημιουργεί προβλήματα σε όλα τα φόρουμ που συμμετέχει. Αν είναι λοιπόν να διασφαλιστεί το φόρουμ και οι συζητήσεις του, είναι καλύτερα να "θαφτεί" το άτομο εκείνο που δημιουργεί κατά σύστημα προβλήματα. Και άσε στην μπάντα το λαικισμό σχετικά με τη χώρα. Είναι τελείως άσχετα μ' αυτό που λες.

Έχει επεξεργασθεί απο τον/την opyrgos στις Παρ Δεκ 16, 2011 7:12 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Darkmind
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Μάρ 2007
Δημοσιεύσεις: 1671

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 11:20 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Είσαι σοβαρός Darkmind;

ένας άλλος Darkmind μπορεί να γράψει κάτι παρόμοιο.

θέλω να ξέρω δημόσια πια που σε ενόχλησα Darkmind.

Λοιπόν δείξε Darkmind ψυχραιμία και μην γίνεσαι επιθετικός όταν δεν υπάρχει λόγος

Laughing
_________________
Πάντων χρημάτων μέτρον έστιν άνθρωπος

«Η φιλοσοφία στο βαθμό που παραμένει φιλοσοφία δεν μπορεί να συστήσει άμεσα βήματα αλλαγών. Προκαλεί αλλαγές μόνο όσο παραμένει θεωρία. Δεν είναι η θεωρία επίσης μια αυθεντική μορφή πρακτικής;» Theodor W. Adorno
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kain
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 620

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 11:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη



Καλό θα ήταν επίσης να παρατηρήσουμε πως το θέμα στο οποίο αναφέρεται ο φίλτατος Δάκης χρονολογείται 2005-2006, και να θυμόμαστε πως ο Bugman ΔΕΝ είναι πλέον συντονιστής εδώ πέρα. Και -συγχωρήστε με- κατά καιρούς βλέπω εδώ γραμμένους τέτοιους παραλογισμούς από διάφορα μέλη, που μπροστά τους οι παραλογισμοί που γράφει συχνά ο Bugman μοιάζουν λογικοί. Ειλικρινά συγγνώμη, αλλά είναι η αλήθεια!
_________________
"Αν κάποιος νομίζει πως είναι σκαντζόχοιρος, του δίνεις έναν καθρέφτη και μερικές φωτογραφίες σκαντζόχοιρων και του λες να τα βγάλει πέρα μόνος του." - Douglas Adams

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 11:50 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

To θέμα όμως φίλε μου είναι ότι αυτοί που γράφουν τους άλλους παραλογισμούς που λες εμφανίζονται για λίγο και χάνονται ενώ ο Bugman εξακολουθεί και μας πρήζει τ' αρχίδια!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 9:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:
Φίλε μου Chaos δυστυχώς δεν το προσεγγίζεις σοφά αυτό το θέμα. Καταρχήν το θεωρείς ως ζήτημα αντιπαλότητας ενώ είναι πολύ πιο σοβαρό ζήτημα. Όπως τελικά αποδεικνύεται το μέλος Bugman δημιουργεί προβλήματα σε όλα τα φόρουμ που συμμετέχει. Αν είναι λοιπόν να διασφαλιστεί το φόρουμ και οι συζητήσεις του, είναι καλύτερα να "θαφτεί" το άτομο εκείνο που δημιουργεί κατά σύστημα προβλήματα. Και άσε στην μπάντα το λαικισμό σχετικά με τη χώρα. Είναι τελείως άσχετα μ' αυτό που λες.

Αν ταυτίσεις τον Μπαγκμαν με τον "Γεωργάκιο τον Μικρό" ο Chaos θα γίνει δικός σου! Αν τον ταυτίσεις με τον Σαμάριο τον Μεγάλο θα τον χάσεις!
Laughing
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 9:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 10:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Πρώτα ζητώ συγνώμη στον Darkmind...ασφαλώς απευθυνόμουν στον Δάκη. Φυσικά κάποιοι που κατάλαβαν τι έγινε, βρήκαν την ευκαιρία να δείξουν την χαιρεκακία τους.

Βλέπω ότι ο Rakis και ο Opyrgos θεωρούν ότι γράφω πράγματα παράλογα...και πως με θεωρούν επιζήμιο γιατί γράφω τακτικά στο φόρουμ. Αυτή είναι η μια όψη του νομίσματος. Για να είναι δίκαιοι πρέπει να δείξουν ποιοι είναι αυτοί που κάνουν το αντίθετο! Αν δεν υπάρχει αντίθετο, δεν υπάρχει και ζήτημα. Αν με ευκολία δείχνουν εμένα, τότε ας δούμε με πόση ευκολία θα γράψουν και για το αντίθετο. Εύκολο είναι να καταδικάζεις, δύσκολο να υμνείς! Ας τους δούμε λοιπόν και στα δύσκολα!
Να δω απαντήσεις λοιπόν! Να δω τα καλά πρότυπά τους (τα κακά, εμένα δηλαδή με έδειξαν)
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
rakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2008
Δημοσιεύσεις: 2857

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 10:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Πρώτα ζητώ συγνώμη στον Darkmind...ασφαλώς απευθυνόμουν στον Δάκη. Φυσικά κάποιοι που κατάλαβαν τι έγινε, βρήκαν την ευκαιρία να δείξουν την χαιρεκακία τους.

Βλέπω ότι ο Rakis και ο Opyrgos θεωρούν ότι γράφω πράγματα παράλογα...και πως με θεωρούν επιζήμιο γιατί γράφω τακτικά στο φόρουμ. Αυτή είναι η μια όψη του νομίσματος. Για να είναι δίκαιοι πρέπει να δείξουν ποιοι είναι αυτοί που κάνουν το αντίθετο! Αν δεν υπάρχει αντίθετο, δεν υπάρχει και ζήτημα. Αν με ευκολία δείχνουν εμένα, τότε ας δούμε με πόση ευκολία θα γράψουν και για το αντίθετο. Εύκολο είναι να καταδικάζεις, δύσκολο να υμνείς! Ας τους δούμε λοιπόν και στα δύσκολα!
Να δω απαντήσεις λοιπόν! Να δω τα καλά πρότυπά τους (τα κακά, εμένα δηλαδή με έδειξαν)

Για να μη λέμε ό,τι θέλουμε, με σένα δεν ασχολήθηκα τώρα, παρά μόνο κατά συμβεβηκός.
_________________
Truth springs from argument amongst friends

http://rakis1.wordpress.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 16, 2011 10:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ο rakis και ο opyrgos;!!!!!!!!
ΞΥΠΝΑ BUGMAN! ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ.
Σε όλα τα φόρουμ που συμμετέχεις με τον ίδιο τρόπο σε αντιμετωπίζουν όλοι.


Όσο γι' αυτό:

Bugman έγραψε:
Πρώτα ζητώ συγνώμη στον Darkmind...ασφαλώς απευθυνόμουν στον Δάκη. Φυσικά κάποιοι που κατάλαβαν τι έγινε, βρήκαν την ευκαιρία να δείξουν την χαιρεκακία τους.
Τί να δικαιολογήσεις πλέον ρε κακομοίρη; Τα 'χεις χάσει απ' τα πολλά απωθημένα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chaos
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 2132
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 17, 2011 3:35 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη


Προσωπικά, απευθύνθηκα στον Δάκη και μόνο' έναν άνθρωπο που έχω εκτιμήσει μέσα σε αυτήν την κοινότητα.
Για κάτι τσουτσέκια παραληρηματικά, ένα έχω μόνο να πω:
Δεν με θέλετε για εχθρό σας.
Έχω επιλέξει εδώ και πολύ καιρό, απλά να σας αγνοώ. Ήδη, απαίτησα από το κορίτσι μου να κάνει το ίδιο.
Εσείς, τα κωλόπαιδα, επιδιώκετε διάλογο αντιπαλότητας.
Αν συνεχίσετε να προκαλείτε τη μοίρα σας, να γνωρίζεται απλά ότι δεν είμαι ούτε Bugman ούτε maxim_97.
Αυτό, για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις, δεν σημαίνει υποτίμηση των ανωτέρω.
Απλά δηλώνει, ότι ξέρω το παιγνίδι καλύτερα και από αυτούς και από εσάς.
Μακρυά λοιπόν' για το καλό σας, ζευγαράκι του σεληνόφωτος...


_________________
Ψάχτης, Ξερόλας, Ανακατωσούρας, Καλότροπος, Κακόψυχος...
http://chaos-excavations.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 17, 2011 9:58 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Χαλάρωσε ρε φίλε (και κατέβασε λίγο τους τόνους)! Επειδή δηλαδή κάποια στιγμή διαφώνησες σε μια συζήτηση σχετικά με τον Κουμή και την Κανελλοπούλου (μην νομίζεις ότι τα εχουμε ξεχάσει), μούτρωσες και έπαψες πλέον να συζητάς. Ωραίο επίπεδο συνομιλητή! Σαν τα παιδάκια που τους παίρνουν το παιχνίδι τους και πάνε έπειτα στη γωνιά τους μουτρωμένα με σταυρωμένα τα χέρια και δεν μιλάνε σε κανέναν. Δεν το ξέραμε να συμφωνούμε σε ό,τι πεις!
Και όσο για το δεν σε θέλουμε για εχθρό μας, πρόσεξε μην σου σκιστεί κανένα καλσόν. Εγώ απ' τη μεριά μου τουλάχιστον προσπαθώ να εξαντλώ όλα τα περιθώρια μιας συζήτησης που θέλει να είναι ορθολογική.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο
Σελίδα 1 από 4

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center