Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 05, 2011 9:52 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Οι όμοιοί μου δεν ασχολούνται καν με σας. Δυστυχώς σε μένα έλαχε απ' αυτούς να καθαρίσω τον κόπρο του Αυγεία!
Το φόρουμ μπορεί να έχει γίνει μπουρδέλο αλλά τουλάχιστον ξεκαθαρίζει το τοπίο από τους βλάκες και τους σεξουαλικά ψυχανώμαλους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 06, 2011 11:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπα θα αργήσει όσο κάθεσαι εδώ!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 06, 2011 11:36 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μην νομίζεις. Ήδη έχει ξεκαθαρίσει. Οι τελευταίες κοπριές είναι ο πόκΑΑς και ο Bugman. Η τελευταία ίσως αργήσει να καθαρίσει γιατί τα σκατά έχουν πήξει επάνω της.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 06, 2011 11:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν περίμενα τίποτα περισσότερο. Συνέχισε το θάψιμο...μην χαλάσεις την μαγιά. Ψάχνω ακόμα να δω τα μεγάλα θέματα που θα βάλεις...και τις βαθιές σκέψεις που θα δώσεις...Σωτήρα Opyrge...
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2011 9:40 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Α μην ανησυχείς. Δεν κηνυγάω ούτε τα μεγάλα θέματα ούτε τις βαθιές σκέψεις. Είδες στο πρώτο θέμα για την ηθική... δυο λογάκια για να ξεκινήσει μια ουσιαστική συζήτηση. Ούτε ολόκληρα "σεντόνια" ούτε "θεωρίες" ροών και μαλακίες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2011 2:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Λόγια χωρίς ουσία!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2011 9:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ε αφού την ουσία την πήρες εσύ... Τί πίνεις και δεν μας δίνεις;!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Αριστεύων
Πρύτανης


Εγγραφή: 17 Σεπ 2010
Δημοσιεύσεις: 686
Τόπος: Αλλού

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 10, 2011 3:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:
Οι όμοιοί μου δεν ασχολούνται καν με σας. Δυστυχώς σε μένα έλαχε απ' αυτούς να καθαρίσω τον κόπρο του Αυγεία!
Το φόρουμ μπορεί να έχει γίνει μπουρδέλο αλλά τουλάχιστον ξεκαθαρίζει το τοπίο από τους βλάκες και τους σεξουαλικά ψυχανώμαλους.


Απο σένα θα ξεκαθαρίσει το φόρουμ
_________________
Ολοι έχουν ένα χορό κι ένα τραγούδι
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 10, 2011 5:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:
ξεκαθαρίζει το τοπίο από τους βλάκες και τους σεξουαλικά ψυχανώμαλους.


Laughing Laughing Laughing Πως κινείτε η Λουλού έ;;; Τώρα που νοιώθει σιγά-σιγά ότι οι άλλοι γνωρίζουν πως είναι ομοφυλόφιλος προσπαθεί να δώσει την αίσθηση στους άλλους πως δεν ισχύει και είναι σεξουαλικά φυσιολογικός. Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Λουλού την ξέρεις την παροιμία: Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα;;; Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Δεν πείθεις δεν πείθεις όσο κι αν σέρνεις τον κώλο σου χάμω... Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Λουλού, ε Λουλού!!! Laughing Laughing Laughing
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 11, 2011 5:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

πόκΑΑς έγραψε:
opyrgos έγραψε:
ξεκαθαρίζει το τοπίο από τους βλάκες και τους σεξουαλικά ψυχανώμαλους.


Laughing Laughing Laughing Πως κινείτε η Λουλού έ;;; Τώρα που νοιώθει σιγά-σιγά ότι οι άλλοι γνωρίζουν πως είναι ομοφυλόφιλος προσπαθεί να δώσει την αίσθηση στους άλλους πως δεν ισχύει και είναι σεξουαλικά φυσιολογικός. Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing Laughing Λουλού την ξέρεις την παροιμία: Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα;;;
Εγώ την ξέρω την παροιμία αυτή, εσύ την ξέρεις την παροιμία θέλει η πουτάνα να κρυφτεί, μα η χαρά δεν την αφήνει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 25, 2011 3:05 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Γεια σας. Με λενε Θωμα και ειμαι 28 χρονων. Απο μικρός συνειδητοποίησα ότι η ζωη μου δεν θα ήταν εύκολη. Οι γονείς μου με παρατησαν σε μια παιδική χαρα όταν ήμουν 2 χρονών. Οταν πήγα σχολείο τα αλλα παιδιά αρχίσαν να μου πετάνε πέτρες και να με δέρνουν χωρίς να καταλαβαίνω το λόγο. Οι δάσκαλοι με βάζαν τιμωρία επειδή δεν μιλούσα στην τάξη ενω μπορεί να εξετάζανε εμένα για ένα μήνα συνεχόμενο λες και κάναμε ιδιαίτερα. Απο τότε κανεις δεν με έκανε παρέα, κανεις δεν ερχόταν να μου μιλήσει, κανεις όχι μόνο δε με αγαπούσε αλλά δε με ανεχόταν κι ολας, κανείς τίποτα εμένα. Οι περαστικοί στο δρόμο με έφτυναν και τα σκυλιά μου γαύγιζαν. Εφτασα στα 25 για να βρώ μια κοπέλα στην οποία άρεσα και αφού κάναμε σχέση για δύο μήνες στους οποίους έμεινε και έγκυος ανακάλυψα μετά απο μερικές σωματικές αδυναμίες ότι προσπαθούσε να με δηλητηριάσει! Πως να ζήσω σε ένα τετοιο κόσμο όπου ποτέ δεν άκουσα μια ευγενική κουβέντα μου λέτε? Δεν γίνεται γι αυτό βάζω τέλος σ αυτή τη φάρσα που λέγεται Θωμας να ησυχασουν τα πάντα
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 25, 2011 8:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ωπ!
Αστειεύεσαι βέβαια;
Για τον τερματισμό συζητώ! Βρε Kaneis...(έχω δουλειά και δεν μπορώ να ανοίξω συζήτηση τώρα...)...περίμενε. Πάντα υπάρχει λύση. Όλες έχουν μια βάση...τι κάνεις για τον εαυτό σου. Όλες οι στεναχώριες ξεκινάνε με τη σκέψη τι κάνω για τους άλλους και τι κάνουν οι άλλοι για μένα...Μην πέφτεις σε αυτήν την παγίδα. Για να πετύχεις πράγματα για τον εαυτό σου χρειάζεσαι προετοιμασία και εργασία. Άρα χρόνο για να ζήσεις!
να είσαι καλά και μην απελπίζεσαι (και εγώ μανούλα ορφανή έχω που ποτέ δεν το έβαλε κάτω...γιατί δεν συγκρίνει..τι έδωσε και τι της έδωσαν, αλλά έκανε πάντα αυτά που έβαζε στόχο. Μια αναποδιά όλοι έχουν...δεν θα πεθάνουμε κιόλας)
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skapaneas
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 12421
Τόπος: Εδώ ........ Χρόνος: Τώρα ....... Τρόπος: Απλά + Λαϊκά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 25, 2011 8:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

kaneis
έγραψε:
Γεια σας. Με λενε Θωμα και ειμαι 28 χρονων. Απο μικρός συνειδητοποίησα ότι η ζωη μου δεν θα ήταν εύκολη. Οι γονείς μου με παρατησαν σε μια παιδική χαρα όταν ήμουν 2 χρονών. Οταν πήγα σχολείο τα αλλα παιδιά αρχίσαν να μου πετάνε πέτρες και να με δέρνουν χωρίς να καταλαβαίνω το λόγο. Οι δάσκαλοι με βάζαν τιμωρία επειδή δεν μιλούσα στην τάξη ενω μπορεί να εξετάζανε εμένα για ένα μήνα συνεχόμενο λες και κάναμε ιδιαίτερα. Απο τότε κανεις δεν με έκανε παρέα, κανεις δεν ερχόταν να μου μιλήσει, κανεις όχι μόνο δε με αγαπούσε αλλά δε με ανεχόταν κι ολας, κανείς τίποτα εμένα. Οι περαστικοί στο δρόμο με έφτυναν και τα σκυλιά μου γαύγιζαν. Εφτασα στα 25 για να βρώ μια κοπέλα στην οποία άρεσα και αφού κάναμε σχέση για δύο μήνες στους οποίους έμεινε και έγκυος ανακάλυψα μετά απο μερικές σωματικές αδυναμίες ότι προσπαθούσε να με δηλητηριάσει! Πως να ζήσω σε ένα τετοιο κόσμο όπου ποτέ δεν άκουσα μια ευγενική κουβέντα μου λέτε? Δεν γίνεται γι αυτό βάζω τέλος σ αυτή τη φάρσα που λέγεται Θωμας να ησυχασουν τα πάντα

Καλα, εμας εδω στο forum δεν μας σκεφτεσαι ; Cool
Μονο τον εαυτο σου σκεφτεσαι ; Twisted Evil Twisted Evil
Κι οταν "μεθαυριο" με το καλο θα γεννηθει το παιδι σου και θα ρωταει : σε τι κοσμο ρε πατερα με εφερες να ζησω, ποιος θα βρεθει καλυτερος απο σενα να του δωσει απαντηση ; Question



ΕΝΟΤΗΤΑΤΩΝΠΑΝΤΩΝ

ΟΝ ΕΣΤΙ ΓΙΓΝΕΣΘΑΙ

ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ : Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΑΜΑΣ ΠΟΛΥΕΔΡΟΣ
_________________
Ο ανθρωπος ειναι ο λογος του συμπαντος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 25, 2011 9:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Ωπ!
Αστειεύεσαι βέβαια;
Για τον τερματισμό συζητώ! Βρε Kaneis...(έχω δουλειά και δεν μπορώ να ανοίξω συζήτηση τώρα...)...περίμενε. Πάντα υπάρχει λύση. Όλες έχουν μια βάση...τι κάνεις για τον εαυτό σου. Όλες οι στεναχώριες ξεκινάνε με τη σκέψη τι κάνω για τους άλλους και τι κάνουν οι άλλοι για μένα...Μην πέφτεις σε αυτήν την παγίδα. Για να πετύχεις πράγματα για τον εαυτό σου χρειάζεσαι προετοιμασία και εργασία. Άρα χρόνο για να ζήσεις!
να είσαι καλά και μην απελπίζεσαι (και εγώ μανούλα ορφανή έχω που ποτέ δεν το έβαλε κάτω...γιατί δεν συγκρίνει..τι έδωσε και τι της έδωσαν, αλλά έκανε πάντα αυτά που έβαζε στόχο. Μια αναποδιά όλοι έχουν...δεν θα πεθάνουμε κιόλας)
Μην ακούσεις σαχλαμάρα, να πεταχτείς κι εσύ!

Έχει επεξεργασθεί απο τον/την opyrgos στις Σαβ Νοέ 26, 2011 1:47 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 26, 2011 1:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

καλά ρε σκαπανέα στα 25 το συλλάβαμε στα 28 λες να μη γεννήθηκε ακόμα? Laughing υπονοείς ότι δε βγαίνει για να μη με δει? μην ανησυχεις πριν κανα μήνα και ενω δεν είχε ακομα μιλήσει στα δύο της,μπήκε μια μέρα ο ταχυδρόμος στο σπίτι και έτρεξε κατα πάνω του τον αγκάλιασε απ το πόδι και τον είπε μπαμπά! Sad και πήρε το μπουφανάκι της και πήγαινε να φύγει μαζί του Sad και μου λέτε για μια αναποδιά?? δε πειράζει, καλα χριτούγεννα σας εύχομαι, καλά χριστούγεννα σε όλους
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Σελίδα 6 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center