Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 12, 2011 9:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

πόκΑΑς έγραψε:

... ...
Ευχαριστούμε αλλά δεν σου ζήτησε κανείς να μας δείξεις φωτογραφίες από την οικογένειά σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 12, 2011 10:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Βλέπεις ε;;; Ίσαμε νερόφιδο σε έχω... Γιατί είσαι ακίνδυνο ερπετό... Δίχως δυνατό τοξικό επικίνδυνο δηλητήριο καημένε τρελέ...

Και μην αυταπατάσαι. Δεν ισοστάθμισες ούτε ένα ελάχιστο. Την ματαιότητα σου απλά ικανοποίησες, δωρίζοντας στον εαυτό σου μία ψευδαίσθηση, στις τόσες, ακόμη.

Καημένε τρελέ...
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 8:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εγώ τουλάχιστον είμαι νερόφιδο, δεν είμαι φίδι κολοβό σαν και σένα!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 12:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

... Γιατί εγώ τα αγαπάω τα ζώα και έχω βαθειό συναισθηματικό δεσμό μαζί τους. Νοιώθω όμορφα όταν είμαι μαζί τους και με αντιλαμβάνονται ως όμοιο τους, όταν δεν αγριεύουν από την όψη μου και όταν με πλησιάζουν είτε να φάνε κάτι μέσα από τα χέρια μου είτε να με αγγίξουν είτε... είτε...
Έτσι δεν θα μπορούσα να σε πάρω στα χέρια μου εάν είχες δυνατό τοξικό δηλητήριο, ενώ τώρα που είσαι νερόφιδο και να με δαγκώσεις είναι ακίνδυνο το δηλητήριο σου.

Και έτσι χαίρομαι το βέλτιστο δυνατό με την επαφή μαζί σου...
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 12:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν αμφιβάλλω ότι τα ζώα σε αντιλαμβάνονται ως όμοιό τους.

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 1:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Είμαι ικανοποιημένος που αμέσως αντιλαμβάνεσαι τα λόγια μου.
Το βλέπεις κι εσύ τώρα στην πράξη.
Δαγκώνεις αλλά το δηλητήριο σου έχει ελάχιστη τοξικότητα με μοναδικό αποτέλεσμα να αφήνει ίχνη πληγής πάνω στην επιφάνεια, εννοώ το εξωτερικό περίβλημα στου οποίου το εσωτερικό φιλοξενείτε ο Εγώ.
Η ιστορία, εν τέλει, είναι αδέκαστη, γιατί φανερώνει ευδιάκριτα τις ιδιαίτερες εκδηλώσεις, και συνεπώς την ταυτότητα, των προσώπων που την κινούν.
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 3:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

πόκΑΑς έγραψε:
Είμαι ικανοποιημένος που αμέσως αντιλαμβάνεσαι τα λόγια μου.
Το βλέπεις κι εσύ τώρα στην πράξη.
Tα βλέπω πράγματι στην πράξη. Φαίνεται ο σεξουαλικά ανικανοποίητος πορνόγερος που φαντασιώνεται ότι περιβάλλεται από όμοια μ' αυτόν πλάσματα (σαν της φωτογραφίας από πάνω) γιατί θέλει να βρει απ' αυτά την ικανοποίηση που δεν του προσέφερε κανένα ανθρώπινο ον. Μην ανησυχείς, δεν σε παρεξηγώ. Αντιθέτως, θα σε βοηθήσω. Εχω ένα γαίδαρο στο χωράφι αρκετά νταβραντισμένο. Αντί να κάθεται μόνος του θα σου τον στείλω για συντροφιά.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 6:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Το καλό είναι πως απέκτησα και ανοσία στον πόνο που προκαλούσαν τα μικρά σου δοντάκια όταν τρυπούσαν το δέρμα. Διπλό το καλό πλέον. Ούτε το δηλητήριο είναι ικανό να διαταράξει την ισορροπία των εσοεσωτερικών οργάνων ούτε την ενόχληση έχουμε πλέον από το μικρό τσίμπημα. Έχω, βλέπεις, κι εγώ τον τρόπο μου να δαμάζω την άγρια ανοητάλογη φύση.
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 6:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Να δεις τι ανοσία θα αποκτήσεις όταν θα χύνει ο γάιδαρος που έχω μέσα σου! Το σπέρμα είναι το καλύτερο φάρμακο ενάντια στα κρυολογήματα και τη γρίπη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 7:05 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σε καταλαβαίνω και κατανοώ τα ελατήρια που διαμορφώνουν την τόσο αγενή και επιπόλαιη ψυχονοητολογάλογη συναισθηματολογισμική βαρβαρότητα. Και μην νομίζεις κάτι αντίθετο από την μεριά μου πέρα μιάς πονετικιάς για εσένανε συμπάθειας.

Βασικά πρόκειτε για τον χαρακτήρα-σημείο μίας ασυνείδητης-υποσυνείδητης αίσθησης συμπλέγματος κατωτερότητας που εντυπώθηκε-χαράχθηκε επάνω στο περίβλημα, ευτυχώς, του ψυχικού σου οργανισμού, σε χρόνο που δεν γνωρίζω αλλά εάν είχαμε οτική επαφή θα μου γινόταν γνωστός, και εκδηλωνεται με την προσπάθεια σου όχι άμεσα να τραβήξεις και διατηρήσεις την προσοχή, αλλά να ισοσταθμίσεις εκείνο που επίσης ασυνείδητα έχεις την αίσθηση πως σου αφαιρούν.

Εγώ όμως σε αγαπάω, χωρίς να το ξέρεις εσύ.
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 7:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

πόκΑΑς έγραψε:
Εγώ όμως σε αγαπάω, χωρίς να το ξέρεις εσύ.
ΩΧ, ΩΧ!!! Εμένα έβαλε στο μάτι τώρα ο πορνόγερος.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 7:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Embarassed Με παρεξήγησες ρε. Embarassed

Embarassed Εγώ αγαπάω παθολογικά τις γυναίκες. Τόσο δυνατά αγαπάω το ωραίο φύλο που αν είμουν γυναίκα θα είμουν λεσβία. Embarassed

Την μάνα σου όμως της έριχνα έναν πούτσο την πουτάνα... Laughing
_________________


pol gt


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την πόκΑΑς στις Σαβ Νοέ 05, 2011 12:13 am, επεξεργάσθηκε 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 8:23 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Επαναλαμβάνεσαι!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
πόκΑΑς
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 1033
Τόπος: Το Αιώνιον Ποθητόν της Ανθρωπότις.

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 9:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Όπως ο Έρωτας.

Γιατί Εγώ μέσα στο Είμαι, είμαι η ενσαρκωμένη προσωποποίηση του Έρωτα.


Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________


pol gt
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 13, 2011 10:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

...και της μ@λ@κί@ς!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center