Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Filosofia.gr
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 12:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Mε μια σχετική ικανοποίηση είδα στη σελ. 22 του θέματος "Κατηγοριοποίηση των ιδεών" ότι η επίμαχη απειλή "U R A dead man" του Wonder διαγράφηκε μερικώς αλλά σαφώς.Βέβαια,το υπόλοιπο κείμενο υπονοεί την ίδια απειλή.

Bugman,αν ήσουν εσύ αυτός που έκανε το σωστό,τελείωσέ το σε παρακαλώ!
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 12:39 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

όχι δεν πείραξα τίποτα...
αλλά δεν είμαι ο μόνος συντονιστής. Πιστεύω ότι μάλλον ο ίδιος που το έγραψε το μετάνιωσε....Τον φώτισε ο Θεός!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 9:48 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
Χωρίς νόμους,δε γλιτώνεις με τίποτα απ' την εγκληματική μας φύση.


ας δεχτουμε οτι εχουμε εγκληματικη φυση και φτιαχνουμε δεκα εκατομμυρια νομους για να μπει ταξη στο εξωτερικο χαος,απ το εσωτερικο ποιος νομος θα μας γλιτωσει?πχ και σε σπιτι γυαλισμενο να ζεις κλειδαμπαρωμενο απο καθε ειδος απειλης και εχεις χιλιους κανονες για οποιον μπαινει η παρανοια σου νομιζεις θα εχει φυγει η μηπως οταν δεις ενα τετοιο σπιτι,και βαλουν πχ ενα καλεσμενο να περασει απο αντιραδιενεργα ψεκαστικα πριν μπει η τον εμβολιασουν,η παρανοια ειναι πιο παρον απο καθε αλλο μερος?απ τη δικια σου παρανοια ποιος νομος θα τον γλιτωσει μου λες οταν μπει στο σπιτι σου και φτερνιστει?να απαγορεψουμε το φτερνισμα?οπως βλεπεις αν εχουμε εγκληματικη φυση οσο πιο πολλους νομους φτιαχνουμε τοσο θα αυξανεται η ενταση της αντι να γλιτωσουμε γιατι οσο πιο πολλους κανονες εχεις τοσο γινεσαι και δυσανεχτικος προς τους παραβατες,τοσο θα φτιαχνουμε και αλλους νομους κοκ μεχρι να εξωντοσουμε τα παντα.ειναι ντετερμινιστικα προδιαγραμμενο το μελλον μας
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:05 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

kaneis,
νόμοι υπήρχαν πάντα όπως και εγκληματίες και θύματα. Οι εγκληματίες δεν απειλούν δημοσίως. Η όποια απειλή έχει βάσει όταν έχει διατυπωθεί και ο λόγος της ύπαρξής της...Π.χ. κάνε αυτό γιατί θα κάνω εκείνο...

Στην περίπτωσή μας μπορεί να μας πει ένα μέλος μας αν μέσα στα λόγια του Wonder που δήθεν συνιστούν απειλή...υπάρχει το κομμάτι "κάνε αυτό"....
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

τους νομους τους φτιαχνεις για να ηρεμησεις το εσωτερικο σου χαος,τους φοβους την ταραχη και ολα αυτα που παθαινει καποιος λογω των εξωτερικων συμβαντων.μονο που οσο βαζεις ταξη ετσι στον κοσμο ετσι τοσο φαινεται αυτο το χαος να γινεται πιο σοφιστικε,αρρωσταινουν πιο ευκολα οι υπερπροστατευμενοι πχ
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:13 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Και υπάρχει και η άλλη πτυχή, ότι ο νόμος μαθαίνει αυτόν που θέλει να τον παραβεί από τα κενά του...αυτά που ο νομοθέτης δεν σκέφθηκε, δεν έγραψε, και η απουσία τους δημιουργεί ευκαιρίες...
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ο γουοντερ ειναι κλασσικο παραδειγμα σχιζοφρενη,η ανωνυμια ειναι η παιδικη χαρα του ψυχανωμαλου μαλλον,αυτο που λεω στον ιωαννη ειναι οτι και νομο να βγαλουμε πχ να μπαινουμε επωνυμα δε θα γλιτωσουμε απ το πως βλεπει τον κοσμο ο γουοντερ.απ αυτο μονο αν βρει καμια γκομενα μας γλιτωνει που να τον δοξασει και αποφασισει οτι δεν χρειαζεται πια το φορουμ Exclamation
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ετσι γινεται το εγκλημα πιο σοφιστικε αυτο λεω κ εγω.το παιδικη χαρα το λεω επειδη δεν μπορουν να θεωρηθουν σοβαρα ολα αυτα,αλλα....
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:20 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Kaneis, συμφωνώ σε όλα εκτός από το ιδιαίτερο χαρακτηρισμό που δίνεις στον Wonder και αυτό γιατί δεν είμαι γιατρός....
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kaneis
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιούλ 2004
Δημοσιεύσεις: 2376

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 10:32 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ενταξει ναι το ειπα προκλητικα,ας το αλλαξω και ας πω οτι ειναι κλασσικο παραδειγμα γυαλισμενου σπιτιου,μαχητης εν τω δικαιω ο ανθρωπος,οπου βασιλευει η παρανοια Embarassed πραγμα το οποιο λιγο πολυ συμβαινει σε ολους μας,μη νομιζουμε δηλαδη οτι εγω η ο ιωαννης η ο οπυργος ειμαστε σε διαφορετικη κατασταση,λιγοι ανθρωποι το ξεπερασαν αυτο
αυτο που δεν καταλαβαινουμε ειναι οτι οταν δυο μαλωνουν κανουν ακριβως το ιδιο πραγμα,πανε να επιβαλλουν την ταξη τους στον αλλο,ιδιοι δηλαδη.κι αν το καταλαβουν αυτο θα συνεχισουν να μαλωνουν?
_________________
ο ηλιος δεν σηκωνει τα πεπλα αλλα τα φανερωνει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 11:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

kaneis έγραψε:
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
Χωρίς νόμους,δε γλιτώνεις με τίποτα απ' την εγκληματική μας φύση.


ας δεχτουμε οτι εχουμε εγκληματικη φυση και φτιαχνουμε δεκα εκατομμυρια νομους για να μπει ταξη στο εξωτερικο χαος,απ το εσωτερικο ποιος νομος θα μας γλιτωσει?πχ και σε σπιτι γυαλισμενο να ζεις κλειδαμπαρωμενο απο καθε ειδος απειλης και εχεις χιλιους κανονες για οποιον μπαινει η παρανοια σου νομιζεις θα εχει φυγει η μηπως οταν δεις ενα τετοιο σπιτι,και βαλουν πχ ενα καλεσμενο να περασει απο αντιραδιενεργα ψεκαστικα πριν μπει η τον εμβολιασουν,η παρανοια ειναι πιο παρον απο καθε αλλο μερος?απ τη δικια σου παρανοια ποιος νομος θα τον γλιτωσει μου λες οταν μπει στο σπιτι σου και φτερνιστει?να απαγορεψουμε το φτερνισμα?οπως βλεπεις αν εχουμε εγκληματικη φυση οσο πιο πολλους νομους φτιαχνουμε τοσο θα αυξανεται η ενταση της αντι να γλιτωσουμε γιατι οσο πιο πολλους κανονες εχεις τοσο γινεσαι και δυσανεχτικος προς τους παραβατες,τοσο θα φτιαχνουμε και αλλους νομους κοκ μεχρι να εξωντοσουμε τα παντα.ειναι ντετερμινιστικα προδιαγραμμενο το μελλον μας



Οι νόμοι δεν είναι μόνο κατασταλτικοί αλλά και προληπτικοί.Αν υπάρχει κράτος δικαίου και πρόνοιας,βέβαια.
_________________
Έτσι να στέκω, θάλασσα, παντοτεινέ έρωτά μου
με μάτια να σε χαίρομαι θολά
και να ναι τα μελλούμενα στην άπλα σου μπροστά μου,
πίσω κι' αλάργα βάσανα πολλά.
(Κώστας Βάρναλης)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wonder
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1234
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 12:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ηρεμα.... ηρεμα δεν είμαι τρομοκράτηηηηηηης
όπως λέει και το ελληνικό άθλιο τραγούδι.......

Συμφωνω απόλυτα με την εκτίμηση του Μπάγκμαν ότι άν κρίνουμε απο τίς αντιδράσεις του οπύργου, μάλλον πρόκειται περί οπύργαινας.
Είναι γυναίκα οπύργος.

Τώρα όσον αφορά την βλασφήμια, εγω δέν βλασφημάω ποτέ αλλα τείνω όμως να τρομοκρατώ τούς βλασφημούντες τον θεόν διότι υπάρχουν νόμοι σ'αυτην την χώρα γι αυτούς (3 μηνες φυλακή)

Οσον αφορά αυτούς που χέζουν την δική μου επιστήμη, αφού εγω εχω σπουδάσει ατο πέμπτο καλύτερο πανεπιστήμιο στον κόσμο (Αμερική ΗΠΑ), μπορεί να μην προσβάλομαι προσωπικά, αλλά όπως θα μπορούσε να καταλάβει κάποιος ευγενής άνθρωπος, δεν μπορώ να τούς αφήνω να προσβάλουνε τούς θεσμούς ανεξέλεγκτα.
Ιδιαιτέρως όταν πρόκειται περί πονηρών και υποκριτών γκρεκοελλήνων που νομίζουν ότι είναι ανώτεροι απο τούς άλλους επειδή ό παππούς τους ήταν ο Αριστοτελης.

Και τι άλλωστε είναι η δική σας δημόσια παιδεία αγαπητοί μου ώστε να είστε τόσο περήφανοι ??
Καποιο αποτρόπαιο έκτρωμα είναι.... που σας έχει μετατρέψει σε χούλιγκανς και εγκληματίες.

Εγω έχω ζήσει πολλά χρόνια στο εξωτερικό και μπορώ να κρίνω περί αυτού τού θλιβερού γεγονότος.
Οποιος δεν ξέρει τα του εξωτερικού δεν ξέρει στ'αλήθεια τι είναι παιδεία τη σήμερον ημέρα.
_________________
Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Wonder
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 1234
Τόπος: LARISA

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 1:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

kaneis έγραψε:
τους νομους τους φτιαχνεις για να ηρεμησεις το εσωτερικο σου χαος,τους φοβους την ταραχη και ολα αυτα που παθαινει καποιος λογω των εξωτερικων συμβαντων.μονο που οσο βαζεις ταξη ετσι στον κοσμο ετσι τοσο φαινεται αυτο το χαος να γινεται πιο σοφιστικε,αρρωσταινουν πιο ευκολα οι υπερπροστατευμενοι πχ


Μπράβο θεωρία !!!!....η θεωρία του Κανένα !?
Ε τότε να τούς καταργήσουμε τούς νομους και να σε αφήσουμε εσένα να βάλεις τάξη.
Πήγαινε στην Σκάλα Λακωνίας και πές στούς δικαστές ότι το έγκλημα αυτουνού που έσφαξε χθές την μάνα του καοι την αδελφή του ήταν "σοφιστικέ"

Ωστε λοιπόν νομίζεις:
"ας το αλλαξω και ας πω οτι ειναι κλασσικο παραδειγμα γυαλισμενου σπιτιου,μαχητης εν τω δικαιω ο ανθρωπος,οπου βασιλευει η παρανοια"
για τον Γουόντερ !?

Αυτο τί σημαίνει παρανοικός Ιππότης με άσπρο άλογο ?
Οπωσδήποτε είναι καλύτερο απο το σχιζοφρενης.
Και η ενναλακτική λύσις ποιά είναι αγαπητέ Κανείς ??
Τα δικά σου περί νόμων πάντως είναι πολύ μεγάλες βλακείες.
με το συμπάθειο....
αλλά δεν κάνεις για νομοθέτης ούτε και για κριτής των νόμων.
Αυτα τα έργα είναι μόνον για τούς σοφούς και τούς δίκαιους ανθρώπους
_________________
Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 2:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΠΕΙΛΕΣ ΚΑΙ ΕΞΥΒΡΙΣΕΙΣ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ Bugman ΟΤΑΝ ΠΡΟΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ;

ΙΔΟΥ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ:
Bugman έγραψε:
Όχι δεν είναι κωλοφασίστας ο Opygos...
απλά ο πατέρας του δεν του έριξε ένα γερό χέρι ξύλο...έστω μια φορά, για να του κόψει τη γλώσσα...


Από τη μεριά μου έχω να τον πληροφορήσω ότι αν συνεχίσει να ανέχεται απειλές και εξυβρίσεις εναντίον μελών του φόρουμ δεν θα συμβεί το ίδιο και από τη μεριά μου, και δεν θα περιοριστώ μόνο στην υπεράσπιση της αξιοπρέπειας της δικής τους και της δικής μου αλλά θα προσφύγω και σε οποιοδήποτε ένδικο μέσο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 21, 2009 2:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman, εκ των πραγμάτων, αυτό το θέμα δεν προσφέρεται για σένα, αλλά μονάχα στην άποψη των μελών αυτού του φόρουμ. Κατά συνέπεια οι προσπάθειες να ελαφρύνεις τη θέση σου κατηγορώντας τους άλλους είναι άχρηστες.

Ouliathis, τότε να αφήσουμε ελεύθερη και την παιδική πορνογραφία!


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την opyrgos στις Παρ Μάρ 25, 2011 11:55 am, επεξεργάσθηκε 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
Σελίδα 3 από 7

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center