Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Μπορει Να Υπαρχει Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΛΟΓΙΚΗΣ ;
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 03, 2009 9:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εγώ μπορεί να μην έχω αίσθηση του χιούμορ,το σίγουρο,όμως,είναι ότι εσύ δεν έχεις πηγές.

Κι αν μας θεωρείς διώκτες της αλήθειας,οι ευχές σου δεν έχουν κανένα νόημα.Εκτός κι αν συμπεριλαμβάνονται στο ιδιαίτερο χιούμορ σου που δεν μπορώ να παρακολουθήσω.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΧΙΓΙΩΡΓΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 1477
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 14, 2009 6:12 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ έγραψε:
Εγώ μπορεί να μην έχω αίσθηση του χιούμορ,το σίγουρο,όμως,είναι ότι εσύ δεν έχεις πηγές.

Κι αν μας θεωρείς διώκτες της αλήθειας,οι ευχές σου δεν έχουν κανένα νόημα.Εκτός κι αν συμπεριλαμβάνονται στο ιδιαίτερο χιούμορ σου που δεν μπορώ να παρακολουθήσω.


Κούνα το κεφάλι σου λίγο για να συνέλθεις.

ΠΟΤΕ δεν σας θεώρησα διώκτες της αλήθειας. Απλά θέλετε να εντυπωσιάσετε με τον λόγο και λέτε ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΕΣ άλλων ομοίων σας που έχουν αποκτήσει κάποιο όνομα ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ.

Οι αρχαίοι έλεγαν δεν έχει σημασία ποιος λέει κάτι, αλλά ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ. Δεν έχει σημασία λοιπόν που δεν σας παρουσιάζω τις επιστημονικές θεωρίες που διάβασα κάποτε, αλλά έχει σημασία ο τρόπος που συνθέτω τις ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΕΣ που παρουσιάζω οι οποίες είναι επηρεασμένες από διάφορους φιλοσόφους.

ΕΣΥ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕ έχεις να παρουσιάσεις κάτι δικό σου ή θα παρουσιάζεις τις φτηνές απομιμήσεις όσων λόγων σου άρεσαν ΑΚΟΜΗ και αν πρόκειται για ασυναρτησίες τύπου "το χρονικό του χρόνου";;

Στο ιστολόγιό μου έχω παρουσιάσει μία σειρά από πραγματείες που είναι ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΣΥΓΓΡΑΦΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ και ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΑΛΗΘΙΝΟΥΣ ΣΤΟΧΑΣΤΕΣ. οι οποίοι θέλω απλά να έρθουν σε επαφή με την δουλειά μου.
_________________
Ο μέγιστος καρπός της αυτάρκειας είναι η ελευθερία(Επίκουρος)

ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ.

http://xigiorge2.blogspot.com/ (Οι πραγματείες μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 14, 2009 9:40 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Όχι,κοσμολογική θεωρία δεν έχω να παρουσιάσω.Δεν είμαστε όλοι σαν κι εσένα...μεγαλοφυίες!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΧΙΓΙΩΡΓΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 04 Μάϊ 2008
Δημοσιεύσεις: 1477
Τόπος: Δράμα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 14, 2009 10:41 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Είσαι πολύ περισσότερο μεγαλοφυής από εμένα αφού είσαι σε θέση να ξεχωρίζεις αν αυτό που λέω είναι ορθό ή όχι. Φαίνεται ότι ξέρεις πολύ περισσότερα από εμένα σχετικά με το θέμα διαπραγμάτευσης αφού έχεις αναχθεί Θεός και ΞΕΡΕΙΣ αν αληθεύει ή όχι η θεωρία μου.

Υποκλίνομαι ταπεινά με το κεφάλι σκυφτό και θα ήθελα να σε κοιτώ στα μάτια ΦΙΛΕ ΜΟΥ όπως οι αρχαίοι Έλληνες.
_________________
Ο μέγιστος καρπός της αυτάρκειας είναι η ελευθερία(Επίκουρος)

ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΜΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ.

http://xigiorge2.blogspot.com/ (Οι πραγματείες μου)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 14, 2009 10:53 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Για ν' αναπτύξεις μια κοσμολογική θεωρία πρέπει να έχεις πτυχίο και διαδακτορικό στη φυσική,τουλάχιστον.Εσύ,ως μεγαγαλοφυία δεν τα χρειάζεσαι αυτά.Τι ηλίθιοι αυτοί στο CERN.να κάνουν τόσα πειράματα ενώ θα μπορούσαν ν' ακούσουν τη θεωρία σου ή να τη δουν στην ιστοσελίδα σου.Κάποτε η ανθρωπότητα θα καταλάβει το λάθος της,ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΧΙΓΙΩΡΓΗ!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center