Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

η και ο νους στην ζωη η στις πετρες και ο νους και η ζωη...
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Ελεύθερες Απόψεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 26, 2010 11:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

και ναι, ειμαστε τιποτα χωρις τους αλλους! απο πολλες αποψεις

Θα ελεγα.. υπαρχουμε μεσα απ' τους αλλους
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
man
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: XALKIDIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 27, 2010 11:39 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

timestotimes έγραψε:

Θα ελεγα οτι το προβλημα των ανθρωπων σε αυτη την περιπτωση δεν ειναι οτι ψαχνουμε να βρουμε τον εαυτο μας αλλα μαλλον οτι τρεχουμε να ξεφυγουμε απ' αυτον!
Με το να αποδεχομαστε τον εαυτο μας, με ολα του τα "ελαττωματα", μπαινουμε αυτοματα στη διαδικασια να βλεπουμε τις επιπτωσεις των πραξεων μας στους αλλους.
Κανεις μας, man, δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απ' τους αλλους, μονο να παρει και να δωσει

Γεια σου ψυχη και καλημερα σου ,
Το διατυπωνεις πιο σωστα απο μενα ,
Προσωπικα ,αυτο το ''συγκροτημενα ατομα'', δεν μου λεει ,
Το ''συνειδητοποιημενοι ανθρωποι'', μου καθεται πιο καλα .....

Ωσπου να 'ρθει η ωρα για να διαφωνησουμε, ας προσπαθαμε να συννενοουμαστε, και ωσπου να συμφωνησουμε, ας διαφωνουμε που και που ,
Οι διαφορετικες θεσεις και αποψεις, εχουν κι' αυτες τις χαρες τους ,
Ιδιαιτερα οταν ''αντιπαλευουν'' για το θετικο !!
Καποια ωρα, ερχομαστε στην ''Ιδια'' θεση και στις ''Κοινες'' αποψεις ,
Και λογοι πολλοι υπαρχουν και αιτιες ,.

Ειμαστε φιλοι, για την φιλια μας με την ανθρωπια και τα ανθρωπινα ,
Ειμαστε υπερ της φιλιας μεταξυ των ανθρωπων, και δεν χανουμε τιποτε οπως λενε ο Vagel κι' ο about ...
Ας μην ''παραπεταμε'' τα τοσο ομορφα Ενστικτα μας ,
Ας μην ''ασχημιζουμε'' περισσοτερο τον κοσμο μας και τον εαυτο μας ..

Και δικη μου χαρα που τα λεμε φιληναδα ,
Εστω και διαδικτυακα ,
Καλημερα σου ,
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 27, 2010 3:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

φιλαναδε...
δεν διαφωνω σε κατι μαζι σου, απλως με εκθετω παιδι μου, για να αρχισουμε να καταλαβαινομαστε. Ο vag_el ξερει να σου πει τι κουμασι ειμαι Laughing

καλη σας εσπερα, παω για μια βουτια, φιλια πολλα πολλα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
man
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: XALKIDIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 29, 2010 12:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κι' απο Μακρυα ,σηκωνεις το χερι για Καλημερισμο και στρεχεται !
Κι' απο Κοντα, προσφερεις τον λογο Καλημερα απ' την ψυχη και ακουγεσαι !
Και στις δυο περιπτωσεις.... ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ,ξερουν τι κανεις !

Αυτα βεβαια ειναι για Ενηλικες με Παιδια και ψημενους και συνειδητοποιημενους και προσγειομενους Ακομη ανθρωπους, αλλα πιστεψε με Φιλε ...... γενικως εν προκειμενω, Αλλοιως εκφραζονται και εκδηλωνονται τα αγορια, και Αλλοιως τα κοριτσια !
Θα μου πεις ,
Αυτα ας μην εχουν τοση πολυ σημασια ,
Σημασια εχει, να εχεις μεσα σου την Καλημερα την Ευχη, και να μην την κρατας μονο για σενα ......

Καλημερα ,
Αυτην την στιγμη ακουω στο ραδιακι EVERYBODY LOVES SOMEBODY ...
Aρα , Καλημερα κι' ως τον φιλο μου τον Vagel κι' ως τους αλλους φιλους ,

>Τωρα παω εγω να βουτηξω ...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 29, 2010 6:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

καλησπερα σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολους!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



http://www.youtube.com/watch?v=9Jz706sJMjg
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
about
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 600

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 30, 2010 10:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

-
- μονο , ''με τις Κυριες του Εαυτου τους'' εισαι τοσο ευγενικος man ...
- το ''διαπιστωνω'' κι' Αυτο ...
- με τα ''Κουμασια'' , τι κανεις ... ;
- γινεσαι ''Κουμασι'' ... οπως κι' εγω ... ξερω !!!


- ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
- ... ΧΑΘΗΚΑ μου γραφει ,
- ... ΕΙΜΑΙ ΧΑΜΕΝΟΣ ΦΙΛΕ , ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΑΜΕΝΟΣ ,
- ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ,
- ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ,
- ... ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΩ ΙΣΩΣ ΙΣΩΣ , ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ,
- ... ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΠΑΝΤΟΥ , ΟΛΑΑΑ , ΑΠ' ΤΟ ΣΤΡΑΒΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ,
- ... Ή ΣΑΣΤΗΜΑΡΑ ΚΑΙ ΒΟΥΒΑΜΑΡΑ , Ή ΠΑΡΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΣΠΑΣΜΟΔΙΚΟΤΗΤΑ ,

- ... ολα μα ολα ''στραβωσαν'' τον ρωταω ... ... ... ;

- ... ΕΚΤΟΣ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ , ΤΗΝ ΣΤΑΘΕΡΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΥΧΗ , ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΟΛΟΥΣ , μου αποκρινεται ,
- ... ΜΕΧΡΙΣ ΚΑΙ ΣΕ 'ΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ... ΑΚΟΥΝΕ !
- ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...



- γεια σου και σενα ''Απο Καιρους σε Καιρους'' που θαρρω πως παει να πει το timestotimes ...
-
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 30, 2010 3:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

γεια σου και σενα about, ωραια παρεα εισαστε εδω..

Ξερεις, καμια φορα αναρωτιεμαι για ποσο ακομα θα επιτρεπω στους αλλους να με πονανε.. αλλα παλι σκεφτομαι οτι ισως εκεινοι να πονανε πιο πολυ τους εαυτους τους απ' οτι τους αλλους... και προσπαθω να εχω κατανοηση..
Τι γινεται ομως με αυτους που δεν θελουν να προσπαθησουν ουτε για τους εαυτους τους.. αναρωτιεμαι.. τι απογινονται τελικα;;;;;
Και στεναχωριεμαι που δεν δεχονται μια χειρα οχι βοηθειας.. αλλα αγαπης..
Και λυπαται η ψυχη μου που εχουν χασει την πιστη στον εαυτο τους και στους αλλους.. δεν εμπιστευονται κανεναν, δεν πιστευουν κανεναν.. αραγε μπορουν να αγαπησουν κανεναν;;;

http://www.youtube.com/watch?v=ATQkfT_A1b0
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
man
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: XALKIDIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 31, 2010 11:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Να πω καλη επιστροφη φιλε μου ?
Να πω καλημερα μας ?
Να πω συνεχιζουμε ?
Να ''φωναξω'' Ζητω η Φιλια ,που τόχω αποθημενο ?
Να πω, Χαρα ,απ' το κουραγιο μας και απο την υπομονη και επιμονη μας ?
Να πω ,ΔΕΝ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ?
Τι να κανω ?
Να πω στον φιλο timestotimes τον ανθρωπο ξανα ,πως χαιρομαι που διακρινω στο ''προσωπο του'' , Ανθρωπο Νοιαζομενο ?
Να της πω της Ψυχης της Φιληναδας μου , πως ναι , οταν ερθει η στιγμη που ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ κανενας κανεναν ,σημαινει και πως ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ κανεναν κανενας και αντιστροφα ?
Να της πω ,πως απο πετρα δεν ειναι η ψυχη μας ,αλλα γινεται πετρα καποτε και για καποια ?
Να πω σε μενα ,να μην στεχοχωριεμαι ''που αφηνω καποιους καποιους να με πονανε καπου καπου'' ?
Να παραδεχθω ,πως τελικα δεν ειναι και τοσο εναντιον μας ,το να λυπομαστε και να χαιρομαστε για ΜΑΣ οι ανθρωποι ?
Πως ισως εχει και τα Θετικα του αυτο. Το να δινουμε και να παιρνουμε Αφορμες ΑΠΟ ΜΑΣ εννοω ..... το ΝΑ ΜΑς πΕΙΡΑΖΟΥΜΕ ΠΟυ Και πΟΥ .... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΑΙ.... ΑΠΟΜΟΝΟΝΩΜΑΣΤΕ, που ειναι απο τις Χειροτερες ,η Χειροτερη μας συνηθεια ?
?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 31, 2010 4:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κι αλλες φορες απορω man: που θελουν να φτασουν, τι πιστευουν οτι στοιχειοθετει την ευτυχια!!??
Εχω ξαναπει οτι η ζωη μας ειναι μικρες στιγμες, καλες κακες.. αλλα ακομα και τις καλες τι να τις κανει κανεις οταν δεν εχουν ψυχη...

καλα που τωρα τελευταια ακουω οτι δεν υπαρχει, λεει, φιλια...
καλα που καποιοι μπερδευουν τη φιλια με την παρεα...
καλα που την παρεα, οπως εχει καταντησει, δεν την εχω καθολου σε εκτιμηση...

Ε Π Ι Φ Α Ν Ε Ι Α

παντου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
man
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Οκτ 2009
Δημοσιεύσεις: 184
Τόπος: XALKIDIKI

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 01, 2010 1:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εε, και συ τωρα, που πριμενεις να σου πουν Αλλοι για την ευτυχια Σου .
Θα πιστευες ποτε, πως υπαρχουν τυποποιημενοι κανονες γι' αυτη ? Εσυ .?
Οχι δα ,
Εσυ μου λες για τις μεγαλες και μικρες στιγμες, τις καλες και ομορφες και τις ασχημες και κακιες ,τις συνειδητοποιημενες ή τις ασυνειδητοποιητες ,τις με λιγο νοημα ή τις εντελως ανουσιες !
Δεν μπορει [για μενα],.. Εσυ σαν Καλο κουμασι Rolling Eyes , να μην ξερεις καθολα τι λες ......
Οχι δα ......!

Ωστε λοιπον, Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ, δεν αξιζει ουτε και για συμπαθεια !!!?
Χμ,.....
Κι' εδω μιλαμε ....ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΩΝ , φιλων που η φιλια τους [ΣΑΝ ΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΑΣ], στηριζεται ΣΤΗΝ ΦΙΛΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ..!!!!! ?

ΜΕΣΑ ΜΕΣΑ, οπου η Συναισθηση , ειμαστε φιλοι εσυ κι' εγω και οι αναλογοι μας [σου λεω εγω],
ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ... [μου λες εσυ].
Καταλαβαινω βεβαια καλη μου φιληναδα ψυχη, πως μου λες για τα ομορφα τα φανερα, και ισως ισως τα παραδειγματικα ,αλλα θελω να μου πεις περισσοτερα, για να ακουσω και γω Ποιοι και Γιατι λενε πως δεν υπαρχει Φιλια ?!?

Με συμπληρωνεις παντος. Πιανω μερικα απο τα πολλα που μου λειπουν .
Συμφωνω, στο να ειμαστε καλα καλα οι φιλοι φιλοι .

Καλημερα σου .
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 01, 2010 5:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

man,
εννοω αυτο που λεω. Εννοω ανθρωπους με τους οποιους τα εχω η ιδια συζητησει αυτα τα ζητηματα και αρνουνται να εμπιστευθουν, να αφεθουν, να πιστεψουν. Εννοω ανθρωπους που, ακομα κι οταν δεν μιλανε, την αρνηση τους αυτη την διαβαζω στα ματια τους και στις πραξεις τους. Εννοω ανθρωπους που καταννοω και, οντας μεσα στη δικη μου κοσμαρα, με τα δικα μου προβληματα, προσπαθω να συγχωρω οταν λιγοψυχουν και δεν συνειδητοποιουν το μεγεθος των πραξεων τους. Εννοω ανθρωπους που κουβαλανε σαν σταυρο την εικονα τους γιατι φοβουνται πως χωρις αυτην θα τους απορριψουν. Εννοω ανθρωπους που εχουν μαθει να κρυβουν τους εαυτους τους, γιατι δεν πιστευουν σ αυτους. Εννοω ανθρωπους που ποτε δεν αποφευγω αλλα ειμαι εκει, ως ανθρωπος, ακομα κι οταν αυτοι εχουν παψει να πιστευουν στη φιλια, στην ειληκρινεια, στην αγαπη. Εννοω ανθρωπους που δεν δεχονται, απο φοβο να δωσουν.
Ως ανθρωπος προς ανθρωπο, με ελαττωματα, με στραβα και αναποδα (εγω ολα αυτα), προσπαθω να πεισω τους αλλους και εμενα μαζι! καθε μερα man
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 01, 2010 5:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

δεν εναντιονομαι στην παρεα.. αλλα οχι ετσι, οχι να ριχνουμε σταχτη στα δικα μας ματια! λιγη ειληκρινεια, λιγη ανθρωπια, λιγη κατανοηση...
και ολα αυτα δεν τα λεω ρητορικα και θεωρητικα, αλλα απο προσωπικη μου εμπειρια και λυπαμαι, λυπαμαι πολυ.. ενα μονο φοβαμαι, μηπως καποια στιγμη παψω κι εγω να πιστευω...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Chaos
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Φεβ 2008
Δημοσιεύσεις: 2132
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 01, 2010 6:06 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη


Να μην πάψεις να πιστεύεις, έως ότου - με ξεκάθαρη συνείδηση - διαπιστώσεις ότι δεν σου είναι πλέον αναγκαία η λειτουργία της πίστης προκειμένου να επιβεβαιώνεται η ούτως ή άλλως δεδηλωμένη ανθρωπινότητά σου...


http://www.youtube.com/watch?v=HtQ_2LTC0P8
_________________
Ψάχτης, Ξερόλας, Ανακατωσούρας, Καλότροπος, Κακόψυχος...
http://chaos-excavations.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 01, 2010 6:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

chaos, δηλωμενη την εχω, μονο στο Ε9 που δεν την εχω βαλει! Laughing

Τοσο που φτανω σε σημειο να εκτειθομαι, θεωρωντας την αυτονοητη την ανθρωπινοτητα μου (1), και να παρεξηγουμαι επειδη κατανοω τους αλλους (2), και να πιστεω οτι και οι αλλοι ειναι ικανοι να κατανοησουν(3), και ειναι! Το ζητημα ειναι, θελουν;

ανθρωπινοτητα, θα μου πεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
timestotimes
Πρύτανης


Εγγραφή: 10 Ιούλ 2010
Δημοσιεύσεις: 1951

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 01, 2010 7:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

οταν βεβαια λεω "αλλοι", δεν εννοω τον κοσμο ολο.. τελος παντων, καποια πραγματα δεν εξηγουνται με δεκα - δεκα πεντε λεξεις, το τι εισπρατουμε ειναι για τον καθενα απο εμας μοναδικο και χρειαζεται να εχεις την διαθεση να γνωριστεις ουσιαστικα με τον αλλο για να καταλαβεις, αντιλαμβανομαι παντως τι ειναι αυτο που θελεις να πεις, chaos
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Ελεύθερες Απόψεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
Σελίδα 6 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center