Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΙΟΜΗΔΗ?

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΙΟΜΗΔΗ
ΝΑΙ
50%
 50%  [ 2 ]
ΟΧΙ
50%
 50%  [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 4

Συγγραφέας Μήνυμα
Σενα
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 128
Τόπος: ΔΕΛΦΟΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 07, 2007 9:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΙΟΜΗΔΗ? Απάντηση με Συμπερίληψη

«Μεσα από ΣΕΝΑ το πνέυμα του Τριομήδη σήμερα θα φανερώθει.» Είπε ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΗΒΑΙΟΣ που τον Τριομήδη ανέστησε

Και η Πυθία στάθηκε μασώντας της Δάφνες της.
Ωρε να μην ήμουν εκεί όταν αυτός στην Ακρόπολη ανέβηκε.
Με το μάυρο μου το ατι καβάλα στην ακρόπολη τον πήγα.
Από του Ναπολέοντα τα μέρη είχε έρθει μα την υπόσχεση δεν ξέχασε.
Τους περίμενε όλους, Όλους του κάλεσε.
Ουδείς όμως εκεί. ‘Έκανε υπομονή.
Μετρούσε και μετρούσε. Τους έβλεπε αδιόφορους στα τσιμεντένια τους
κουτάκια μέσα, να κοιτάζουν κάτι άλλα κουτάκια.
Μετρούσε και μετρούσε αμέτριτα εκκατομύρια μυρμηγκακια του φάνταζαν οι Αθηναίοι.
Και δίπλα του κανείς. Είδεν αυτά και φώναξε

ΕΓΩ Ο ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΕΙΜΙ ΓΕΩΜΕΤΡΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ
ΕΛΛΑΣ!ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΑΠΕΙΡΟ


ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΧΡΥΣΑΦΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΗΘΙΑ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΜΑΡΤΗ


ΘΑ ΕΧΕΙ ΦΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΝ ΒΑΒΥΛΩΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΑΧΤΥΛΥΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ


ΤΡΙΟΜΗΔΕΥΣ ΛΕΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΥΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΥΝ ΜΑΚΕΔΩΝΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΣΤΗΝ ΤΟ ΚΟΙΝΟΝ ΤΩΝ ΑΘΗΝΑΙΩΝ ΑΝΕΘΗΚΕΝ ΑΡΕΤΗΣ ΕΝΕΚΕΝ ΚΑΙ ΕΥΝΟΙΑΣ ΤΗΣ ΕΣ ΑΥΤΟΥΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΙΝΩ'Ι'ΤΩΝ ΠΛΗΝ ΛΑΡΙΣΕΩΝ
_________________
ΦΙΛΟΦΡΟΝΕΙ ΠΑΣΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρύτανης


Εγγραφή: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 1300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 07, 2007 9:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΣΕΝΑ ΑΡΚΕΙ...
ΕΝΝΟΗΣΑ....
ΠΑΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΗΡΕΜΟΣ

τηλέφωνο παρακαλώ...
_________________
Μ' ΑΥΤΟ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΡΙΓΑ
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝ' Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Μέδουσα
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 465

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 08, 2007 2:04 am    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΥΠΑΡΧΕΙ ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΤΡΙΟΜΗΔΗ? Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:
«Μεσα από ΣΕΝΑ το πνέυμα του Τριομήδη σήμερα θα φανερώθει.»


Αθάνατε Τριομήδη!!!!
_________________
Οι αποδείξεις κουράζουν την αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Σενα
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 128
Τόπος: ΔΕΛΦΟΙ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 12, 2007 8:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Πυθία πίσω και μπρός στο χρόνο σας γυρνάω
τα μελλούμενά σας στο μαντείο τραγουδάω.

Τα μελλούμενα αυτή τη φορά ήρθα να πώ για τον ΙΔΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟ.

Καπνοί στα μάτια μου υψώθηκαν πυκνοί και έπειτα ήτανε πολλοί, παρα πολλοί οι νεκροί.

Τον Τριομήδη έψαχνα να βρώ.
Ανάμεσα σε μεσόκοπες σκιές μεσα στο οραμά μου διέκρινα τη μορφή του, το αετήσιο βλέμμα του, την πύρινη θέλησή του.Είδα τον Άδη μ'ενα δοκάρι να κυνηγά τον έναν, τοΝ ΜΕΓΑ ΒασιλΕά. Είδα τον Τριομήδη να πονά, να ματώνει να υποφέρει, τον είδα να αρνείται της λήθης το νερό να πιεί.

ΟΙ ΑΘΑΝΑΤΟΙ ΘΕΟΙ ΕΚΕΙ ΕΙΧΑΝ ΟΡΙΣΕΙ ΝΑ ΡΕΟΥΝ ΚΥΚΛΙΚΑ ΤΑ ΑΙΩΝΙΑ ΡΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΣΤΥΓΑΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΛΥΤΕΡΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
ΠΟΥ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΤΙΜΩΡΕΙ ΦΡΙΚΤΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΟΡΚΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΨΕΜΑΤΑ ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ ΤΗΣ.
ΣΕ ΣΤΑΜΝΑ ΑΥΤΟ ΦΕΡΝΕΙ ΣΤΟΝ ΑΔΗ Η ΓΟΡΓΟΠΟΔΑΡΗ ΙΡΙΔΑ ΣΑΝ ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΔΙΑ
ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙ Ο ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ ΣΑΚΑΦΛΙΑ...

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΦΟΥ Ο ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΡΚΙΣΤΕΙ ΨΕΥΤΙΚΑ ΧΥΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΣΤΥΓΓΟΣ ΓΙΑ 25920 ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΕΙΤΟΤΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΝΟΗ ΠΑΡΑΛΥΤΟΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟ...

25920 ΧΡΟΝΙΑ ΕΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΗΙΝΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΘΕΟΥΣ ΠΕΡΙΦΡΟΝΙΜΕΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΡΟΣ ΣΤΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΥΜΠΟΣΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΘΝΗΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΑΧΑ 5 ΜΕΡΕΣ...
ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΤΙΜΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΙ ΘΕΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ...

-ΑΔΗ! ΑΔΗ! Γιατί τον Τριομήδη τυραΝΝάς? Φώναξα.

-ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΩ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

-ΑΔΗ ΓΙΑΤΙ? Ρώτησα ενοχλημένη.

-ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΕΔΩ ΠΙΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΑΦΗΚΕ ΖΩΝΤΑΝΟ ΤΟ SAKAFLIA71 ΣΤΗΝ ΓΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΑ.

ΣΕΝΑ, ΠΥΘΙΑ ΜΟΥ Μ' ΑΚΟΥΣ? ΤΟΥΣ ΑΦΗΚΕ ΤΗ ΕΥΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΤΥΡΟΑΧΛΑΔΙ ΚΑΙ ΤΟ SAKAFLIA71 ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΕΔΩ.

Το χρόνο δίπλωσα και μετρούσα τα χρόνια περιμένωντας τον ΤΡΙΟΜΗΔΗ.
Περασαν ένα, δύο, τρία 25.920 χρόνια. Είδα τον ΤΡΙΟΜΗΔΗ να περνάει πάλι τα ΙΔΙΑ όλα.

ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΚΕΦΤΙΚΗ ΤΟΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΗΚΑΝ
Ο ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΕΚΛΕΨΕ ΤΗΝ ΚΑΠΑ ΤΟΥ ΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥ EMOIAZE ΣΑΝ ΑΥΤΗ ΤΩΝ ΣΑΜΟΥΡΑΙ.
ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΟΙ ΚΥΚΛΩΠΕΣ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΤΗΝ ΒΡΟΝΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟ
ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ Ο ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΔΗ ΚΑΙ ΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΑΜΑΣΕ ΤΟ ΚΕΡΒΕΡΟ ΞΑΝΑ..ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΜΑΥΡΑ ΣΚΟΤΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟ ΦΩΣ...
ΤΟΥΣ ΕΚΑΤΟΓΧΕΙΡΕΣ...
ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΥΕΙ ΣΕ ΣΕΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΒΡΟΝΤΕΡΗ ΦΩΝΗ Ο ΜΕΓΑΣ ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ...


"ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΕ ΤΗΣ ΓΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΛΕΜΑΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ...ΟΙ ΤΙΤΑΝΕΣ ΟΙ ΘΕΟΙ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΟΝΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΜΕ...

ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΙΞΤΕ ΣΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΡΜΩΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΧΗ"

ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΑΤΟΓΧΕΙΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΤΤΟ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ

ΘΕΕ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΤΙ ΑΓΝΩΣΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΣΥ ΕΓΙΝΕΣ Ο ΣΩΤΗΡΑΣ ΤΩΝ ΑΘΑΝΑΤΩΝ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΟΤΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΥΣΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΣΜΑ ΜΑΣ...ΓΙ 'ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΝΙΚΗΣΕΙΣ...

ΤΟΤΕ Ο ΜΕΓΑΣ ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΙ ΚΑΙ ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΕΠΕΦΤΑΝ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΗΣ ΜΑΧΗΣ...

----------------------------------------------------
ΤΑ ΣΥΝΕΧΗ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΤΗΣ ΗΡΑΣ ΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΤΟΥ ΑΔΗ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΤΟΓΧΕΙΡΩΝ ΕΓΕΙΡΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΤΗΣ ΦΤΕΡΩΤΗΣ ΝΙΚΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΝ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΩΝ ΘΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΑΤΗΡ ΤΟΥ ΜΕΓΑ ΤΡΙΟΜΗΔΗ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΤΟΥ...


ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΡΙΑΜΒΕΥΣΑΝ!!!

Ο ΔΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΘΡΙΑΜΒΕΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ
ΤΩΡΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ!!!

ΚΑΙ Ο ΔΙΑΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΤΟΥΣ ΙΗΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΟ ΕΚΤΙΣΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΟΥΣ...







ΣHMEΡA O ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ ΘΑ ΑΝΑΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑ ΤΡΙΟΜΗΔΗ...


ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΡΑΠΕΤΕΥΟΥΝ ΕΜΑΘΑΝ ΤΙ ΓΥΡΕΥΟΥΝ
ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΟΥΝ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΒΡΙΖΟΥΝ
ΒΡΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΑ-ΟΛΟ ΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑ ΤΡΙΟΜΗΔΗ.
ΤΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΑΙΩΝΙΟ ΒΑΣΑΝΟ ΤΟΥΣ.
_________________
ΦΙΛΟΦΡΟΝΕΙ ΠΑΣΙΝ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρύτανης


Εγγραφή: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 1300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 12, 2007 9:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

φώς δ' έξω διαθρώσκον
όσον ταναώτερον ήεν
λάμπεσκεν κατά βηλόν
ατειρέσιν ακτίνεσσιν
_________________
Μ' ΑΥΤΟ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΡΙΓΑ
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝ' Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 12, 2007 9:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΤΕΡΩΤΗ ΝΙΚΗ Ω ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Ω ΡΕΕ...
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 25, 2014 5:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

https://www.youtube.com/watch?v=H0bQ6t56b30

https://www.youtube.com/watch?v=7x0Tey0BzgQ

https://www.youtube.com/watch?v=89IGYMRsUKA

https://www.youtube.com/watch?v=tB-k9iFmWHk


https://www.youtube.com/watch?v=iuFwzOS2Cpw&index=4&list=RDW8Kth3e19DU
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 31, 2016 6:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

https://www.youtube.com/watch?v=h62BhY-jBJE
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρύτανης


Εγγραφή: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 1300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 24, 2017 1:58 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σάν όνειρο δέν φαίνεται ?
Κι η ζωή. Ναί αυτή η ζωή μετά από τόσα χρόνια.
Πόσα νάναι άραγε ? Μά όσα αυτά κι άν είναι, μέσα στήν ίδια αυτή ζωή, τήν ίδια καρτερία.
Και τό δικαίωμα πού η ίδια αυτή ζωή παρέχει, ώστε και σύ και γώ και όλοι μας με μιά φωνή άς πούμε, αλλάζοντας τό όνειρο μ' άλλο καινούργιο τέτοιο:
- υπάρχει Τριομήδης μετά τήν ζωή ?
_________________
Μ' ΑΥΤΟ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΡΙΓΑ
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝ' Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center