Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

@#!%^*@# Η κατάρα του Opyrgos έπεσε στο forum ... @#!%^*@#

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 3:34 am    Θέμα δημοσίευσης: @#!%^*@# Η κατάρα του Opyrgos έπεσε στο forum ... @#!%^*@# Απάντηση με Συμπερίληψη











































_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Pflegeleicht στις Τετ Νοέ 20, 2013 9:41 am, επεξεργάσθηκε 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 20, 2013 11:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ναι, και ήθελα να ρωτήσω γιατί και εγώ είχα χαθεί τελευταία...από τις 10 του οκτώβρη έχει να φανεί;

τον τελείωσε ο afham αυτόν...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 21, 2013 4:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Για να φτάσω εγώ να αποκλείσω άτομο, πρέπει να ήταν τραγικός. Έμπαιναν φίλοι και γνωστοί μου στο forum και με ρώταγαν γιατί υπάρχουν τέτοια μπινελίκια και γιατί τα αφήνω. Του είχα μιλήσει 500 φορές να σταματήσει να βρίζει και από κει και έπειτα μπορεί να λέει ό,τι θέλει. Αλλά για κάποιο λόγο είχε ανάγκη να βρίζει.

Ορισμένοι και στο παρελθόν νομίζουν ότι εγώ κρίνω επί του περιεχομένου και μπορώ να αποκλείω κάποιον αν είναι αναρχικός ή φασίστας. Δεν κρίνω επί του περιεχομένου εγώ στο forum, κρίνω βάσει των όρων χρήσης οι οποίοι απαγορεύουν υβριστικούς χαρακτηρισμούς και νομικώς μεμπτό περιεχόμενο. Απεχθάνομαι και τους φασίστες και τους ανώριμους αναρχοτέτοιους και τους σταλινικούς. Αλλά δεν θα αποκλείσω ΚΑΝΕΝΑΝ βάσει όσων λέει. Ας έρθουν εδώ και φασίστες και αναρχικοί και όποιος θέλει. Αλλά δεν γίνεται να βρίζει, δεν έχει κανένα νόημα αυτό γιατί μιλάμε για γραπτό λόγο που γεμίζει σκουπίδια και δεν μπορεί να διαβάσει κανένας.

Δεν μπορώ να εξηγώ άλλο τα αυτονόητα.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 21, 2013 5:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Για να φτάσω εγώ να αποκλείσω άτομο, πρέπει να ήταν τραγικός. Έμπαιναν φίλοι και γνωστοί μου στο forum και με ρώταγαν γιατί υπάρχουν τέτοια μπινελίκια και γιατί τα αφήνω. Του είχα μιλήσει 500 φορές να σταματήσει να βρίζει και από κει και έπειτα μπορεί να λέει ό,τι θέλει. Αλλά για κάποιο λόγο είχε ανάγκη να βρίζει.

Ορισμένοι και στο παρελθόν νομίζουν ότι εγώ κρίνω επί του περιεχομένου και μπορώ να αποκλείω κάποιον αν είναι αναρχικός ή φασίστας. Δεν κρίνω επί του περιεχομένου εγώ στο forum, κρίνω βάσει των όρων χρήσης οι οποίοι απαγορεύουν υβριστικούς χαρακτηρισμούς και νομικώς μεμπτό περιεχόμενο. Απεχθάνομαι και τους φασίστες και τους ανώριμους αναρχοτέτοιους και τους σταλινικούς. Αλλά δεν θα αποκλείσω ΚΑΝΕΝΑΝ βάσει όσων λέει. Ας έρθουν εδώ και φασίστες και αναρχικοί και όποιος θέλει. Αλλά δεν γίνεται να βρίζει, δεν έχει κανένα νόημα αυτό γιατί μιλάμε για γραπτό λόγο που γεμίζει σκουπίδια και δεν μπορεί να διαβάσει κανένας.

Δεν μπορώ να εξηγώ άλλο τα αυτονόητα.


Είσαι σωστός.
Οντως ο όπυργος ήταν κάτι παραπάνω απο τραγικος
Ορθώς τον απέκλεισες.
Και για να μην πει κανείς ότι ομιλώ μόνο για τους άλλους ,θα μιλήσω και για μένα.
Κι εγω ήμουν τραγικός.
Ορθώς απέκλεισες κι εμένα .
Είχες δίκιο κι είχα άδικο.
Επίσης είχα άδικο για όσα είπα για σένα.
Και επειδή δεν θέλω να καταχράζομαι την φιλοξενία σου ,πες μου αν θές να αποχωρήσω.
Αν μου το ζητήσεις θα το κάνω.
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 21, 2013 10:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σταμάτα επιτέλους να αυτομαστιγώνεσαι.
Ο διαχειριστής έκανε, με ακατανόητη καθυστέρηση, το αυτονόητο.
Κάλλιο αργά παρά ποτέ.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 23, 2013 7:14 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

AFHAM Σε παρακαλώ να μου απαντήσεις
Δε μπορώ να συμμετέχω κάπου όπου είμαι ανεπιθύμητος
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 24, 2013 2:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη



Κανίβαλε.
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 24, 2013 4:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

.......

ἐγώ εἰμι ἡ ῥίζα καὶ τὸ γένος Δαυῒδ, ὁ ἀστὴρ ὁ λαμπρὸς ὁ πρωϊνός

.......



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 24, 2013 6:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

βλέπω ότι εξακολουθει να στοιχειώνει ο μακαρίτης.... Laughing Laughing Laughing
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 24, 2013 8:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
βλέπω ότι εξακολουθει να στοιχειώνει ο μακαρίτης.... Laughing Laughing Laughing


Εγώ στοιχειώνω το φόρουμ Μαρία.
Κι ο πρώτος που θα ρίξω στη Κόλαση θα είναι ο Pflegeleicht
Εχω ήδη ενημερώσει τους δαίμονες μου τι ακριβώς θα του κάνουν Laughing Laughing
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 8:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

SARUMAN έγραψε:
.......

ἐγώ εἰμι ἡ ῥίζα καὶ τὸ γένος Δαυῒδ, ὁ ἀστὴρ ὁ λαμπρὸς ὁ πρωϊνός

.......



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
demon is deus inversus etc.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 16, 2013 10:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Οπυργε ΟΛΕ...ομάδα ντεκουρελέ...(αυτό είναι καλό...πως λέμε ντεκαφεϊνέ...)
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ianosianos
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 28 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 98

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 23, 2015 11:08 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

τι γινεται εδώ , ρε !

αρρώστια
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center