Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΥΠΕΡΘΕΩΡΙΑ - ΥΠΕΡΘΈΜΑ
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  

Μπορούμε να συνθέσουμε απόψεις για κάτι ευρύτερο ;
ΝΑΙ
66%
 66%  [ 20 ]
ΟΧΙ
16%
 16%  [ 5 ]
ΙΣΩΣ
13%
 13%  [ 4 ]
no time
3%
 3%  [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 30

Συγγραφέας Μήνυμα
3fimos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 669

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 30, 2010 6:41 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αυτος που ειναι σταθερος
Αλλα & που μπορει να μεταβληθει στο συνολο
για να προσαρμοστει ?
_________________
...ΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ & ΤΙΠOΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ....
..Eιμαστε αυτο που κατακτουμε ..
.Κατακτουμε αυτο που ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
3fimos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 669

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 30, 2010 8:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μια Ανωμαλια της Στιγμης λογω Αδυναμιας, & απλα συνεχιζει να Υπαρχει, με το να Αντιγραφει..
Aυτο ειναι το Γνησιο ..
Η Ανωμαλια η οποια Υπαρχει ...

Εχοντας 15 ευατους, ο γνησιος ειναι Αυτος που θα προκαλεσει αυτο που δεν πρεπει ..
Το ανεφικτο δλδ ..
Οχι το ανεφικτο που πραττει ο ανθρωπος, αλλα του Ολου Συστηματος ..
Για να το συμαζευω λιγακι ...
Μου μιλησες μεσω Θεωρια Ροων
Ειμαι η πραξη πολλων αιωνων
_________________
...ΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ & ΤΙΠOΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ....
..Eιμαστε αυτο που κατακτουμε ..
.Κατακτουμε αυτο που ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 30, 2010 8:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ένα άλλο πρόβλημα που μπορεί κανείς να βρει στην θεωρία είναι το πως ερμηνεύεται το παρελθόν και το μέλλον και αν η αντιγραφή είναι μιας κατεύθυνσης χρονικά προσδιοριζόμενης. Η υπόθεσή μου εδώ είναι ότι δεν υπάρχει κατεύθυνση και πως η όποια κατεύθυνση είναι "νοητική"...π.χ. Το φως πάει στη γη ή το φως φεύγει από τη γη;
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
3fimos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 669

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 30, 2010 11:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Φιλε μου, δεν θελω να σβησω απλα, γιατι νιωθω νιωζαντος μεσα μου, αλλα & εξω , στον ολο χωρο μου . Ειμαι σε ενα χωρο που επικρατει η αντιγραφη, η ημιτελεια ,ενω υπαρχει τροπος για ολα .
Εχουμε ακριβως οτι χρειαζεται, δεν ειναι λιγο παραλογο ?
Με το να τα χρησιμοποιουμε λαθος & να εγκλωβιζομαστε >& να κινουμαστε σε αυτο το μοτιβο, απλα σβηνοντας ..
Οχι, δεν το δεχομαι, γιατι νιωθω την στιγμη, την καθε στιγμη ..
Εχουμε ακριβως την λυση για ολα,
αλλα δεν την πραττουμε ..\
Γιατι ειμαστε στην αντιγραφη,/ στον ιδιο ρολο της επιλογης μας & απλα σβηνουμε, διχως ενοντας νοημα ..]\
ο νους φιλε μου, ειναι πλανη οπως εχω πει ..
Απο την πλανη ομως μπορεις να δεις την αντιγραφη <& να την αποφυγεις, αφου το καταλαβαινεις & μου το λες ο ιδιος ..
Αυτο πυ χρειαζεται ειναι Συνεση, σε οτι & να πεις, οτι & να πραξεις να βρεις την ουσια & να προχωρησεις & να μην σταματησεις ποτε ..
Αν δεν αξιζει η υπαρξη μας, τοτε τι κανουμε εδω ?
Απλα περιμενουμε να σβησουμε & να περασουμε την ωρα μας, περιμενωντας, δημιουργοντας την καταστροφη μας ?
Οχι, δεν το δεχομαι ..
Δεχομαι την Ζωη, χωρις σκεψη,
γιατι ο χωρος σου δινει την πληροφορια
την αντιγραφη των πραξεων
& γλιτωνεις πολλα παραπανω απο σκεψη & ζωη ..
Δεχομαι τον απεγκλωβιζμο\
γιατι υπαρχει ουσια που μας περιμενει
>Δεν ειμαστε απλα εδω, στο να παρατηρουμε, & να εθιζομαστε στην αναπνοη μας ..
Τιποτα δεν ειναι σιγουρο
& τιποτα δεν πιστευω φιλε μου
αλλα περιμενω τα παντα
γιατι αυτην ειναι η πραξη μου, η ασχολια μου ..
Εχω την αποψη αυτην, γιατι αυτα που ειδα ηταν αντιγραφη αν το εννοεις ετσι, πριν μελετησω την αποψη των ανθρωπον, & ειμαι ανωμαλια για το ολο συστημα .\
Ειναι η πολλαπλοτητα
αυτος ο κοσμος, ο κοσμος μεσα μας, ο κοσμος εξω μας
το συνολο ..
Υπαρχει, αφου εσεις μου το επιπεβαιωσατε ..\

>Ισως το καλυτερο που θα μπορουσαμε να κανουμε, εινα να βρεθουμε ολοι μας & να μαζεψουμε την αποψη μας,
_________________
...ΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ & ΤΙΠOΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ....
..Eιμαστε αυτο που κατακτουμε ..
.Κατακτουμε αυτο που ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 7:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

το τελευταίο μάλλον δύσκολο το βλέπω...απέχω χιλιόμετρα από την Αθήνα...για να πεταχτώ...για ένα απόγευμα...
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skeptomenh gynaika
Πρύτανης


Εγγραφή: 15 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 891

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 8:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Η λυση στην αιωνια αντιγραφη, δεν βρισκεται στην ομαδικη αυτοκτονια σιγουρα.
Διοτι,νομιζοντας πως ξεφευγεις,ουσιαστικα,κοβεις τη Ροη σε ενα σημειο συγκεκριμενο,που αργοτερα,δεν ειναι σιγουρο,πως δεν θα επαναληφθει,με τροπο που θα φερει ξανα το σημειο,με παραλλαγες.

Οι συνεχεις και αδιακοποι θανατοι και αναστασεις,συμβαινουν παντοιοτροπως και καθημερινα στο καθε ατομο ξεχωριστα.Και θα συνεχισουν να συμβαινουν...

Οι αναμνησεις θα συνεχισουν να επαναλαμβανονται,με λιγο περισσοτερο η λιγο λιγοτερο υλικο στον καθενα και για τον καθενα...

Η Ζωη-Θανατος,θα υπαρχει για να μας ναρκωνει για λιγο απο αυτες...


Ουσιαστικα,η συζητηση και η ενασχοληση με τα κοινα,συνεισφερει στην δημιουργια διαφορετικων σεναριων αναμηνησεων...

Οσο διαρκει μια ανθρωπινη ζωη.
_________________
Σημειο+Ευθεια=Ερωτας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
skeptomenh gynaika
Πρύτανης


Εγγραφή: 15 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 891

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 8:37 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Γνωριζουμε πως οι αναμνησεις που διαμορφωνονται στον εγκεφαλο,εχουν αμεση σχεση με το ενδιαφερον-ΕΠΙΘΥΜΙΑ,που προκαλεσε το συγκεκριμενο γεγονος,τη συγκεκριμενη στιγμη χωροχρονου,ετσι ωστε να αφησει σημαδι στο νου-Συμπαν και να μπορεσει αυτος να το ανασυρρει καποια στιγμη,με την συνεχη επαναληψη σημειων που αναφερονται-εχουν σχεση με αυτο.

Δεν ειναι απαραιτητο να συμβει αυτουσιο το γεγονος-αναμνηση με τον ιδιο τροπο που συνεβη καποτε.

Αυτο ουσιαστικα,μπορει και οφειλεται στις συνθηκες που επικρατουν καθε φορα,αναδημιουργιας του,η αλλιως επαναφορας ,η αλλιως αναδομησης του.

1)Περιβαλοντολλογικοι παραγοντες,οπως θερμοκρασια, ατμοσφαιρικη πιεση,υγρασια,σεισμικη δραστηριοτητα...
2)Πολιτιστικοι παραγοντες οπως διαφορετικες φυλες,διαφορετικη γλωσσα,θρησκεια.κ.α.
3)Κοινωνικοι παραγοντες,οπως πλουτος η φτωχεια,εξουσιαστης η εξουσιαζομενος.


Και φυσικα,τι ειναι ολα αυτα;...

Συνδυασμοι....Ιδεων.


Τι ειναι οι Ιδεες;...
_________________
Σημειο+Ευθεια=Ερωτας


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την skeptomenh gynaika στις Τετ Μάρ 31, 2010 8:46 am, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 8:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Και η ρωγμή στη πέτρα ανάμνηση γεγονότος είναι!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skeptomenh gynaika
Πρύτανης


Εγγραφή: 15 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 891

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 8:47 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Φυσικοτατα! Smile
Μια παροδικη μορφη αναμνησης σε σχεση με τη μορφη πετρα.
_________________
Σημειο+Ευθεια=Ερωτας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
skeptomenh gynaika
Πρύτανης


Εγγραφή: 15 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 891

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 9:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Και για να σε προλαβω φιλε Μπαγκμαν,''η κοτα εκανε τ αυγο,η το αυγο την κοτα;''


Φυσικα ,η ατελειωτη εναλλαγη-εξελιξη,εκανε και τα δυο.
_________________
Σημειο+Ευθεια=Ερωτας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
3fimos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 669

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 9:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Καλημερα σας ...
Ιδεα δεν υπαρχει, ειναι πλανη ... το οτι & να κανεις για να μπορεσεις να μαθεις ...
Να ανελθεις σε ενα σημειο που δεν αθ απογοητευθεις, γιατι δεν μπορεις να κανεις τιποτα,
Αλλα να φθασεις σε αυτο το σημειο που μπορεις να κανεις οτι Ζηταει ο Χωρος ..
& ο Χωρος Ζηταει την Συνεχεια του ..
Ενα σωμα δεν ειναι δυνατον να πεθανει
Αυτο δειχνει
Η την ΑΔΥΝΑΜΙΑ
Η τον περιορισμο
Η την μαθηση
Αραγε αν θυμασαι το τι εκανες στην προηγουμενη ζωη , θα τα αφηνες ετσι ολα στην Τυχη .. ?
ΔΕν τα εχω αφησει , γιατι κραταει χρονια αυτο το παραμυθι ...
Εξαρταται τι επιθιμεις βεβαια, οπως το ειπε η σκεπτομενη
_________________
...ΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ & ΤΙΠOΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ....
..Eιμαστε αυτο που κατακτουμε ..
.Κατακτουμε αυτο που ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 9:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Την έχω δώσει την απάντηση..αλλού εδώ στο φόρουμ....

Η θεωρία των ροών δεν στηρίζεται στην εξέλιξη. Η εξέλιξη είναι μια νοητή κατάσταση. Η ζωή είναι μια αντιγραφή αλυσίδων DNA και τόσο το αυγό όσο και η κότα είναι μια αντιγραφή από το ίδιο DNA...Αλλά και το DNA είναι μια αντιγραφή.........
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
skeptomenh gynaika
Πρύτανης


Εγγραφή: 15 Σεπ 2007
Δημοσιεύσεις: 891

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 9:23 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

3fimos έγραψε:
Καλημερα σας ...
Ιδεα δεν υπαρχει, ειναι πλανη ... το οτι & να κανεις για να μπορεσεις να μαθεις ...
Να ανελθεις σε ενα σημειο που δεν αθ απογοητευθεις, γιατι δεν μπορεις να κανεις τιποτα,
Αλλα να φθασεις σε αυτο το σημειο που μπορεις να κανεις οτι Ζηταει ο Χωρος ..
& ο Χωρος Ζηταει την Συνεχεια του ..
Ενα σωμα δεν ειναι δυνατον να πεθανει
Αυτο δειχνει
Η την ΑΔΥΝΑΜΙΑ
Η τον περιορισμο
Η την μαθηση
Αραγε αν θυμασαι το τι εκανες στην προηγουμενη ζωη , θα τα αφηνες ετσι ολα στην Τυχη .. ?
ΔΕν τα εχω αφησει , γιατι κραταει χρονια αυτο το παραμυθι ...
Εξαρταται τι επιθιμεις βεβαια, οπως το ειπε η σκεπτομενη




Για να μπορεσεις να κανεις αυτο που ζητα ο χωρος,θα πρεπει τουλαχιστον να γνωριζεις με ποιον τροπο αυτος λειτουργει.
Δεν ειναι απαραιτητο να τον αναζητησουμε σε κατι εξω και απο τον ανθρωπο...

Το καθε πραγμα,εννοειται απο τον καθενα μας ξεχωριστα.

Ετσι και οι Ιδεες.

Φτιαχνουν αυτες την προσωρινη πραγματικοτητα-Ψευδαισθηση,η εκεινη αυτες;...

Ο παικτης γινεται παιχνιδι και το παιχνιδι παικτης...
_________________
Σημειο+Ευθεια=Ερωτας
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
3fimos
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 669

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 9:24 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Φιλε μου Bugman το ειπαμε, οτι οχι μονο εμεις, αλλα Ολα ειναι μια Αντιγραφη ..
Ο Σκοπος της Αντιγραφης ομως, το γιατι Χρησιμοποιειτε Ετσι, το Γνωριζεις ή κανεις εικασιες ... ?

Η καλυτερα ..
Αν δεν βιαδαζες & δεν ακουγες σχετικα με ολα αυτα ,
Θα μου μιλουσες στηριγμενος στην Θεωρια τον Ροων ?
Η εστω θα μου μιλουσες για τον Χωρο ?
_________________
...ΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΑ & ΤΙΠOΤΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ....
..Eιμαστε αυτο που κατακτουμε ..
.Κατακτουμε αυτο που ειμαστε
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LSNM
Πρύτανης


Εγγραφή: 13 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 1953

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 31, 2010 9:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Την έχω δώσει την απάντηση..αλλού εδώ στο φόρουμ....

Η θεωρία των ροών δεν στηρίζεται στην εξέλιξη. Η εξέλιξη είναι μια νοητή κατάσταση. Η ζωή είναι μια αντιγραφή αλυσίδων DNA και τόσο το αυγό όσο και η κότα είναι μια αντιγραφή από το ίδιο DNA...Αλλά και το DNA είναι μια αντιγραφή.........


Μα φίλε μου bugman, εάν δεν τίθεται υπό αμφισβήτηση και η κοινώς αποδεκτή αποδιδόμενη σημασία στην λέξη ΡΟΗ τότε ροή κατ'αρχάς σημαίνει εξέλιξη. Και εάν τυχόν τελικά όλες οι ροές καταλήγουν στην προτεραία ή αρχική κατάσταση ή στην παντοτινή ή στην ποτέ γενόμενη (τα πάντα είναι όνειρο μιας θεότητας - υπάρχουμε όσο ροχαλίζει μακάρια" ...) τότε πάντως η ΡΟΗ θα σηματοδοτεί την εξέλιξη της Μνήμης.

By the way παραδίδω από σήμερα το θέμα μου στην αγάπη μου skeptomenh gynaika η οποία το απαίτησε προκειμένου να μου μαγειρεύει μια φορά τη βδομάδα ιμάμ μπαιλντί ...

Ω ποία αμαρτία και συμβιβασμός .... ω τι έκπτωση ...

o tempores o morres ..
_________________
Αν δεν φας το "θεριό", θεριό δεν γίνεσαι ... [Αριστοτέλης σε ελεύθερη μετάφραση]
"Truth is much too complicated to allow anything but approximations" John von Neumann
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  Επόμενο
Σελίδα 25 από 28

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center