Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Κανω μια ερευνα..για τα ζωδια

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
john
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 767
Τόπος: ΧΩρΑ Της λΗΘης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2005 5:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Κανω μια ερευνα..για τα ζωδια Απάντηση με Συμπερίληψη

κανω καταρχην μια υποθεση ...οπως ξεκινανε και ολες οι θεωριες..περνοντας απο τα πειραματα των εργαστηριων στα συμπερασματα και στην γνωση ..

το θεμα ειναι σχετικο με τα ζωδια ....αλλα δεν εχει καμια σημασια αν τα πιστευετε ...σημασια εχει οτι εγω πιστευω οτι το μεγαλυτερο % των ζωδιων μεσα στο φορουμ θα ειναι τοξοτες...

πιστευω οτι το συγκεκριμενο ζωδιο κατα ενα μαγικο τροπο ...ενιαφερετε πολυ για την ευρεση και την αναζητηση της "αληθειας" και της γνωσης

εγω πχ ειμαι τοξοτης ...και εχω διαβασει σε 2 3 περιοδικα οτι το ζωδιο του τοξοτη ειναι ο ακαδημαικος ολου του ζωδιακου κυκλου ...δηλ αυτος που θελει να μαθενει τον αλλον αλλα να μαθαινει και τον εαυτο του...να εινια πηγη εμπνεσης για τουσ αλλους ..καλως η κακως...εγω ας πουμε δε νομιζω οτι βρεθηκα τυχαια σαυτο το φιλοσοφικο φορουμ ..πανισχυρες υποσυνειδητες δυναμεις με σπροχνανε προς τα εδω ...χωρις να καταλαβω τιποτε ...πιστευω οτι ηταν αναποφεκτο

θα ηθελα πολυ απο περιεργια ...να μαθω αν η υποθεση που κανω μπορει να επαληθευτει ...εδω μεσα σαυτο το φορουμ ..που ειμαστε μαζεμενοι μονο ατομα που ενδιαφερονται για την αληθεια τη γνωση και την εσωτερικη καλιεργεια ...μπορειτε να αρχισετε να απαντατε τι ζοδιο εισται...πιστευω οτι ειναι ενδιαφερον να δουμε τι ζειπαι

εγω ειμαι σιγουρος οτι οι περισοτεροι θα ειναι τοξοτες.. Very Happy
_________________
λενε πως η φιλοσοφια ξεκιναει με την αμφισβητηση ,,,ομως δεν βλεπω ποτε κανεναν να αμφισβητει τον ιδιο του τον εαυτο ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 26, 2005 5:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για τέτοιους προβληματισμούς. Οι "συζητήσεις για θέματα" είναι σχετικές με τη φιλοσοφία. Μπορείς αν θες να επισκεφτείς το http://www.tzanos.com ή το www.esoterica.gr που έχουν αστρολογικές συζητήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Αυτή η Θ.Ενότητα έχει κλειδώσει, δεν μπορείτε να απαντήσετε ή να επεξεργασθείτε συζήτηση σ' αυτή    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center