Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Ακούγοντας την Προμηθέα..
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΑΝΤΡΕΑΣ
Επιστημονικός Συνεργάτης


Εγγραφή: 23 Δεκ 2007
Δημοσιεύσεις: 28
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 10, 2008 12:45 am    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με Συμπερίληψη

είχε την πιο ψηλή θεση εξουσίας ...καταλαβαίνεις τι εννοώ αλλά πιστεύω ότι ο λόγος του θα ήταν γελοίος αν κυκλοφορούσε με χρυσαφια και διαμάντια...
Τέλοσπάντων , σχετικά με το video ή μάλλον τα 6 βίντεο, μπορεί να τα βρει στο you tube παραθέτω εδω το link http://www.youtube.com/results?search_query=promithea&search=Search

πίστευε και μη, ερεύνα Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gexrag
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1236

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 17, 2008 9:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Που ειναι η Προμηθέα; Απάντηση με Συμπερίληψη

pandora έγραψε:
το video διεγραφη επειδη ενοχλησε το μελος gexrag


Υπέπεσε τις αντίληψή μου μόλις χθες και από εκείνη την στιγμή είμαι ιδιαίτερα στεναχωρημένος.

ΠΟΤΕ δεν θέλησα να φιμώσω ΟΥΤΕ στο ελάχιστο κάποιον και η ενόχλησή μου για την πλάνη στην οποία οδήγησαν κάποιοι ΑΝΙΔΕΟΙ την Προμηθέα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με την διαγραφή του Βίντεο.

Παρακαλώ αγαπητή μου να επαναφέρετε το βίντεο μιας ΑΓΝΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ που στο μέλλον ΘΑ ΜΟΝΑΣΕΙ στο Ορθόδοξο Μοναστήρι της Παναγίας της Φανερωμένης το οποίο συχνά πυκνά παρουσιάζεται τηλεοπτικά. ΝΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΓΙΑ γιατί είναι ΠΑΝΑΓΝΗ ψυχή αλλά και ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ και σύντομα θα οδηγηθεί στην ΑΛΗΘΕΙΑ από Ιερείς άγνωστους της Αμερικής.

Με την Ελευθεροβουλία ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ θα κατασταλάξει στον ΑΚΑΤΑΡΡΙΠΤΟ ΛΟΓΟ ΤΟΥ ΘΕΟΥ.

Ευχαριστώ
_________________
Η Αλήθεια (Ιησούς Χριστός) υπάρχει φαίνεται κι ας παιδεύεται.
Η αλήθεια δεν φοβάται τίποτα.
http://gexrag.blogspot.com/2007/09/blog-post.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
pandora
Πρύτανης


Εγγραφή: 30 Ιούν 2005
Δημοσιεύσεις: 201
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 21, 2008 5:58 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Το ανέβασα ξανά αγαπητοι. οποιος θελει μπορει πλεον να το παρακολουθήσει.
_________________
Μεταξυ των νικητων, δεν υπαρχουν εγκληματιες πολεμου.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
gexrag
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Οκτ 2007
Δημοσιεύσεις: 1236

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 22, 2008 4:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ευχαριστώ

Αποκαταστάθηκε έτσι η απειροελάχιστη πιθανότητα να θεωρηθεί ότι θέλω να λογοκριθεί κάποιος τόσο σε αυτό όσο και σε οποιοδήποτε άλλο θέμα. Το θέμα αυτό ήταν έκτρωμα χωρίς το βίντεο και έτσι είναι ορθό να υπάρχει η αφετηρία αυτού.

Η ελευθερία του λόγου είναι ένα από τα δικαιώματα που καλλιεργήθηκαν στην αρχαία Ελλάδα σε βαθμό που ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ προγενέστερα δεν είχε παρατηρηθεί.

Είμαι πολέμιος ΚΑΘΕ ΜΟΡΦΗΣ ΦΑΣΙΣΜΟΥ και έτσι είναι αυτονόητο ότι ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ στο έπακρο την ελευθερία του λόγου αρκεί να μην προκαλεί κακό. Ο λόγος που στηρίζει αλήθειες ή ακόμη και πιθανές αλήθειες δεν είναι ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ κατακριτέος. Ο λόγος εκείνος που χρησιμοποιεί ψέμα για να βλάψει όχι μόνο είναι κατακριτέος αλλά και όχι μόνο είναι ΕΚΓΛΗΜΑΤΙΚΟΣ αλλά κυρίως διακρίνεται από ύφος υποθαλπτόμενου φασισμού αφού οδηγεί στην φυλακή ή σε αυτοκτονία, σε εγκλήματα μικρά ή μεγάλα αλλά ΚΥΡΙΩΣ σε δυστυχία ανθρώπων. Αυτόν τον λόγο που ωθεί σε κακό τον πολεμώ γιατί δεν θέλω σε καμία περίπτωση να πλανεθεί κάποιος σε βαθμό που θα τον βλάπτει. Φυσικά η ελευθεροβουλία του ΔΕΝ ΕΜΠΟΔΙΖΕΤΑΙ από τον πόλεμο που ασκώ σε αυτή τη μορφή του λόγου.

Ευχαριστώ καλή μου pandora και πάλι.
_________________
Η Αλήθεια (Ιησούς Χριστός) υπάρχει φαίνεται κι ας παιδεύεται.
Η αλήθεια δεν φοβάται τίποτα.
http://gexrag.blogspot.com/2007/09/blog-post.html
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center