Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Γιωργακης παπανδρεου
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 16, 2007 8:32 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:

.......αν που σε περιπτωση δωσω το ψηφο στον καρατζαφερη .....


Τέτοιοι αγράμματοι μόνο ψηφίζουν τον καρατζαφέρη.
Το ψήφο...

Η ψήφος είναι γένους...θηλυκού!
Και το παίζεις γνήσιος Έλληνας. Ντροπή σου...

ΥΓ Ακόμα περιμένω απόδειξη για την ύπαρξη του θεού!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Κρίτων
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 632

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 16, 2007 9:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:
οποτε θα ψηφισω νδ ....δε γινετε αλλιως .....


Κατάλαβα ένα συνηθισμένο κομματόσκυλο.
Εμένα μόνο γέλια μπορεί να μου φέρει η τεράστια αγωνία σου να επανεκλεγεί στην ηγεσία της χώρας ένα πρόσωπο που λόγω της αμέλειας του κάηκε η μισή Ελλάδα, μετά απο την πυρκαγιές που άναβε τέσσερα χρόνια συνεχώς στις τσέπες των περισσότερων Ελλήνων.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fatherdamien
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: Ελλαδέξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 16, 2007 10:03 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:

οποτε θα ψηφισω νδ ....δε γινετε αλλιως .....


Μου έλυσες μια απορία.... Για ποιούς βλάκες βάζει ο Καραμανλής τα εκβιαστικά του διλήμματα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Christina
Πρύτανης


Εγγραφή: 18 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 237
Τόπος: Aθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 16, 2007 11:34 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

fatherdamien έγραψε:
john έγραψε:

οποτε θα ψηφισω νδ ....δε γινετε αλλιως .....


Μου έλυσες μια απορία.... Για ποιούς βλάκες βάζει ο Καραμανλής τα εκβιαστικά του διλήμματα...


...σωστά, και θα ήθελα να συμπληρώσω ...και για ποιούς δουλεύει ο Καρατζαφέρης και κάθε καρατζαφέρης...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
john
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 767
Τόπος: ΧΩρΑ Της λΗΘης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 9:50 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ναι παιδια εγω φταιω που καηκε η ελλαδα αγραμματος τεντυ μποις και τετοια, φασιστας .ανοητος και πολλα αλλα ....


abc ...to biblio soy αν κρινω απο τη νευρικοτητα και που σε διακρινει πρεπει να ειναι τρελλη αρχιδια ....

φυσικη επιλογη ....φανταζομαι οτι ανελυσες τον αυνανισμο με τελεια ορθογραφια και στιγματα εκει που πραγματικα χρειαζοντουσαν !!!...ο αυνανισμος σα φυσικη επιλογη ..και τις ερωτικες σου σχεσεις με τις γιδες αλλα και τους διαξιφισμους σου με τα γιδοπροβατα .....που ειχες αναφερεις και στον εμου ... ..η βλακεια σου βρωμαει απο χιλιομετρα μακρυα !!!



δε νομιζω οτι εισαι ικανος να γραψεις βιλιο ρε συ ....πως την ειδες ετσι ??
_________________
λενε πως η φιλοσοφια ξεκιναει με την αμφισβητηση ,,,ομως δεν βλεπω ποτε κανεναν να αμφισβητει τον ιδιο του τον εαυτο ..


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την john στις Τετ Σεπ 19, 2007 10:18 am, επεξεργάσθηκε 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
john
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 767
Τόπος: ΧΩρΑ Της λΗΘης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 9:55 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

αλλα περα απο τις προσωπικες αμυνες ...θα ηθελα να πω

οτι στα επιτευγματα του γιωργακη ειναι .....και η αλλαγη στης ιστοριας μας

φανταζομαι πως γνωριζετε οτι ο γιωργακης σαν υπουργος εξωτερικων δεχθηκε να αλλαξουν το βιβλιο της ιστοριας ......

δε ξερω αν το ξερετε ????


οποτε συγχαρητηρια γιωργακη !!! ....ετσι να τιμας παντα τους αγωνες που κανανε καποιοι ελληνες .... ετσι να τιμας την ελλαδα!!! ομως η ελλαδα δεν ειναι αμερικη !!! γιαυτο εμεινες απεξω φιλτατε ...και αντε γεια τωρα
_________________
λενε πως η φιλοσοφια ξεκιναει με την αμφισβητηση ,,,ομως δεν βλεπω ποτε κανεναν να αμφισβητει τον ιδιο του τον εαυτο ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Κρίτων
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 632

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 10:06 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:
φανταζομαι πως γνωριζετε οτι ο γιωργακης σαν υπουργος εξωτερικων δεχθηκε να αλλαξουν το βιβλιο της ιστοριας ......


Και ο δικός σου πρωθυπουργός κράτησε μέχρι την τελευταία στιγμή στην θέση της ακάθικτη παρά τις τόσες λαικές αντιδράσεις την γυναίκα που έβαζε στα βιβλία της σχολικής ιστορίας χάρτες με την Ελλάδα κομματιασμένη μεταξύ Τουρκίας, Βουλγαρίας και Αλβανίας.
Μόνο όταν ο λαός την έστειλε σπίτι της αναγκάστηκε να αλλάξει γνώμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
john
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 767
Τόπος: ΧΩρΑ Της λΗΘης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 10:17 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κρίτων έγραψε:
john έγραψε:
οποτε θα ψηφισω νδ ....δε γινετε αλλιως .....


Κατάλαβα ένα συνηθισμένο κομματόσκυλο.
Εμένα μόνο γέλια μπορεί να μου φέρει η τεράστια αγωνία σου να επανεκλεγεί στην ηγεσία της χώρας ένα πρόσωπο που λόγω της αμέλειας του κάηκε η μισή Ελλάδα, μετά απο την πυρκαγιές που άναβε τέσσερα χρόνια συνεχώς στις τσέπες των περισσότερων Ελλήνων.


αντε ρε βλακα κριτων που θα με πεις και κομματοσκυλο ....


μηπως θες να αλλαξεις και την ελλαδα??? με 10 δημοσιευσεις τετοιοι τσαμπουκαδες δε περνανε ...αστο καλυτερα .....κανε μια βολτα και μετα ξαναλα!!!!!!
_________________
λενε πως η φιλοσοφια ξεκιναει με την αμφισβητηση ,,,ομως δεν βλεπω ποτε κανεναν να αμφισβητει τον ιδιο του τον εαυτο ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fatherdamien
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: Ελλαδέξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 10:30 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:

αντε ρε βλακα κριτων που θα με πεις και κομματοσκυλο ....


μηπως θες να αλλαξεις και την ελλαδα??? με 10 δημοσιευσεις τετοιοι τσαμπουκαδες δε περνανε ...αστο καλυτερα .....κανε μια βολτα και μετα ξαναλα!!!!!!


Ο αριθμός των δημοσιεύσεων κάποιου κρίνει την βαρύτητα των λεγομένων του...;
Επιβεβαιώνεις την διάγνωση μου για τον ψυχικό σου κόσμο που είχα κάνει σε άλλη συζήτηση...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
john
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 767
Τόπος: ΧΩρΑ Της λΗΘης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 10:35 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

εχεις δικιο father damian ... ειδες παλι μου βγηκε η κατωτεροτητα ...

τελικα ειχες δικιο ...αλλα βλεπεις ποσο δυκολο ειναι να τη πολεμησω .???


πρεπει να παλεψω πολυ με τον εαυτο μου ....που θα παει θα τα καταφερω ....


ομως συμφωνα με κατι υπολογισμους που εκανα ...για να κατεφερνεις να βλεπεις οτι εχω συμπλεγματα κατωτεροτητας ...λογικα και αν ολοι οι υπολογισμοι μου ειναι οκ ....ο εγκεφαλικο σου φλοιος εχει καταγραψει το συμπλεγμα κατωτεροτητας ...και το προβαλει μπροστα σου ...δηλ σε μενα ....αυτο ομως εχει καταγραφει απο προσωπικες σου εμπειριες ....

φιλικα απλα σου λεω ..πως εχουμε το ιδιο προβλημα .... Smile

καλο ειναι να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο ..οποτε να εχει ο καθενας το νου του ..να ξυπναει τον αλλο οποτε αυτο συμβαινει ...πρεπει να κοντραρει ο καθενας τον εαυτο του !!! δικε μου τωρα που ειμαστε 2 θα τα καταφερουμε πιο ευκολα !!!!!
_________________
λενε πως η φιλοσοφια ξεκιναει με την αμφισβητηση ,,,ομως δεν βλεπω ποτε κανεναν να αμφισβητει τον ιδιο του τον εαυτο ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
john
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Δεκ 2003
Δημοσιεύσεις: 767
Τόπος: ΧΩρΑ Της λΗΘης

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 10:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

μερικοι ειναι τοσο βλακες που νομιζουν οτι υπαρχουν τελειες κυβερνησεις !!!

ειναι τοσο ονειροπαρμενοι ..που εχουν την εντυπωση οτι ο καραμανλης δε χρησιμοποιησε το μαγικο ραβδακι του για να σωσει την ελλαδα ....


αντε να κυβερνησεις αυτο το μπο*&δελο και θα δεις τη γλυκα .....ρε δεν ειμαστε ακομα κρατος τωρα γινομαστε!!!!!!!!!!

ο καραμανλακος ειναι καλος ανθρωπος ....και βγαζει ωραιους λογους !!! με ειλικρινεια ......το βλεπω δεν ειμαι τυφλος ....απατεωνες παιζουν και στη κυβερνηση ..και τον τρωνε το καραμανλη ανοιχτα ...αλλα αυτα δε λεγονται .....ποτε!!!! γιατι βγαζει κακη εικονα εξω ..ολο παει το βαρος στο προθυπουργο !!! παντα

ειδατε τι εκανε με τα υπουργεια ειδατε ποσους ξυλοσε????

πολυ καλη κινηση αυτη ρε συ ..και ρε σεις .....σας χαλασε μηπως ????ε εεεεεεεεεε ???

και μη πει κανεις τιποτα ...το ξερω οτι εχω δικιο ...δε ακουω τιποτα!!!!!!! η δημοκρατια μιλησε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καραμανλη
_________________
λενε πως η φιλοσοφια ξεκιναει με την αμφισβητηση ,,,ομως δεν βλεπω ποτε κανεναν να αμφισβητει τον ιδιο του τον εαυτο ..
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fatherdamien
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2007
Δημοσιεύσεις: 103
Τόπος: Ελλαδέξ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 10:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:
εχεις δικιο father damian ... ειδες παλι μου βγηκε η κατωτεροτητα ...

τελικα ειχες δικιο ...αλλα βλεπεις ποσο δυκολο ειναι να τη πολεμησω .???


πρεπει να παλεψω πολυ με τον εαυτο μου ....που θα παει θα τα καταφερω ....


ομως συμφωνα με κατι υπολογισμους που εκανα ...για να κατεφερνεις να βλεπεις οτι εχω συμπλεγματα κατωτεροτητας ...λογικα και αν ολοι οι υπολογισμοι μου ειναι οκ ....ο εγκεφαλικο σου φλοιος εχει καταγραψει το συμπλεγμα κατωτεροτητας ...και το προβαλει μπροστα σου ...δηλ σε μενα ....αυτο ομως εχει καταγραφει απο προσωπικες σου εμπειριες ....

φιλικα απλα σου λεω ..πως εχουμε το ιδιο προβλημα .... Smile

καλο ειναι να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο ..οποτε να εχει ο καθενας το νου του ..να ξυπναει τον αλλο οποτε αυτο συμβαινει ...πρεπει να κοντραρει ο καθενας τον εαυτο του !!! δικε μου τωρα που ειμαστε 2 θα τα καταφερουμε πιο ευκολα !!!!!



Δεν το αρνούμαι ότι στο παρελθόν το αντιμετώπισα και γω αυτό το πρόβλημα. Αλλά εμένα η αντίδρασή μου δεν ήταν η επιθετικότητα. Αφού το μυαλό βλέπω δεν σου λείπει χρησιμοποίησέ το για να εκλογικεύσεις το πρόβλημα σου. Γι ' αυτό έκατσα άλλωστε και σου επισήμανα το πρόβλημα για να σε βοηθήσω να το εντοποπίσεις και συ και να βοηθήσεις τον εαυτό σου.
Το σκεπτικό σου ήταν σωστό με μένα αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να έχεις περάσει από την ίδια κατάσταση για να το εντοπίσεις. Η παρατηρητικότητα, η γνώση και η φαντασία μπορούν να σε κάνουν ικανό να το εντοπίζεις χωρίς να έχεις βιώσει παρόμοια κατάσταση.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 19, 2007 4:01 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:

abc ...to biblio soy αν κρινω απο τη νευρικοτητα και που σε διακρινει πρεπει να ειναι τρελλη αρχιδια ....

φυσικη επιλογη ....φανταζομαι οτι ανελυσες τον αυνανισμο με τελεια ορθογραφια και στιγματα εκει που πραγματικα χρειαζοντουσαν !!!...ο αυνανισμος σα φυσικη επιλογη ..και τις ερωτικες σου σχεσεις με τις γιδες αλλα και τους διαξιφισμους σου με τα γιδοπροβατα .....που ειχες αναφερεις και στον εμου ... ..η βλακεια σου βρωμαει απο χιλιομετρα μακρυα !!!



δε νομιζω οτι εισαι ικανος να γραψεις βιλιο ρε συ ....πως την ειδες ετσι ??


Μόνο αυτά τα επιχειρήματα έχεις;;; Δυστυχώς αυτά χαρακτηρίζουν εσένα και όχι εμένα! Όντως είσαι ψυχοπαθής!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Κρίτων
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 632

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 20, 2007 2:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

john έγραψε:
αντε ρε βλακα κριτων που θα με πεις και κομματοσκυλο ....


μηπως θες να αλλαξεις και την ελλαδα??? με 10 δημοσιευσεις τετοιοι τσαμπουκαδες δε περνανε ...αστο καλυτερα .....κανε μια βολτα και μετα ξαναλα!!!!!!


Όχι μονάχα κομματόσκυλο είσαι αλλα και Καραμανλόσκυλο.
Άνοιξες το συγκεκριμένο θέμα βρίζοντας απροκάλυπτα χυδαία ένα πολιτικό πρόσωπο τον Γιώργο Παπανδρέου που δέν έχει τουλάχιστον παίξει ποτέ πρωταγωνιστικό ρόλο στην πολιτική ζωή του τόπου, αντίθετα έχει πέσει μεγάλο πολιτικό θύμα. Νόμιζα οτι το κάνεις τάχα για να στιγματίσεις γενικά την βρώμικη ατμόσφαιρα που υπάρχει στην Ελληνική πολιτική σκηνή, αλλά έπεσα έξω.
Έκανες προεκλογική προπαγάνδα για τον Καραμανλή, αποπειράθηκες λίγες μέρες πρό των εκλογών να προσηλυτίσεις τους αναγνώστες του φιλοσοφικού φόρουμ να ψηφίσουν Καραμανλή. Τον άνθρωπο που είχε πρωταγωνιστικό ρόλο στην πολιτική ζωή της χώρας τα τελευταία 4 χρόνια, και δέν έδειξε ποτέ και σε τίποτα το παραμικρό θετικό δείγμα, αντίθετα η πρωθυπουργική του θητεία συναυτίζεται με την δυστυχία του Έλληνα.
Όλα τα άλλα που γράφεις είναι παραμύθια για αγρίους.

Και κάτι άλλο άν νομίζεις οτι ο αριθμός μηνυμάτων είναι αυτό που εκφράζει την διανοητικότητα του καθενός μας που γράφουμε δω μέσα, αυτογελοιοποιείσαι σε επικύνδινο βαθμό.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 20, 2007 7:49 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Κρίτων έγραψε:
john έγραψε:
αντε ρε βλακα κριτων που θα με πεις και κομματοσκυλο ....


μηπως θες να αλλαξεις και την ελλαδα??? με 10 δημοσιευσεις τετοιοι τσαμπουκαδες δε περνανε ...αστο καλυτερα .....κανε μια βολτα και μετα ξαναλα!!!!!!


Όχι μονάχα κομματόσκυλο είσαι αλλα και Καραμανλόσκυλο.
Άνοιξες το συγκεκριμένο θέμα βρίζοντας απροκάλυπτα χυδαία ένα πολιτικό πρόσωπο τον Γιώργο Παπανδρέου που δέν έχει τουλάχιστον παίξει ποτέ πρωταγωνιστικό ρόλο στην πολιτική ζωή του τόπου,


...και εκπροσωπεί το 38% του ελληνικού λαού!
ούτε αυτό δεν σέβεσαι. αν βρίζεις τον Γ. Παπανδρέου, βρίζεις το 38% του λαού.
ε, αυτό είναι φασιστικό, είναι επικίνδυνο!
κμ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
Σελίδα 2 από 11

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center