Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Μιλάμε έχω εκνευριστεί

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Δρυΐδης
Νεοφώτιστος


Εγγραφή: 29 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 01, 2007 6:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Μιλάμε έχω εκνευριστεί Απάντηση με Συμπερίληψη

Λοιπόν, έχω εκνευριστεί διότι εχθές το βράδυ διάβαζα 2 ώρες απαντήσεις διαφόρων μελών έτσι ώστε να μπορώ να απαντήσω σε μερικά θέματα. Απάντησα σε 3 θέματα (εκ των οποίων 1 απάντηση ήταν αρκετά μεγάλη, μία μικρότερη και μία πολύ μικρή). Μπαίνω σήμερα να δω εξελίξεις...και ήταν και οι τρεις δημοσιεύσεις μου αόρατες!!!! Είμαι σίγουρος ότι δημοσιεύθηκαν διότι χθες μισή ώρα αφού τις είχα δημοσιεύσει τις έβλεπα κανονικά δημοσιευμένες στα αντίστοιχα θέματα (αφού είχα κάνει ανανέωση σελίδας). Δεν ξέρω τί μπορεί να έγινε. Το θέμα είναι ότι όταν γράφω, γράφω με έμπνευση και δεν μπορώ να ξαναγράψω τα ίδια ξανά.

Φιλικά,
Πάνος
_________________
Διότι, όλα είναι θέμα κριτικής Σκέψης& Άποψης. .

http://www.kallitexnies.forumup.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 01, 2007 8:53 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

http://filosofia.gr/forum/viewtopic.php?t=1203

Αλλαγή server. Έπεσες στη μεταμεσονύκτια ώρα που αλλάζαμε server. Μια φορά στα 4 χρόνια έγινε και χάθηκαν 3-4 posts αναπόφευκτα.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pame Plateia
Υφηγητής


Εγγραφή: 27 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 17

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 01, 2007 10:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Το έπαθα και εγώ... Αν πρόσεξες αγαπητέ Δρυίδη, στην δημοσίευση μου στο θέμα "ΤΑ ΔΥΟ ΦΥΛΑ" γράφω οτί σου απαντώ, για να μη νιώθεις αόρατος... Razz Όμως εσύ δεν αναφέρεις κάτι τέτοιο πουθενά... Τουλάχιστον όχι πια, γιατί το είχα διαβάσει πριν σβηστεί! Σκέψου τώρα ότι οι δύο απαντήσεις που έγραψα μετέπειτα είναι μόνο ένα μικρό κομμάτι μιας τεράστιας δημοσίευσης που έγραφα 4 ώρες και σβήστηκε, στην οποία εκτός των άλλων σχολίαζα το ερώτημα του ahso περί προέλευσης της κουλτούρας αλλά και μία άποψη της Μέδουσας που επίσης σβήστηκε! Καταραμένη αλλαγή server, τώρα πρέπει να χαλάσω άλλο ένα τρίωρο... Evil or Very Mad Ελπίζω να μπορέσω σήμερα γιατί ειδικά το θέμα της κουλτούρας είναι πολύ ενδιαφέρον...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Δρυΐδης
Νεοφώτιστος


Εγγραφή: 29 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 5

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 02, 2007 12:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Γκρρρρρρρρρρ...Δεν πειράζει, χεχε! Απλά σπάνια γράφω και τώρα όσο σκέφτομαι ότι πρέπει να ξανανιώσω τα ίδια συναισθήματα για να γράψω βαριέμαι. Αλλά που θα πάει, χεχε!
Ευχαριστώ για την εξήγηση φίλοι!

Φιλικά,

Πάνος
_________________
Διότι, όλα είναι θέμα κριτικής Σκέψης& Άποψης. .

http://www.kallitexnies.forumup.gr
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
lakis
Πρύτανης


Εγγραφή: 11 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 193

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 02, 2007 12:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εάν θέλετε να είστε σίγουροι πάντα οτι δεν θα χαθεί η έμπνευση, ανοίχτε το "Σημειωματάριο", γράφτε το κείμενό σας, αποθηκεύτε το με κάποιο όνομα στα "εγγραφά μου" και μετά από εκεί το μεταφέρετε όπoυ και όποτε θέλετε με copy-past...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Μέδουσα
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 465

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 08, 2007 11:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Afham ελαβα ειδοποιηση μέσω e-mail και μόνο σχετκά με ένα προσωπικό μηνυμα που μου εστάλει.Παρόλα αυτά δεν εχω λάβει κανένα νέο μην.
_________________
Οι αποδείξεις κουράζουν την αλήθεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 10, 2007 5:14 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μάλλον κάποιος σου έστειλε πρώτα ένα και μετά μετάνιωσε και το έσβησε από τα εξερχόμενα, με αποτέλεσμα να σου σταλεί ειδοποίηση αλλά να μην υπάρχει μήνυμα.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
nassosxlvbros
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Φεβ 2012
Δημοσιεύσεις: 115
Τόπος: Αθήναι

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 23, 2012 12:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σε μακροσκελή κείμενα επειδή πάντα υπάρχει ο φόβος ελέω σέρβερ καλό είναι να τα γράφετε σε κάποιο κειμενογράφο,πχ word,ή το τζάμπα open office κλπ παρά "στον αέρα"με ό,τι αυτό συνεπάγεται... Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center