Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
drakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 11 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 445

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 21, 2007 7:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ Απάντηση με Συμπερίληψη

.....

Έχει επεξεργασθεί απο τον/την drakos στις Τετ Μάρ 21, 2007 12:45 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
epikritis
Πρύτανης


Εγγραφή: 24 Φεβ 2006
Δημοσιεύσεις: 404
Τόπος: αττικη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 21, 2007 8:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

χαχααχαχαχαχαχα Very Happy
_________________
philosophy to the real world is what masturbation is to sex
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Krisnna
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 28 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 57

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 21, 2007 8:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Πολύ ωραίος Laughing Laughing Laughing
Καλά τους ξηγήθηκες.
Εμπρός λοιπόν ας ορμήξουν όλοι και όλες να πούν την γνώμη τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 21, 2007 8:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Φίλοι μου μην το πηδήξουμε τελείως το θέμα και γεμίσουμε την περιοχή μπάζα οκ; Thanks Very Happy
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 21, 2007 10:10 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ Απάντηση με Συμπερίληψη

drakos έγραψε:
Μετα τον Λακη , ενας ακομα μεγαλος Ελληνας φιλοσοφος...


Ε, όχι μετά τον Λ. Πριν και πολύ πριν μάλιστα από τον Λ.
Γνήσιος φιλόσοφος, που επιπλέον βιώνει τις ιδέες του και τις...πληρώνει, όταν πρέπει.
Εύγε στον Νίκο και στον εμπνευστή του θέματος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 21, 2007 10:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Φίλοι μου μην το πηδήξουμε τελείως το θέμα και γεμίσουμε την περιοχή μπάζα οκ; Thanks Very Happy


Σύμφωνα με τον διαχειριστή (πηδήξουμε...) και το θέμα!
Λογοκρισία ή μου φαίνεται;;;
Ερώτηση!
Απάντηση;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 22, 2007 9:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Λογοκρισία θα ήταν να μην υπήρχε το θέμα. Απαγορεύεται να συμμετέχω και ως χρήστης πλέον και να λέω τη γνώμη μου;
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 22, 2007 4:34 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Λογοκρισία θα ήταν να μην υπήρχε το θέμα. Απαγορεύεται να συμμετέχω και ως χρήστης πλέον και να λέω τη γνώμη μου;


Εφόσον σέβεσαι το πρόσωπο που συζητούμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 22, 2007 4:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν αναφέρθηκα σε κάποιο πρόσωπο ούτε έκανα κρίση. Απλά είπα "να μην το πηδήξουμε" γιατί συνήθως σε ένα φιλοσοφικό site αναφέρονται προσωπικότητες που σχετίζονται άμεσα ή έμμεσα με τη φιλοσοφία. Αμα μπει κάποιος στα πρόσωπα και αρχίσει να βλέπει πρόσωπα της show biz και προπονητές τότε θα αλλάξει τίτλο το site και θα γίνει lifestyle.gr.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Krisnna
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 28 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 57

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 22, 2007 6:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Συμφωνώ με τον afham, δέν έχω να προσθέσω τίποτε άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρύτανης


Εγγραφή: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 1300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 23, 2007 1:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ηρεμία.
Ο κος Αλέφαντος και μόνον του ότι εκφράζει αντρίκια (δημόσια) την γνώμη του, άσχετα αν την επικροτούμε ή την αποδοκιμάζουμε, μπορεί να θεωρηθεί πρόσωπο άξιο συζήτησης.
Χίλιες φορές να ακούω τις σκέψεις του περί της κατάντιας του αθλήματος, παρά να παρακολουθώ τις συζητήσεις των περί αθλητισμού ειδημώνων στην τηλεόραση.
Επίσης φέρεται ως Έλληνας. Κι εγώ τον πιστεύω!
_________________
Μ' ΑΥΤΟ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΡΙΓΑ
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝ' Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρύτανης


Εγγραφή: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 1300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 23, 2007 1:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δράκε,
Λάκη εννοείς τον Πετρόπουλο;
Αν ναι, όντως ο μεγαλύτερος προπονητής.
_________________
Μ' ΑΥΤΟ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΡΙΓΑ
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝ' Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center