Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Ρατσισμος ..........
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρύτανης


Εγγραφή: 31 Οκτ 2006
Δημοσιεύσεις: 1300

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 10, 2007 12:35 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αγαπητέ Γιώργο.
Μετά απο δύο αποτυχημένους γάμους με ιθαγενείς, παντρεύτηκα τρίτη φορά με Βραζιλιάνα. Σήμερα δεν την αλλάζω με όλο το χρυσάφι του κόσμου (βάση της παροιμίας). Μαζί της έκανα ένα γιό. Ειναι η ζωή μου, όπως σίγουρα καταλαβαίνεις. Με τις προηγούμενες συζύγους μου χωρίσαμε ήρεμα. Ευτυχώς δεν είχα παιδιά με καμμία απο τις δύο. Ίσως αν υπήρχαν στη μέση παιδιά (πιστεύω η αιτία γάμου) να μήν είχα χωρίσει. Αν πρόσεξες ήμουν συγκεκριμένος στην κατάθεση μου, ώς προς αυτο το θέμα. Το ρατσισμό μέχρι στιγμής τον έχουμε αντιμετωπίσει πολύ χαλαρά (στο σάιτ εννοώ). Αν νομίζεις οτι πρέπει να αναλυθεί, είμαι πρόθυμος.
_________________
Μ' ΑΥΤΟ Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΡΙΓΑ
ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝ' Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Σελίδα 17 από 17

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center