Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Για τον Αφχαμ.

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Θεμελίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 317

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 19, 2004 11:12 am    Θέμα δημοσίευσης: Για τον Αφχαμ. Απάντηση με Συμπερίληψη

Mηπως θα μπορουσες να με βοηθησεις,προσπαθω να προσθεσω εικονα στα στοιχεια μου αλλα μου βγαζει ενα κοκκινο Χ.Μηπως κατι δεν κανω καλα?
Σε ευχαριστω
_________________
Aspasmos me ti sofia den einai i gnosi alla i katanoisi tis gnosis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 19, 2004 1:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

προφανώς κάτι τρέχει με τη διαδρομή του αρχείου της εικόνας σου. Μήπως δεν την έχεις γράψει σωστά; Μήπως περιέχει ελληνικούς χαρακτήρες ή κενά; Μήπως δεν είναι αρχείο εικόνας;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Θεμελίνα
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιαν 2004
Δημοσιεύσεις: 317

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 19, 2004 11:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Καλημερα.Μηπως ειμαι τοοοοοοοοσο ασχετη?Σε ευχαριστω παντως θα προσπαθω ποτε δεν ξερεις.
_________________
Aspasmos me ti sofia den einai i gnosi alla i katanoisi tis gnosis
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 22, 2004 12:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπορεί να έχει περισσότερα εικονοστοιχεία ή πολλά KBytes. Αλλά το σπουδαιότερο είναι να έχεις κάπου βάλει την φωτογραφία σου που να μπορεί να βγεί στον explorer και όχι ειδικά εδώ.
Δες την εικόνα παρακάτω.

http://users.forthnet.gr/pre/georgekarras/george.gif
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Adamantia
Υφηγητής


Εγγραφή: 10 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 31, 2006 6:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: ? Απάντηση με Συμπερίληψη

geia sas!
προσπάθησα να βρω τρόπο να γραψω τη γνωμη μου στην Θ.Ε. "η επιστήμη μπορει να λυσει όλα τα πρβμτα΄?" .αλλα δεν τα καταφερα.
(προφανώς!) και ζητώ τη βοηθεια σας.Μου φανηκε λιγο περιέργο να εχει κλειδωσει απο τωρα αυτη Θ.Ε. κι ετσι σκεφτηκα ότι κατι δεν κανω σωστα εγω
σας ευχαριστω για τη βοηθεια
Αδαμαντία
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 04, 2006 2:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Adamantia δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Μπορείς να μιλήσεις κανονικά. Είσαι σίγουρη ότι προσπάθησες με τον σωστό τρόπο;
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Adamantia
Υφηγητής


Εγγραφή: 10 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 14, 2006 11:08 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Να ΄μαι πάλι εδώ!Τις τελευταίες 4 ημέρες σχεδόν σε όσες Θ.Ε. έχω μπει και σε διαφορετικές στιγμές της ημέρας, βρίσκω γραμμένο δεξιά κάτω "ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ..." (τα γνωστά)
Μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την σύνδεση μου στο σαιτ?
Το να κάνω "παράθεση " ή "απάντηση" κλπ το ξέρω.Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να το κάνω!
_________________
Είμαι διατηρητέο,είπε το χάος στους εργολάβους.Μέσα,τα πράγματα θα μείνουν όπως είναι.Μικροαλλαγές μόνο στην πρόσοψη επιτρέπω...
("Εκδοχή Δημιουργίας",Κ.Δημουλά)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 14, 2006 11:11 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

1) Αυτές οι σημειώσεις είναι τυπικές για όλους. Οπότε δεν έχεις πρόβλημα.
2) Αφού δεν μπορείς να κάνεις απάντηση ή παράθεση, πώς απαντάς εδώ, στο συγκεκριμένο θέμα;
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Adamantia
Υφηγητής


Εγγραφή: 10 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 17, 2006 8:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

2) Αφού δεν μπορείς να κάνεις απάντηση ή παράθεση, πώς απαντάς εδώ, στο συγκεκριμένο θέμα;[/quote]

Εσύ που είσαι διαχειριστής είσαι καταλληλότερος να απαντήσεις,όχι εγώ. Smile
_________________
Είμαι διατηρητέο,είπε το χάος στους εργολάβους.Μέσα,τα πράγματα θα μείνουν όπως είναι.Μικροαλλαγές μόνο στην πρόσοψη επιτρέπω...
("Εκδοχή Δημιουργίας",Κ.Δημουλά)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 18, 2006 5:24 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ήταν ρητορικό το ερώτημα Very Happy
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sigmafi
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 11 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 18, 2006 7:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μου συνέβη κι εμένα 2-3 φορές να πατάω ΑΠΑΝΤΗΣΗ ή ΠΑΡΑΘΕΣΗ και να βγαίνει η πρώτη σελίδα ... Αλλά μετά από λίγο έτρεχε πάλι κανονικά ... Κάποιο μαμούνι έχει εισχωρήσει μάλλον και κάνει βαβούρα ... Wink
_________________
http://sfrang.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Adamantia
Υφηγητής


Εγγραφή: 10 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 12
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2006 1:39 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

sigmafi έγραψε:
Μου συνέβη κι εμένα 2-3 φορές να πατάω ΑΠΑΝΤΗΣΗ ή ΠΑΡΑΘΕΣΗ και να βγαίνει η πρώτη σελίδα ... Αλλά μετά από λίγο έτρεχε πάλι κανονικά ... Κάποιο μαμούνι έχει εισχωρήσει μάλλον και κάνει βαβούρα ... Wink


sigmafi ισως να έχεις δίκιο.Επίσης σε ευχαριστώ που μού είχες υποδείξει την πρώτη φορά που έθεσα το πρόβλημα μου ε΄δω ,τον ακριβή τρόπο να γραφουμε.Κρίμα που δεν είσαι "διαχειριστής"! Smile
_________________
Είμαι διατηρητέο,είπε το χάος στους εργολάβους.Μέσα,τα πράγματα θα μείνουν όπως είναι.Μικροαλλαγές μόνο στην πρόσοψη επιτρέπω...
("Εκδοχή Δημιουργίας",Κ.Δημουλά)
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
sigmafi
Αναπληρωτής


Εγγραφή: 11 Μάϊ 2006
Δημοσιεύσεις: 57
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 27, 2006 12:12 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Adamantia έγραψε:
sigmafi ισως να έχεις δίκιο. Επίσης σε ευχαριστώ που μού είχες υποδείξει την πρώτη φορά που έθεσα το πρόβλημα μου εδώ, τον ακριβή τρόπο να γραφουμε. Κρίμα που δεν είσαι "διαχειριστής"! Smile


Αδαμαντία μου, εγώ είμαι πάντα εκτός "εξουσίας"... Ίσως να φταίω και ο ίδιος όμως που την διαπραγματεύομαι, όταν την πάρω στα χέρια μου: Όταν ήμουν μικρός, μού ανατέθηκε κατ' αποκλειστικότητα να κτυπάω την καμπάνα του κατηχητικού, επειδή ήμουν καλός στην αποστήθιση "διδαγμάτων" και "ρητών"!

Ε, λοιπόν, την πρώτη μέρα κιόλας δήλωσα στον κατηχητή ότι η καμπάνα κτυπάει δυνατά και ξυπνάει μεσημεριάτικα τον κόσμο. Αμέσως έβαλε άλλον στη θέση μου Shocked Evil or Very Mad

Ίσως έπρεπε να παραμείνω στις παλιές πρακτικές και μετά να
διεκδικήσω διορισμό ως μόνιμος καμπανοκρούστης... Rolling Eyes Laughing
_________________
http://sfrang.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Τεχνική Υποστήριξη Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center