Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Περίεργες συμπτώσεις στα ονόματα φορουμιστών

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 18, 2013 6:49 pm    Θέμα δημοσίευσης: Περίεργες συμπτώσεις στα ονόματα φορουμιστών Απάντηση με Συμπερίληψη

παρατήρησα κάτι περίεργο σήμερα με αφορμή τον ακατανόμαστο ως νέο μέλος

αν ταξινομήσετε την λίστα των μελών κατά φθίνουσα σειρά θα δείτε όχι συχνά αλλά όχι και σπάνια την ίδια μέρα ονόματα μελών σχεδόν ίδια !

Αποκλείεται τα τόσα πολλά ζευγάρια ονομάτων να αφορούν το ίδιο φυσικό πρόσωπο αλλά κάποια είμαι σίγουρος ότι είναι ένας και το αυτό !

Εγώ διακρίνω ξεκάθαρα τη μανία του εις διπλούν επί τόπου, τον opyrgo :

























_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
akatanomastos
Επίκουρος


Εγγραφή: 18 Αύγ 2013
Δημοσιεύσεις: 46

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 18, 2013 7:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

εκανα δευτερο λογαργιασμο γιατι τον πρωτο δεν μπρουσα να τον ενεργοποιησω.
_________________
"Επαναστατώ άρα υπάρχουμε" Α.Καμύ

Τα δυο μεγαλυτερα εγκληματα κατα της ανθρωποτητας ηταν: πρωτον η ιδιοκτησια και δευτερον η πλατωνικη σκεψη.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 18, 2013 8:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

akatanomastos έγραψε:
εκανα δευτερο λογαργιασμο γιατι τον πρωτο δεν μπρουσα να τον ενεργοποιησω.


ok αγαπητέ, μου τα έγραψες και στο προσωπικό μήνυμα.
Καλή συνέχεια και από εδώ.
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 18, 2013 11:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Περίεργες συμπτώσεις στα ονόματα φορουμιστών Απάντηση με Συμπερίληψη

Ayrton Senna έγραψε:
παρατήρησα κάτι περίεργο σήμερα με αφορμή τον ακατανόμαστο ως νέο μέλος

αν ταξινομήσετε την λίστα των μελών κατά φθίνουσα σειρά θα δείτε όχι συχνά αλλά όχι και σπάνια την ίδια μέρα ονόματα μελών σχεδόν ίδια !

Αποκλείεται τα τόσα πολλά ζευγάρια ονομάτων να αφορούν το ίδιο φυσικό πρόσωπο αλλά κάποια είμαι σίγουρος ότι είναι ένας και το αυτό !

Εγώ διακρίνω ξεκάθαρα τη μανία του εις διπλούν επί τόπου, τον opyrgo :
πσσσσσσσσσςςςςςςςςς....
βρε τι μυαλό είσαι εσύ!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 18, 2013 11:45 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Περίεργες συμπτώσεις στα ονόματα φορουμιστών Απάντηση με Συμπερίληψη

Clement Duval έγραψε:
Ayrton Senna έγραψε:
παρατήρησα κάτι περίεργο σήμερα με αφορμή τον ακατανόμαστο ως νέο μέλος

αν ταξινομήσετε την λίστα των μελών κατά φθίνουσα σειρά θα δείτε όχι συχνά αλλά όχι και σπάνια την ίδια μέρα ονόματα μελών σχεδόν ίδια !

Αποκλείεται τα τόσα πολλά ζευγάρια ονομάτων να αφορούν το ίδιο φυσικό πρόσωπο αλλά κάποια είμαι σίγουρος ότι είναι ένας και το αυτό !

Εγώ διακρίνω ξεκάθαρα τη μανία του εις διπλούν επί τόπου, τον opyrgo :
πσσσσσσσσσςςςςςςςςς....
βρε τι μυαλό είσαι εσύ!!!!!!!!!


Το νεαρό της ηλικίας σου αποδεικνυεται περίτρανα όταν σε τσακώνουν. Δεν έχεις ακόμα εκείνο το background να χτίσεις άμυνα. Είσαι σαν τα μικρά παιδιά. Από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις από τον τρόπο που απαντούν ότι έκαναν λαδιά Laughing
Οι δυο δικοί μου μαντραχαλάδες ακόμα τους τσακώνω πάνω στην ώρα του μπαμπά (χαρτζηλίκι) Laughing Laughing

Ώρες ώρες σκεπτόμενος πόσο νεούδι είσαι στεναχωριέμαι με τον εαυτό μου αλλά όταν ξαναθυμάμαι το πόσο στρατευμένος είσαι ...
Στη Συρία αυτή τη στιγμή και ένα 8χρονο μπορεί να σε πυροβολήσει. Αν το κοιτάξεις σαν τα παιδιά σου απλά τέλειωσες.
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 09, 2013 1:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

έχουμε εγγραφή φορουμίστα με όνομα pyrsos (χρυσαυγήτικος ? ) ! Το νου σας ! Wink
_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Πρύτανης


Εγγραφή: 23 Ιούλ 2012
Δημοσιεύσεις: 2337

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 10, 2013 12:59 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Pflegeleicht έγραψε:
έχουμε εγγραφή φορουμίστα με όνομα pyrsos (χρυσαυγήτικος ? ) ! Το νου σας ! Wink


Χαλάρωσε, ο spyros είναι αναγραμματισμένος! Laughing Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Pflegeleicht
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Σεπ 2013
Δημοσιεύσεις: 1399

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 10, 2013 10:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Βρε τον προβοκάτορα - λες ? Laughing



_________________
Ο ρομαντισμός δεν βρίσκεται ούτε στην επιλογή του θέματος ούτε στην ακριβή αλήθεια, αλλά περισσότερο σε έναν τρόπο να αισθάνεσαι τον κόσμο [Charles Baudelaire]

Truth springs from argument amongst friends
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Κουβεντούλα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center