Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Ελεύθερες Απόψεις
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 19, 2013 12:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ Απάντηση με Συμπερίληψη






πάντα τα συνθήματα ειναι οπαδικου τύπου... Laughing




και με σεβασμό στον πολιτισμό



φασιστικά δέ, αποφασίζουν ποιό μαγαζί τους αρέσει και ποιό όχι χρησιμοποιώντας διακριτικά πάντα τα προσωπικά στοιχεία του ιδιοκτήτη....



ας μην ξεχάσουμε την στοχοποίηση της ταβέρνας.....που πήγαν για μαλλί και βγήκαν κουρεμένα....και άπλυτα....

Ιάσωνα-Μπετατζή....ούτε το ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ σας κάνει??? αν όχι μιλάμε για κανονικό ΦΑΣΙΣΜΟ έτσι....
Τι σημαίνει ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ? Εξηγήστε το λίγο....ε??
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 19, 2013 12:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μαρια νοιώθεις εξοβελισμένη από την προμετωπίδα του φόρουμ ?
Δεν σου έχουν πει ότι στο ερασιτεχνικό πρωτάθλημα απαγορεύονται οι επαγγεματίες ? Razz
Πάντως αν είναι να σου μειώσουν το χαρτζηλίκι πιστεύω μια χρυσή τομή για σένα και όσους παίζουν και καλά εναντίον σου θα βρεθεί. Wink
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 19, 2013 1:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ε όχι δά Σέννα, δεν ειμαι αλληλέγγυος χαρτζηλικάτος ή χονδρά αμοιβόμενος επαναστάτης..... Laughing Laughing αυτά ειναι δουλειές της κλημεντίνης... Laughing Laughing
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 19, 2013 2:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
ε όχι δά Σέννα, δεν ειμαι αλληλέγγυος χαρτζηλικάτος ή χονδρά αμοιβόμενος επαναστάτης..... Laughing Laughing αυτά ειναι δουλειές της κλημεντίνης... Laughing Laughing


τι να πω .. σ'αυτό δεν έχεις και πολύ άδικο - ο τυπάκος/κλημεντίνη είναι για φάπες
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Beeetatzis
Πρύτανης


Εγγραφή: 20 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 121

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 19, 2013 5:28 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:

ας μην ξεχάσουμε την στοχοποίηση της ταβέρνας.....που πήγαν για μαλλί και βγήκαν κουρεμένα....και άπλυτα....

Ιάσωνα-Μπετατζή....ούτε το ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ σας κάνει??? αν όχι μιλάμε για κανονικό ΦΑΣΙΣΜΟ έτσι....
Τι σημαίνει ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ? Εξηγήστε το λίγο....ε??



Τι σου έκανα δεσποινίς ? Με αναφέρεις επανειλημμένα δίπλα στο όνομα iasonas.

Θέλεις να κάνω κάτι και για σένα ?
'Ένας συμφορουμιστής σου εκδήλωσε την ευαρέσκειά του με τα πεπραγμένα μου αλλά δεν έκρινα ότι είναι αρκετή η δεδηλωμένη του ενός.

SARUMAN έγραψε:
Beeetatzis έγραψε:
SARUMAN έγραψε:
BEEEETATZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!


ΠΑΡΟΝ
με ζητήσατε ?

το εργολαβικό δίδυμο με τις αφεντομουτσουνάδες τους ?
σε ποια σελίδα να τους ξαποστείλω ?
ανήκεστος βλάβη στον ιππόκαμπό τους


Προτείνω Beeetatzis για υπερσυντονιστή !!!!!!!!!!



Βλέπω ότι η σελίδα έγινε παρανάλωμα. Μήπως πρέπει να επέμβω ?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 19, 2013 6:13 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μπετατζή,

φυσικά και δεν σε γνωρίζω...φήμες λένε ότι πιθανά να εισαι ένα και το αυτό με τον Ίάσωνα...Κάποιος από τους δυό σας μεταφέρει τα κειμενά μου κατά το δοκούν...προσπαθώ να καταλάβω γιατί πετάξατε τα θέματά μου από το ΘΕΜΑΤΑ στο ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ....

και αυτό διότι το τόπικ ΘΕΜΑΤΑ από όσο μπορώ να καταλάβω ΔΕΝ προορίζεται για χρήστες που θα κάνουν συζήτηση φιλοσοφικού περιεχομένου διότι υπάρχει το ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ γι αυτό τον λόγο....από την άλλη μεριά το ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ περιοριζεται σε κίνηση όπως ξέρεις, αλλά και σε βαρύτητα....

Το ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ τι ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να περιέχει και τι όχι? Θα φύγουν τα θέματα που ανάρτησα στο ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ή οχι? και ρώτησα πάλι, τι σημαίνει ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ?

Όπως έχει ειπωθεί ήδη από τον ιδιοκτήτη του site, το site αυτό ειναι ένα φιλοσοφικό καφενείο...σε ένα καφενείο, πρέπει να έχεις το δικαίωμα να επιλέγεις το τραπέζι στο οποιο θα καθήσεις....δεν ειναι σωστό, να σηκώνεται ο ιδιοκτήτης, να παίρνει την πορτοκαλάδα σου -ενώ έχεις πάει τουαλέτα- και χωρίς να σε ρωτήσει να την τοποθετεί στο τραπέζι που στέκεται απ΄εξω...

Ίσως κάποια πράγματα πρέπει να γινουν σαφέστερα....ίσως πρέπει να καταλάβω την φιλοσοφία του site αυτού....μπορεί να βοηθήσει κάποιος υπεύθυνος? Very Happy
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 20, 2013 12:18 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:

και αυτό διότι το τόπικ ΘΕΜΑΤΑ από όσο μπορώ να καταλάβω ΔΕΝ προορίζεται για χρήστες που θα κάνουν συζήτηση φιλοσοφικού περιεχομένου διότι υπάρχει το ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΟΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΙ γι αυτό τον λόγο....


Παράθεση:
Συζητήσεις για Θέματα
Σας προβλημάτισε ή σας δημιούργησε κάποια απορία ένα θέμα του Filosofia.GR. Πείτε την άποψή σας.


Κατάλαβες;
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 10:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

όχι, μου το εξηγεις?
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 3:18 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
όχι, μου το εξηγεις?


1. http://www.filosofia.gr/content.php?category=28 εδώ είναι τα θέματα του filosofia.gr
2. στις συζητήσεις για θέματα υποτίθεται συζητάμε πάνω στα θέματα του 1, όχι γενικά για διάφορα θέματα.
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 3:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

troian έγραψε:
MARIA έγραψε:
όχι, μου το εξηγεις?


1. http://www.filosofia.gr/content.php?category=28 εδώ είναι τα θέματα του filosofia.gr
2. στις συζητήσεις για θέματα υποτίθεται συζητάμε πάνω στα θέματα του 1, όχι γενικά για διάφορα θέματα.


Μπράβο ,ωραία το εξήγησες συγχαρητήρια.
Κανένα σχετικό βιβλίο του Λενιν υπάρχει μήπως και ρίξει περισσότερο φώς;;; Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 6:30 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

troian,

'στις συζητήσεις για θέματα υποτίθεται συζητάμε πάνω στα θέματα του 1, όχι γενικά για διάφορα θέματα.'

αυτή η φράση σου σε συνδιασμό με τα θέματα που έχουν απομείνει στα ΘΕΜΑΤΑ ομολογώ ότι δεν μπορώ ν΄αντιληφθώ...
πχ. ποιά η φιλοσοφική συνέχεια των θεμάτων

1. ο τρόλλερ του τρόλλερ
2. ο πρώην συντονιστής του φόρουμ σιγοντάρει τους τρόλλερς
3. η τακτική του συντονιστή του φόρουμ φιλοσοφίας
4. επέστρεψα...

για πε με γιατί ειμαι και λίγο βραδύκαυστη... Laughing Laughing
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SARUMAN
Πρύτανης


Εγγραφή: 14 Απρ 2013
Δημοσιεύσεις: 1729
Τόπος: THE WHITE CITY OF THE KINGS

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 21, 2013 8:15 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
troian,

'στις συζητήσεις για θέματα υποτίθεται συζητάμε πάνω στα θέματα του 1, όχι γενικά για διάφορα θέματα.'

αυτή η φράση σου σε συνδιασμό με τα θέματα που έχουν απομείνει στα ΘΕΜΑΤΑ ομολογώ ότι δεν μπορώ ν΄αντιληφθώ...
πχ. ποιά η φιλοσοφική συνέχεια των θεμάτων

1. ο τρόλλερ του τρόλλερ
2. ο πρώην συντονιστής του φόρουμ σιγοντάρει τους τρόλλερς
3. η τακτική του συντονιστή του φόρουμ φιλοσοφίας
4. επέστρεψα...

για πε με γιατί ειμαι και λίγο βραδύκαυστη... Laughing Laughing


Περίμενε ντε.
Τώρα ψάχνει για κανενα βιβλίο του Λένιν μήπως και βρεί τίποτα μέσα να σου απαντήσει Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Κάθε αρχαία θρησκευτική ή μάλλον φιλοσοφική λατρεία αποτελούνταν από μία εσωτερική ή μυστική διδασκαλία και ένα εξωτερικό ή δημόσιο τυπικό λατρείας
http://www.youtube.com/watch?v=ZIMoQHpvFQQ
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 22, 2013 12:28 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
troian,

'στις συζητήσεις για θέματα υποτίθεται συζητάμε πάνω στα θέματα του 1, όχι γενικά για διάφορα θέματα.'

αυτή η φράση σου σε συνδιασμό με τα θέματα που έχουν απομείνει στα ΘΕΜΑΤΑ ομολογώ ότι δεν μπορώ ν΄αντιληφθώ...
πχ. ποιά η φιλοσοφική συνέχεια των θεμάτων

1. ο τρόλλερ του τρόλλερ
2. ο πρώην συντονιστής του φόρουμ σιγοντάρει τους τρόλλερς
3. η τακτική του συντονιστή του φόρουμ φιλοσοφίας
4. επέστρεψα...

για πε με γιατί ειμαι και λίγο βραδύκαυστη... Laughing Laughing


Τώρα τα γυρνάς;
για αυτό δεν ήθελες να καταλάβεις;

MARIA έγραψε:
προσπαθώ να καταλάβω γιατί πετάξατε τα θέματά μου από το ΘΕΜΑΤΑ στο ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ....


_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 22, 2013 12:48 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη




Μούμιες
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 22, 2013 3:09 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

δεν γυρίζω τίποτα troian,

έκανα ένα λογικό ερώτημα και εσύ μου εφερες την μούμια του λένιν ή δεν ξέρω ποιου...

εσύ μπορείς να μου λυσεις την απορία ή ψάχνεις να βρεις το βιβλίο για να μου την λύσεις?? Laughing

αν όχι, θα συνεχίσω το προγραμμά μου στο θεμα που έβαλα... Wink
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Ελεύθερες Απόψεις Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center