Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Απόφαση δικαστ. γιά προσβολή προσωπικότητας μέσω internet
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 13, 2013 1:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

"x" Ayrton Senna
"x" αν δεν σ' αρέσει
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 13, 2013 2:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Clement Duval, Opyrge...
δεν απαντάς σε κανένα ερώτημα...ζεις στο μύθο σου..σε ένα παράλληλο σύμπαν! Έλλειψη φαρμάκων που παιδεύει το φόρουμ μας!

Σε παρακαλώ ΑΦΗΣΕ ΜΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ μεγάλε OPYRGE...

Και αν έχει κατά καιρούς βρει κάτι που να έχω γράψει και να νομίζεις ότι είναι ρατσιστικό..
Σε αφήνω όπως θέλεις να είσαι...να σκέφτεσαι όποια χαζομάρα θες...Κάνε τον αγώνα του κανένα....
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 13, 2013 7:19 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Βρε όσο και να προσπαθείς δεν μπορείς να απενοχοποιήσεις τον εαυτό σου απ αυτά που λες, βγάζοντας εμένα "τρελό" ή συκοφαντώντας με.

ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΑΣΙΣΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ !!
ΣΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΕΓΕ Ο,ΤΙ ΘΕΣ, ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗ MARIA ΝΑ ΣΠΕΡΝΕΤΕ ΤΗ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΙΣΑΛΛΟΔΟΞΗ ΧΟΛΗ ΣΑΣ.
ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ
ΤΣΑΚΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ !!


να είσαι έτοιμος να αναλαμβάνεις τις ευθύνες των λεγομένων σου κύριε Καρρά, όχι όπως ο Κατίδης, η Παπαχρήστου ή ο Κασιδιάρης, να λες ό,τι λες ή να κάνεις ό,τι κάνεις και όταν έρθει η ώρα να κάνεις τον ανήξερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 13, 2013 8:51 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Clement Duval έγραψε:
Βρε όσο και να προσπαθείς δεν μπορείς να απενοχοποιήσεις τον εαυτό σου απ αυτά που λες, βγάζοντας εμένα "τρελό" ή συκοφαντώντας με.

ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΦΑΣΙΣΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗ !!
ΣΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΛΕΓΕ Ο,ΤΙ ΘΕΣ, ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΟΥΤΕ ΕΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΤΗ MARIA ΝΑ ΣΠΕΡΝΕΤΕ ΤΗ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΙΣΑΛΛΟΔΟΞΗ ΧΟΛΗ ΣΑΣ.
ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ, ΟΥΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ
ΤΣΑΚΙΣΤΕ ΤΟΥΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΙΤΟΝΙΑ !!


να είσαι έτοιμος να αναλαμβάνεις τις ευθύνες των λεγομένων σου κύριε Καρρά, όχι όπως ο Κατίδης, η Παπαχρήστου ή ο Κασιδιάρης, να λες ό,τι λες ή να κάνεις ό,τι κάνεις και όταν έρθει η ώρα να κάνεις τον ανήξερο.


Θα το κρατήσω αυτό για να μπορούμε να το μελετάμε και αφού το αλλάξεις!
Που είναι η ρατσιστική και μισαλλόδοξη χολή ...ποιητή της βλακείας;
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 7:50 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Θες να σου δείξω τις απόψεις που έχεις διατυπώσει κατά καιρούς... που μας κάνεις τον ανήξερο τώρα ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ Μ@ΛΑΚΑ??
Nα βγάλω τις απόψεις για τη Χούντα μήπως??
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 8:50 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Που είναι η ρατσιστική και μισαλλόδοξη χολή ...ποιητή της βλακείας;
Αυτό είναι το ερώτημα...
Επί χούντας δεν υπήρχε ρατσισμός! Μόνο οι κομμουνιστές είχαν πρόβλημα και ειδικά οι οργανωμένοι. Αλλά αν δεν υπήρχαν και πολιτικοί κρατούμενοι, τότε τι στο καλό χούντα θα ήταν;
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 10:32 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Και σε ξαναρωτάω ΠΑΝΙΒΛΑΚΑ..
Θες να σου δείξω τις απόψεις που έχεις διατυπώσει κατά καιρούς??
Επί χούντας υπήρχε ρατσισμός και μάλιστα απ' τους μεγαλύτερους που γνώρισε η Ελλάδα: τον πολιτικό ρατσισμό.
Όποιος διαφωνούσε με τη στέρηση της ελευθερίας, το δικαίωμα της έκφρασης, τον περιορισμό της βούλησης, την καθημερινή λογοκρισία σε εφημερίδες, ραδιοφωνικά προγράμματα, έντυπα, τραγούδια πάσης φύσεως, στελνόταν στη Μπουμπολίνας, στις εξορίες και στα ξερονήσια.... που θα μας πεις ότι δεν είσαι και φασίστας ΒΛΑΚΑ, ΗΛΙΘΙΕ ΚΑΡΡΑ !!
Έννοια σου όμως....
ΤΑ ΚΟΝΣΕΡΒΟΚΟΥΤΙΑ ΔΕΝ ΣΚΟΥΡΙΑΣΑΝ ΑΚΟΜΑ
ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΘΑ ΣΑΣ ΘΑΨΟΥΜΕ ΒΑΘΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΜΑ!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 12:58 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Είσαι βλάκας μέχρι εκεί που δεν παίρνει...
Ποιο πολιτικό ρατσισμό βρε κάφρε...Το επιχείρημά σου με ανύπαρκτους όρους δεν ισχύει!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 4:20 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΠΟΙΟΥΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΡΕ ΜΑΛ@ΚΑ, ΑΝΙΣΤΟΡΗΤΕ, ΚΑΜΕΝΕ ΧΟΝΤΡΟΒΟΥΒΑΛΕ???
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 14, 2013 6:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

δεν υπάρχει πολιτικός ρατσισμός.
Ο όρος είναι βλακεία...Σε ένα δημοκρατικό κράτος η έκφραση είναι ελεύθερη, δεν πάει κανείς μέσα για τα πιστεύω του, αν δεν αποτελούν ύβρεις προς τους θεσμούς. Δηλαδή δεν μπορείς να βρίζεις τους θεσμούς, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να τους ασκείς κριτική, όπως π.χ. κριτική στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας.
Τώρα αν ο όρος αναφέρεται σε πολιτικές διώξεις, τότε δεν μιλάμε για πολιτικό ρατσισμό, αλλά πολιτικές διώξεις, οι οποίες γίνονται σε συγκεκριμένα άτομα, υπό το φόβο ότι θα προκληθούν έκτροπα. Τέτοιες διώξεις γίνονται σε οποιοδήποτε κράτος υπό αυστηρούς όρους. Φυσικά υπάρχουν κράτη όπου ο ανθρωπισμός είναι ανύπαρκτη έννοια, και εκεί η απαγωγή και εξαφάνιση του πολιτικού αντίπαλου είναι καθημερινό φαινόμενο.
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
iason
Πρύτανης


Εγγραφή: 01 Ιούν 2003
Δημοσιεύσεις: 4108
Τόπος: (Γ)Ελλάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 15, 2013 5:26 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Clement Duval έγραψε:
Όχι, δεν σε αφήνω να είσαι ό,τι θέλεις.
Δεν πρόκειται να αφήνω κάποιον ανενόχλητο να διασπείρει στην κοινωνία τη φασιστική και μισαλλόδοξη χολή του, νομιμοποιώντας έτσι πράξεις ρατσισμού, ξενοφοβίας, διακρίσεων και εγκλήματα μίσους και ανεβάζοντας στην εξουσία νεοναζιστικά μορφώματα.
Και αυτό δεν είναι απλά ξαναλέω, έχω μια "διαφορετική άποψη"

Και αν με ρωτάς από πότε η βλακεία καταδιώκεται..... απ' την στιγμή που έγινε εξουσία!


Λοιπόν, αυτό το κάνω quote για να μείνει, και έχω τους λόγους μου, σαν συντονιστής του forum.

Clement Duval, θέλω να απαντήσεις στο ερώτημα που σού θέτω:
Τους όρους συμμετοχής στη σελίδα του filosofia.gr, τους δέχεσαι ή όχι;
Η ερώτηση απλή, είναι του τύπου ναι/όχι, και θα απαντήσεις απλά, με ένα ναι ή ένα όχι.
Περιμένω την απάντησή σου.
_________________
-Κάθε λόγος μπορεί να έχει αντίλογο. Κάθε αντίλογος πρέπει να έχει λόγο.
-Εγέμισεν ο ουρανός πετούμενους γαϊδάρους.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 16, 2013 8:21 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
δεν υπάρχει πολιτικός ρατσισμός.
Ο όρος είναι βλακεία...
Βλακεία είναι αυτά που λες.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Clement Duval
Πρύτανης


Εγγραφή: 08 Ιούλ 2013
Δημοσιεύσεις: 866

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 16, 2013 8:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

iason έγραψε:
Clement Duval έγραψε:
Όχι, δεν σε αφήνω να είσαι ό,τι θέλεις.
Δεν πρόκειται να αφήνω κάποιον ανενόχλητο να διασπείρει στην κοινωνία τη φασιστική και μισαλλόδοξη χολή του, νομιμοποιώντας έτσι πράξεις ρατσισμού, ξενοφοβίας, διακρίσεων και εγκλήματα μίσους και ανεβάζοντας στην εξουσία νεοναζιστικά μορφώματα.
Και αυτό δεν είναι απλά ξαναλέω, έχω μια "διαφορετική άποψη"

Και αν με ρωτάς από πότε η βλακεία καταδιώκεται..... απ' την στιγμή που έγινε εξουσία!


Λοιπόν, αυτό το κάνω quote για να μείνει, και έχω τους λόγους μου, σαν συντονιστής του forum.

Clement Duval, θέλω να απαντήσεις στο ερώτημα που σού θέτω:
Τους όρους συμμετοχής στη σελίδα του filosofia.gr, τους δέχεσαι ή όχι;
Η ερώτηση απλή, είναι του τύπου ναι/όχι, και θα απαντήσεις απλά, με ένα ναι ή ένα όχι.
Περιμένω την απάντησή σου.
Μήπως θες να μου πεις και ΤΙ θα απαντήσω???
Τόσο "δημοκράτες" είστε τελικά εσείς που εξανίστασθε... που καθορίζεται και πώς θα απαντήσει ο άλλος!
Λοιπόν εγώ θα σου απαντήσω όπως θέλω εγώ... όπως εσύ μπορείς να με ρωτάς όπως θέλεις εσύ.
Τους όρους συμμετοχής στη σελίδα του filosofia.gr τους δέχομαι (αλλιώς δεν θα ήμουν εδώ)....φασίστες να υπάρχουν δίπλα μου δεν δέχομαι.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 16, 2013 9:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Clement Duval έγραψε:
iason έγραψε:
Clement Duval έγραψε:
Όχι, δεν σε αφήνω να είσαι ό,τι θέλεις.
Δεν πρόκειται να αφήνω κάποιον ανενόχλητο να διασπείρει στην κοινωνία τη φασιστική και μισαλλόδοξη χολή του, νομιμοποιώντας έτσι πράξεις ρατσισμού, ξενοφοβίας, διακρίσεων και εγκλήματα μίσους και ανεβάζοντας στην εξουσία νεοναζιστικά μορφώματα.
Και αυτό δεν είναι απλά ξαναλέω, έχω μια "διαφορετική άποψη"

Και αν με ρωτάς από πότε η βλακεία καταδιώκεται..... απ' την στιγμή που έγινε εξουσία!


Λοιπόν, αυτό το κάνω quote για να μείνει, και έχω τους λόγους μου, σαν συντονιστής του forum.

Clement Duval, θέλω να απαντήσεις στο ερώτημα που σού θέτω:
Τους όρους συμμετοχής στη σελίδα του filosofia.gr, τους δέχεσαι ή όχι;
Η ερώτηση απλή, είναι του τύπου ναι/όχι, και θα απαντήσεις απλά, με ένα ναι ή ένα όχι.
Περιμένω την απάντησή σου.
Μήπως θες να μου πεις και ΤΙ θα απαντήσω???
Τόσο "δημοκράτες" είστε τελικά εσείς που εξανίστασθε... που καθορίζεται και πώς θα απαντήσει ο άλλος!
Λοιπόν εγώ θα σου απαντήσω όπως θέλω εγώ... όπως εσύ μπορείς να με ρωτάς όπως θέλεις εσύ.
Τους όρους συμμετοχής στη σελίδα του filosofia.gr τους δέχομαι....τους φασίστες να υπάρχουν δίπλα μου δεν δέχομαι.


Μα αυτό ακριβώς κάνεις εσύ !
Τώρα σε ενόχλησε που σου το κάνουν οι άλλοι ?

Ayrton Senna έγραψε:
Clement Duval έγραψε:
Όχι, δεν σε αφήνω να είσαι ό,τι θέλεις.


Να καταγραφεί στα παγκόσμια χρονικά των ενηλίκων.
Που είσαι iason ? Αυτή η φράση σε "κόβει" ή την βρίσκεις "χαριτωμένη" ?



http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=168180&highlight=#168180

Εσύ δεν επιτρέπεις στον άλλο κάτι ασύλληπτα χειρότερο δηλ να μην είναι ότι θέλει αλλά απαιτείς να απαντήσεις όπως θέλεις εσύ !

Δεν πρόκειται να ξαναασχοληθώ με το φαινόμενό σου. Έχεις φτάσει στο ζενίθ της παράνοιας. Δεν είμαι αρμόδιος.
_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 16, 2013 9:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Είναι αρμόδιος όμως ο Iason...

O Opyrgos ή Clement Duval, βγάζει όποιους θέλει με όποιο όνομα γουστάρει και προσπαθεί να επιβάλλει αυτή τη σκέψη του στους άλλους....
Δεν είναι θέμα να πέσουμε στην παγίδα να επεκταθούμε στο αν είμαι φασίστας ή όχι, γιατί αυτό θέλει βασικά να κάνουμε, να στήσει μια συζήτηση με εκείνους που θεωρεί φασίστες για να προσάψει ιδιότητες στους φασίστες πάντα κατά τα λεγόμενά του...να δημιουργήσει προηγούμενα.
Δεν μπορεί κανείς να κατηγορηθεί για ιδέες αλλά για πράξεις. Τα γραπτά δεν αποτελούν πράξεις! Δυστυχώς στο μυαλό του αυτό δεν μπορεί να το διαχωρίσει!

Λειτουργεί σαν κίτρινος τύπος...με λασπολογία, με βρίσιμο...με αυθάδεια. Πραγματικά δεν υπάρχει μέλος του φόρουμ με περισσότερη αυθάδεια. Η οποία υπήρχε πριν την εποχή του μνημονίου. Τότε δεν είχε σταθεί στο φασίστας αλλά στο βλάκας. Τώρα το βλάκας το ξεπέρασε! Τότε φώναζα για τον χαρακτήρα του, για τον τρόπο που ενεργεί και ο διαχειριστής τον άφηνε γιατί δεν έκανε κάτι κακό, δεν έκανε πράξεις, και μου συνιστούσε απλά να μην ασχολούμαι μαζί του. Είναι και αυτό μια λύση. Αλλά έχουν γίνει πράξεις για πάρτι του. Κύρια η ύπαρξη του script για την απόκρυψη των χρηστών. Αυτή η δυνατότητα ήρθε με εξωτερική βοήθεια, επειδή υπήρχε η ενόχληση από τον Opyrgos σε μεγάλο βαθμό. Η ενσωμάτωση αυτής της λειτουργίας είναι πράξη...Ουσιαστικά λοιπόν φθάσαμε σε πράξεις ενάντια στην συγγραφή του Opyrgos.

Εκ τω πραγμάτων λοιπόν ο Opyrgos ενοχλεί! Και πρέπει ο συντονιστής να δράσει!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Σελίδα 3 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center