Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Αποκλεισμός μέλους Astrarxis

 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Αποκλεισμός μέλους Astrarxis Απάντηση με Συμπερίληψη

Το μέλος αυτό αποκλείστηκε για μεμπτό περιεχόμενο εξύβρισης προς τους γονείς άλλων μελών. Ακούγεται γελοίο, αλλά τι να κάνω, αν μερικοί είναι γελοίοι, αναγκάζομαι να αναπαράγω τις γελοίες αυτές συμπεριφορές.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:39 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Άστο φίλε!
Αυτόν τον είχες αποκλείσει προ καιρού και ξαναμπήκε με το όνομα Tanysipteros.
Το ότι δεν εμφανίζεται τώρα τελευταία προφανώς δεν έχει να κάνει με τους ψευτοεκφοβισμους σου αλλά λόγω του ο τρόπος μου να υπερασπίζομαι μονάχος μου τον εαυτό μου είναι περισσότερο αποτελεσματικός απ' τους αποκλεισμούς σου.
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την Bonnot στις Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:48 pm, επεξεργάσθηκε 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Laughing Laughing σιγα μην επαιζε για παντα... χαβαλε εκανε επειδη τσιμπας... τουλαχιστον ετσι τον εκοψα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:44 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ωραία, αφού είχε αποκλειστεί και δεν μπαίνει κιόλας πώς ακριβώς σχετίζεται αυτό με το να γεμίζεις σήμερα εσύ μπινελίκια την ιστοσελίδα;
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 8:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ω ΡΕ ΦΙΛΕ....ΕΛΕΟΣ !!
Όσο πιο πολύ προσπαθείς να καλύψεις τον χαμένο καιρό που λείπεις από εδώ μέσα και να το παίξεις αμερόληπτος δικαστής που ενδιαφέρεται για το τι γίνεται εδώ μέσα, τόσο πιο πολύ το "χάνεις".... αυτός που έβρισε τη μάνα μου είναι τώρα ενεργός εδώ μέσα με το όνομα Tanysipteros.
Άρα...διπλά τσάμπα ο αποκλεισμός σου!

Συνέχισε ρε φίλε να ασχολήσε με κανένα live και χέστο το εδώ μέσα.
Έτσι κι αλλιώς έχει αποτύχει στο σκοπό του να "προσφέρει ελεύθερα και εντελώς δωρεάν στο ελληνικό διαδίκτυο και τον απλό χρήστη τις βασικές αρχές του Φιλοσοφείν."
Έχει γεμίσει αμόρφωτους, trollers και φασίστες!

υ.γ. και προφανώς δεν τον "δίνω" τον Tanysipteros για να τον αποκλείσεις.
Αυτά που έχει πει σε μένα δεν ξεπλένονται με έναν απλό αποκλεισμό.
Είτε δηλ. τον αποκλείσεις είτε όχι, δεν αλλάζει κάτι για μένα.
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Επεμβαίνω σε εξαιρετικές περιστάσεις και φυσικά δεν θα μου υποδείξεις εσύ πότε να επέμβω. Αυτό εδώ μέσα είναι ένας καθρέφτης της κοινωνίας που ζεις. Αν ήθελα να το κάνω επιστημονικό περιοδικό, θα ήταν εντελώς διαφορετικό.

Όπως και να'χει δεν θέλω πάλι να έχω παρόμοια θέματα και παράπονα από ολόκληρη την κοινότητα για τη συμπεριφορά τη δική σου ή του άλφα ή του βήτα.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
oxi.allo.karvounenga
Κοσμήτωρ


Εγγραφή: 07 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 70

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Re: Αποκλεισμός μέλους Astrarxis Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Το μέλος αυτό αποκλείστηκε για μεμπτό περιεχόμενο εξύβρισης προς τους γονείς άλλων μελών. Ακούγεται γελοίο, αλλά τι να κάνω, αν μερικοί είναι γελοίοι, αναγκάζομαι να αναπαράγω τις γελοίες αυτές συμπεριφορές.


http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=153455&highlight=#153455

προς τι όλο αυτό το θέατρο αφού στο live μαζί είστε δεν καταλαβαίνω
να πω ότι κοροιδεύετε 2000 άτομα να πω αξίζει το κόπο
μια παλιοπαρέα 18 άτομα, είναι δεν είναι, τι σας φταίει ;
ο αυτοθέλητος φταίει ; ακόμα ;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

τι ειναι το live?
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oxi.allo.karvounenga
Κοσμήτωρ


Εγγραφή: 07 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 70

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:33 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Το μέλος αυτό αποκλείστηκε για μεμπτό περιεχόμενο εξύβρισης προς τους γονείς άλλων μελών. Ακούγεται γελοίο, αλλά τι να κάνω, αν μερικοί είναι γελοίοι, αναγκάζομαι να αναπαράγω τις γελοίες αυτές συμπεριφορές.


Bonnot έγραψε:
.... αυτός που έβρισε τη μάνα μου είναι τώρα ενεργός εδώ μέσα με το όνομα Tanysipteros.


Δευ Απρ 29, 2013 3:15 pm
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ Tanysipteros ΕΠΙΣΗΣ
ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ
ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΑΤΟΜΑ

http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=153455&highlight=#153455

προς τι όλο αυτό το θέατρο αφού στο live μαζί είστε δεν καταλαβαίνω
να πω ότι κοροιδεύετε 2000 άτομα να πω αξίζει το κόπο
μια παλιοπαρέα 18 άτομα, είναι δεν είναι, τι σας φταίει ;
ο αυτοθέλητος φταίει ; ακόμα ;


και τούτος ο μόσχος ο σιτευτός που απειλούσε θεούς και δαίμονες "θα σου πάρω την IP και θα δεις μετά αν θα ξαναζήσεις στην ελεεινή δημοκρατία σου" τώρα τονε παρακαλάς κιόλας ; πόσο χαμηλά σκοπεύεις να πέσεις ;
σε κρατάει γερά από εκεί που δεν πιάνει μπογιά και δεν του πήρες την IP αυτουνού του γλίσχρου παρά ακόμα συνδιαλέγεσαι μαζι του ?

όταν κάποιοι ουρλιάζανε δείχνοντας http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=145125&highlight=#145125 αυτός συνέχιζε από κάτω σαν να μην συνέβαινε τίποτε απολύτως και ζητάει τα ρέστα από κάποιον μάλλον βαλτό να κάνει ζημιά ; και ζητάς εσύ να πιστεψουμε πως εσύ αυτοβούλως ξαφνικά τον απέκλεισες μετά από 2 δεν ξέρω πόσα χρόνια κι όχι ένα τηλεφωνάκι μάλλον που δέχτηκες από κάποιον που θίχτηκε η τιμή και η υπόληψή του και δεν το έβαλε κάτω ;

live λοιπόν


afham έγραψε:
Μην συνεχίζεις αυτό το τροπάριο σε παρακαλώ.


afham έγραψε:
Στο εξής να προσέχετε περισσότερο.


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την oxi.allo.karvounenga στις Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:42 pm, επεξεργάσθηκε 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JollyRoger
Πρύτανης


Εγγραφή: 09 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 3610

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:37 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

τι ειναι το live ρε μλκες, θα μου πειτε να καταλαβω κι εγω? Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 19, 2013 9:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Επεμβαίνω σε εξαιρετικές περιστάσεις και φυσικά δεν θα μου υποδείξεις εσύ πότε να επέμβω. Αυτό εδώ μέσα είναι ένας καθρέφτης της κοινωνίας που ζεις. Αν ήθελα να το κάνω επιστημονικό περιοδικό, θα ήταν εντελώς διαφορετικό.
Α κι εγώ που νόμιζα ότι ήθελες να είναι ένα φόρουμ που θα πρόσφερε ελεύθερα και εντελώς δωρεάν στο ελληνικό διαδίκτυο και τον απλό χρήστη τις βασικές αρχές του Φιλοσοφείν και όχι να ήταν ένας καθρέφτης της αμόρφωτης και ηλίθιας κοινωνίας!

υ.γ. και λυπάμαι που σου το λέω αλλά θα ξανάχεις παρόμοια θέματα, όσο κυκλοφορούν εδώ μέσα trollers τύπου Tanysipteros, Vasana που επιτίθενται σε μέλη του φόρουμ κτλ.
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
afham
Διαχειριστής


Εγγραφή: 02 Φεβ 2003
Δημοσιεύσεις: 1894
Τόπος: Φωτονερόπετρα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 20, 2013 2:26 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Δεν κάνω κανένα ποιοτικό έλεγχο στο τι λέει ο καθένας, επομένως καφενείο είναι. Οι βασικές αρχές του φιλοσοφείν βρίσκονται στις θεματικές εκτός του forum.

Παρόμοια θέματα ευελπιστώ να μην έχω γιατί εγώ είναι πιο εύκολο να σε αποκλείω (και εσένα ή οποιονδήποτε) από ό,τι εσύ να επανεγγράφεσαι. Ο διαχειριστής έχει κάποιες δυνατότητες και ευκολίες παραπάνω. Εγώ μπορώ να αποκλείω με ένα κλικ ή ακόμη και να φτιάξω αυτοματοποιημένο μηχανισμό. Εσύ θα πρέπει να εγγράφεσαι χειροκίνητα και να δημιουργείς λογαριασμούς email και να συμπληρώνεις φόρμες.

Επομένως το καλό για όλους μας είναι να μην παραβιάζονται οι κανόνες του forum.
_________________
Στραβός είναι ο γιαλός

Δείτε επίσης: http://www.liantinis.org
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Bonnot
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 980

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 20, 2013 8:38 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

afham έγραψε:
Παρόμοια θέματα ευελπιστώ να μην έχω γιατί εγώ είναι πιο εύκολο να σε αποκλείω (και εσένα ή οποιονδήποτε) από ό,τι εσύ να επανεγγράφεσαι. Ο διαχειριστής έχει κάποιες δυνατότητες και ευκολίες παραπάνω. Εγώ μπορώ να αποκλείω με ένα κλικ ή ακόμη και να φτιάξω αυτοματοποιημένο μηχανισμό. Εσύ θα πρέπει να εγγράφεσαι χειροκίνητα και να δημιουργείς λογαριασμούς email και να συμπληρώνεις φόρμες.
Μπράβο!

Έτσι έχει λύσει όλα τα προβλήματα!
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ligi Skoni
Λέκτωρ


Εγγραφή: 17 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 33

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 21, 2013 10:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αποκαλύφθηκες "λουλού" τι κουμάσι είσαι του λόγου σου. Σκάσε τώρα και μην απειλείς. Στο κλουβί σου. Και κόψε τ'άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ayrton Senna
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Μάϊ 2013
Δημοσιεύσεις: 2218

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 22, 2013 3:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Laughing Laughing Laughing Laughing μη προσπαθείς τόσο πολύ βρε θα μας πάθεις τίποτε και μετά εμείς τι θα κάμουμε το σκέφτεσαι ? Αχ κακό παιδί θα σε μαλώσω τόσο που μας προσσέχεις και ξεχνάς το Παναγιωτάκι Laughing Laughing Laughing Laughing

afham έγραψε:
Μην συνεχίζεις αυτό το τροπάριο σε παρακαλώ. Δεν έχει νόημα δηλαδή, το καταλαβαίνεις νομίζω. Να κάθεσαι εσύ να βρίζεις, να κάθομαι εγώ να σβήνω και να αποκλείω; Έχουμε και καλύτερα πράγματα να κάνουμε.



_________________
”Οι φασίστες του μέλλοντος θα είναι οι αντιφασίστες” . Τσώρτσιλ

http://dwpl.deviantart.com/art/LENIN2-172844451
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Σελίδα 1 από 1

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center