Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

O Tσίπρας πρωθυπουργός?
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 9:16 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Παράθεση:
Συμπτώματα της μανίας
Η διάγνωση των Διπολικών Διαταραχών βασίζεται στην αναγνώριση των μανιακών επεισοδίων, οπότε είναι σημαντικό να περιγράψουμε τα συμπτώματα της μανίας και υπομανίας. Συμπτώματα της μανίας και υπομανίας
• Διαταραχή της συναισθηματικής διάθεσης (ευφορία, ευερεθιστότητα)
• Διογκωμένη αυτοεκτίμηση
• Ελαττωμένη ανάγκη για ύπνο
• Πίεση λόγου
• Διάσπαση της προσοχής
• Αυξημένη δραστηριότητα / υπερκινητικότητα (κινητική ανησυχία, υπερβολική εμπλοκή κοινωνικά, στην εργασία, σεξουαλικά)
• Υπερβολική εμπλοκή σε δραστηριότητες που μπορεί να έχουν οδυνηρές συνέπειες
• Συναισθηματική αστάθεια
• Παραληρητικές ιδέες και ψευδαισθήσεις (στη μανία)


Αναγνωρίζεις κάποια από τα παραπάνω συμπτώματα;
Καταλαβαίνεις ότι χρειάζεσαι βοήθεια;
Σπεύσε.
Κάθε ημέρα που περνά δίχως περίθαλψη, αυξάνει τον χρόνο παραμονής στο ίδρυμα κατά γεωμετρική πρόοδο.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 10:43 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

EΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!

Οποιος αναρχοφασίστας, προσπαθεί να μπει σε προσωπικα δεδομένα συμφορουμιστών, θα υποστεί και τις συνέπειες....

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ !

Η δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος ειναι ένα τμήμα της ΕΛΑΣ που λειτουργεί άψογα και με μέθοδο.
Κάποιοι προσπαθούν να υποτιμήσουν την υπηρεσία αυτή...και πιθανά το κάνουν για να μην πάρει σάρκα και οστά η διάθεση καταγγελίας ενός Χ συμφορουμίστα...

Κανείς δεν μπορεί να παριστάνει τον νταή, κανείς δεν μπορεί με αναρχοφασιστικό τρόπο ν΄απειλεί ΚΑΝΕΝΑΝ είτε στο φόρουμ είτε σε π.μ...

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Σίμων Resurrected
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ελληνόφωνη Βλαχαραπιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 10:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:


Η δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος ειναι ένα τμήμα της ΕΛΑΣ που λειτουργεί άψογα και με μέθοδο.


Ώστε το "σύστημα" (που πάντα συνωμοτεί στα σκοτεινά δωμάτια) έχει και τα καλά του ε; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Σίμων Resurrected
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ελληνόφωνη Βλαχαραπιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 10:52 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
Παράθεση:
Συμπτώματα της μανίας
Η διάγνωση των Διπολικών Διαταραχών βασίζεται στην αναγνώριση των μανιακών επεισοδίων, οπότε είναι σημαντικό να περιγράψουμε τα συμπτώματα της μανίας και υπομανίας. Συμπτώματα της μανίας και υπομανίας
• Διαταραχή της συναισθηματικής διάθεσης (ευφορία, ευερεθιστότητα)
• Διογκωμένη αυτοεκτίμηση
• Ελαττωμένη ανάγκη για ύπνο
• Πίεση λόγου
• Διάσπαση της προσοχής
• Αυξημένη δραστηριότητα / υπερκινητικότητα (κινητική ανησυχία, υπερβολική εμπλοκή κοινωνικά, στην εργασία, σεξουαλικά)
• Υπερβολική εμπλοκή σε δραστηριότητες που μπορεί να έχουν οδυνηρές συνέπειες
• Συναισθηματική αστάθεια
• Παραληρητικές ιδέες και ψευδαισθήσεις (στη μανία)




http://www.youtube.com/watch?v=LcbtcJsk9Vk

κάτι σαν τους χριστιανούς δηλαδή; Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 11:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ξέρεις να πετάς τη μπάλα στην εξέδρα. Cool
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Σίμων Resurrected
Πρύτανης


Εγγραφή: 29 Μάρ 2008
Δημοσιεύσεις: 247
Τόπος: Ελληνόφωνη Βλαχαραπιά

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 15, 2013 11:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Vasana έγραψε:
Ξέρεις να πετάς τη μπάλα στην εξέδρα. Cool


http://www.youtube.com/watch?v=LcbtcJsk9Vk

το έγραψα και αλλού άλλα κολλάει και εδώ (σαν συνοδευτικό κείμενο για το βίντεο )

"Η θρησκεία είναι νευροβιολογική ασθένεια, η δε Ορθοδοξία η θεραπεία της" Ιωάννης Σ. Ρωμανίδης

[ Πρώτη δημοσίευση από τήν Ιερά Μονή Κουτλουμουσίου, Αγίου Όρους, στόν τόμο "Ορθοδοξία, Ελληνισμός, πορεία στην 3η χιλιετηρίδα" 1966, σελ. 67-87 ]

Παράθεση:
Εισαγωγικά

Το κλειδί για την κατανόηση της μεταβολής της Ορθοδόξου Καθολικής Παραδόσεως από παράνομη σε νόμιμη θρησκεία και κατόπιν σε επίσημη Εκκλησία, έγκειται στο γεγονός, ότι η Ρωμαϊκή Αυτοκρατορία διαπίστωσε, ότι δεν είχε απέναντί της απλώς μία επιπλέον μορφή θρησκείας ή φιλοσοφίας, αλλά μία καλά οργανωμένη Εταιρία Νευρολογικών Κλινικών, οι οποίες θεράπευαν την νόσο της θρησκείας και αναζητούσαν την ασθένεια της ευδαιμονίας της ανθρωπότητος και έτσι παρήγαγαν φυσιολογικούς πολίτες με ανιδιοτελή αγάπη, αφιερωμένους στην ριζική θεραπεία των προσωπικών τους και των κοινωνικών νοσημάτων. Η σχέση που ανεπτύχθη μεταξύ Εκκλησίας και Πολιτείας, ήταν ακριβώς αντίστοιχη προς την σχέση μεταξύ Κράτους και σύγχρονης Ιατρικής.




προφανώς η "θεραπεία" δεν αποδίδει και οι κλινικές παραμένουν γεμάτες Laughing
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 9:27 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
EΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ!

Οποιος αναρχοφασίστας, προσπαθεί να μπει σε προσωπικα δεδομένα συμφορουμιστών, θα υποστεί και τις συνέπειες....

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ !

Η δίωξη ηλεκτρονικου εγκλήματος ειναι ένα τμήμα της ΕΛΑΣ που λειτουργεί άψογα και με μέθοδο.
Κάποιοι προσπαθούν να υποτιμήσουν την υπηρεσία αυτή...και πιθανά το κάνουν για να μην πάρει σάρκα και οστά η διάθεση καταγγελίας ενός Χ συμφορουμίστα...

Κανείς δεν μπορεί να παριστάνει τον νταή, κανείς δεν μπορεί με αναρχοφασιστικό τρόπο ν΄απειλεί ΚΑΝΕΝΑΝ είτε στο φόρουμ είτε σε π.μ...

ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
"ACΗTUNG, ACHTUNG!"
Nαι... ξέρω.


ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ κι εγώ.
Είναι απίστευτος ο τρόπος με τον οποίο προσπαθείτε ΟΛΟΙ εσείς οι πολιτικάντηδες να βγάλετε πολιτική υπεραξία απ' παντού.
Πώς καταφέρνετε και ανακαλύπτετε πίσω απ' όλα τους αναρχικούς...
Ούτε ο Λιακόπουλος τα Νεφελίμ!

Υ.Γ. Και πάλι άρχισες να ψυξοκλαίγεσαι και να απειλείς ότι θα φέρεις τους φίλους τους μπάτσους;
Εσένα ειδικά ο διαχειριστής μπορεί κάλλιστα να σε αποκλείσει και να κρατήσει την "IP" σου για άλλο λόγο φυσικά από αυτόν του μέλους Vasana και των άλλων τρόλλερς, για ρατσιστικό περιεχόμενο.

Για δες τι είχε κάνει σε έναν άλλον ομογάλακτό σου

afham έγραψε:
O dimig με μεγάλη μου λύπη αποκλείστηκε. Τον είχα ειδοποιήσει πάρα πολλές φορές να αποφεύγει το ρατσιστικό περιεχόμενο αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Δεν μπορώ να τρέχω συνέχεια από πίσω του και να κάνω edit. Επιπλέον μάλλον δεν ενδιαφέρεται για συζήτηση αλλά για spam και προβολή δημοσιευμάτων άλλων ιστοσελίδων. Επομένως δεν έχω άλλη λύση...
http://www.filosofia.gr/forum/viewtopic.php?p=89074&sid=b9c36458bed2bd559f55f41d0ee24bda

Αντί να πεις δηλ. και ευχαριστώ ρε ΦΑΣΙΣΤΑ που σε ανέχεται, τσαμπουκαλεύεσαι κιόλας;
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MARIA
Πρύτανης


Εγγραφή: 27 Δεκ 2006
Δημοσιεύσεις: 6835
Τόπος: ΑΘΗΝΑ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 12:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

AFHAM: 05/02/2013
Το τρέχον θέμα μετονομάστηκε ώστε να περνάω εδώ ό,τι χρειαστεί και να μην ανοίγω νέα.

Το μέλος Astrarxis αποκλείστηκε λόγω νομικώς μεμπτού περιεχομένου (μπινελίκια). Η ip του έχει καταγραφεί

AFHAM: 07/02/2013Παιδιά όσο δεν μου δημιουργείτε νομικό πρόβλημα, μιλήστε ελεύθερα. Αν όμως για παράδειγμα βρίζετε χριστούς και παναγίες ή κάποιον προσωπικά, έχω θέμα και εμένα θα τρέχουν στα δικαστήρια. Αν σας είχα στην παρέα μου και βρίζατε την παναγία δεν με ενδιαφέρει, είναι αδιάφορο για μένα. Αν όμως το κάνετε δημόσια στο site μου θα πρέπει να σας αποκλείσω


OPYRGOS: 13/03/2013 ΡΕ Μ*ΥΝΟΠΑΝΟ ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΘΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ!
ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ!

Μετά, τα εύστοχα παραδείγματά μου, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ !

Οποιος/α προσπαθεί να βρει αποκούμπι στον ιδιοκτήτη του φόρουμ Αφχάμ, και να περιφέρεται σαν νταής εδώ μέσα, θα πρέπει να γνωρίζει, ότι ο Αφχάμ, ασχέτως αν συμπαθεί ή όχι τον τρόλλερ-νταή, θα πρέπει να τον ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.
Άλλωστε εσύ ο ίδιος Αφχάμ, είχες δηλώσει οτι θα το έκανες....
.

Περιμένω την δική σου υπεύθυνη κίνηση.....Πρέπει να ειμαστε δίκαιοι προς όλους, είτε μας αρέσουν οι πολιτικές ή θρησκευτικές πεποιθήσεις τους, είτε όχι...
_________________
Ο σκοπός της φύσης δεν είναι η διαιώνιση του ανθρώπινου είδους αλλά η διασφάλιση της βιοποικιλότητας των ειδών
Θεόφραστος
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Grillo
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 08 Μάρ 2013
Δημοσιεύσεις: 94

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 1:50 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
AFHAM: 05/02/2013
Το τρέχον θέμα μετονομάστηκε ώστε να περνάω εδώ ό,τι χρειαστεί και να μην ανοίγω νέα.

Το μέλος Astrarxis αποκλείστηκε λόγω νομικώς μεμπτού περιεχομένου (μπινελίκια). Η ip του έχει καταγραφεί

AFHAM: 07/02/2013Παιδιά όσο δεν μου δημιουργείτε νομικό πρόβλημα, μιλήστε ελεύθερα. Αν όμως για παράδειγμα βρίζετε χριστούς και παναγίες ή κάποιον προσωπικά, έχω θέμα και εμένα θα τρέχουν στα δικαστήρια. Αν σας είχα στην παρέα μου και βρίζατε την παναγία δεν με ενδιαφέρει, είναι αδιάφορο για μένα. Αν όμως το κάνετε δημόσια στο site μου θα πρέπει να σας αποκλείσω


OPYRGOS: 13/03/2013 ΡΕ Μ*ΥΝΟΠΑΝΟ ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΘΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ!
ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ!

Μετά, τα εύστοχα παραδείγματά μου, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ !

Οποιος/α προσπαθεί να βρει αποκούμπι στον ιδιοκτήτη του φόρουμ Αφχάμ, και να περιφέρεται σαν νταής εδώ μέσα, θα πρέπει να γνωρίζει, ότι ο Αφχάμ, ασχέτως αν συμπαθεί ή όχι τον τρόλλερ-νταή, θα πρέπει να τον ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.
Άλλωστε εσύ ο ίδιος Αφχάμ, είχες δηλώσει οτι θα το έκανες....
.

Περιμένω την δική σου υπεύθυνη κίνηση.....Πρέπει να ειμαστε δίκαιοι προς όλους, είτε μας αρέσουν οι πολιτικές ή θρησκευτικές πεποιθήσεις τους, είτε όχι...


βρε ? καλός τηνε τόρα ξύπνησες εσύ ? τωρινό είναι ? θέλει πολύ μυαλό ? προς τι η αναρρότηση ? σαν του; έλληνες που ξαφνικά ορίονται διότι τα ασφαλιστικά ταμία καταβαραθροθηκαν. Μα πως ? Αδυνατον !
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 2:25 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

MARIA έγραψε:
AFHAM: 05/02/2013
Το τρέχον θέμα μετονομάστηκε ώστε να περνάω εδώ ό,τι χρειαστεί και να μην ανοίγω νέα.

Το μέλος Astrarxis αποκλείστηκε λόγω νομικώς μεμπτού περιεχομένου (μπινελίκια). Η ip του έχει καταγραφεί

AFHAM: 07/02/2013Παιδιά όσο δεν μου δημιουργείτε νομικό πρόβλημα, μιλήστε ελεύθερα. Αν όμως για παράδειγμα βρίζετε χριστούς και παναγίες ή κάποιον προσωπικά, έχω θέμα και εμένα θα τρέχουν στα δικαστήρια. Αν σας είχα στην παρέα μου και βρίζατε την παναγία δεν με ενδιαφέρει, είναι αδιάφορο για μένα. Αν όμως το κάνετε δημόσια στο site μου θα πρέπει να σας αποκλείσω


OPYRGOS: 13/03/2013 ΡΕ Μ*ΥΝΟΠΑΝΟ ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ ΘΑ ΜΠΛΕΞΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ!
ΣΗΚΩ ΦΥΓΕ Γ@ΜΩ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΣΟΥ!

Μετά, τα εύστοχα παραδείγματά μου, ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ !

Οποιος/α προσπαθεί να βρει αποκούμπι στον ιδιοκτήτη του φόρουμ Αφχάμ, και να περιφέρεται σαν νταής εδώ μέσα, θα πρέπει να γνωρίζει, ότι ο Αφχάμ, ασχέτως αν συμπαθεί ή όχι τον τρόλλερ-νταή, θα πρέπει να τον ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.
Άλλωστε εσύ ο ίδιος Αφχάμ, είχες δηλώσει οτι θα το έκανες....
.

Περιμένω την δική σου υπεύθυνη κίνηση.....Πρέπει να ειμαστε δίκαιοι προς όλους, είτε μας αρέσουν οι πολιτικές ή θρησκευτικές πεποιθήσεις τους, είτε όχι...
Πολύ θα θελες να με ξεφορτωθείς, για να διαδίδεις ελεύθερα ύστερα τη μίζερη και μισαλλόδοξη ρατσιστική και εθνικιστική σου προπαγάνδα και να μην με έχεις συνεχώς στα πόδια σου να αποκαλύπτω τα ψέματα και τους μύθους σου.
Μην πολυεπικαλείσαι λοιπόν τον afham... μη τύχει και διαγράψει εσένα!
Για μια φορά στη ζωή σου γίνε άντρας, μεγάλωσε και βγάλτα πέρα μόνη σου και μην επικαλείσαι συνεχώς άλλους (afham, Κλασιδιάρη, Παππά κτλ.)
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Bugman
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Ιούλ 2003
Δημοσιεύσεις: 13585
Τόπος: Καλλιθέα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 4:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Όταν βρίζει κάποιος τα θεία, ή βρίζει ενώ είναι πιστός, ή βρίζει αυτό που πιστεύει ο άλλος και βάζει και το "σου" στο τέλος. Εδώ στο μήνυμα του Opyrgos διαβάζουμε ξεκάθαρα το "ΣΟΥ" στο τέλος, άρα δεν βρίζει την δική του Παναγία...αλλά κάποιου άλλου. Προφανώς εδώ εικάζω πως ο Afham δεν τον έκοψε γιατί δεν έβρισε την δική του Παναγία, ή την δική μου, αλλά κάποιου "άλλου". Τώρα υπάρχουν και εκείνοι οι πιστοί που θεωρούν μια την Παναγία. Για αυτούς δεν γίνεται λόγος εδώ!
_________________
Σκορπίστε γνώση, μαζέψτε χαρά!

Η γνώση δεν μπορεί να πουληθεί: Γιατί ενώ κάθε εμπόρευμα μπορεί να επιστραφεί, η γνώση δεν μπορεί να επιστραφεί!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 4:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:

[....]Μην πολυεπικαλείσαι λοιπόν τον afham... μη τύχει και διαγράψει εσένα!

Εντάξει.
Με τόσα γαμοσταυρίδια και μπινελίκια που έχεις ρίξει, το ότι παραμένεις σε αυτό το φόρουμ, δείχνει ότι ο αφχαμ το λιγότερο σε ανέχεται.
Μας έχεις πείσει ότι τυγχάνεις ιδιαίτερης μεταχείρισης από τη διαχείριση.
Τους λόγους θα μας τους πεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 5:00 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εσύ μη μιλάς Γ@ΜΗΜΕΝΕ ΤΡΟΛΛΕΡ γιατί εσύ και ο φιλαράκος σου ο Αstrarxis που μπήκε πάλι με το όνομα Tanysipteros τον π*ύλο τον έχετε εξασφαλισμένο.
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 5:02 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Όταν βρίζει κάποιος τα θεία, ή βρίζει ενώ είναι πιστός, ή βρίζει αυτό που πιστεύει ο άλλος και βάζει και το "σου" στο τέλος. Εδώ στο μήνυμα του Opyrgos διαβάζουμε ξεκάθαρα το "ΣΟΥ" στο τέλος, άρα δεν βρίζει την δική του Παναγία...αλλά κάποιου άλλου. Προφανώς εδώ εικάζω πως ο Afham δεν τον έκοψε γιατί δεν έβρισε την δική του Παναγία, ή την δική μου, αλλά κάποιου "άλλου". Τώρα υπάρχουν και εκείνοι οι πιστοί που θεωρούν μια την Παναγία. Για αυτούς δεν γίνεται λόγος εδώ!
Καλά εσύ Καρρά στον κόσμο σου!
_________________
"Mόνην τε ὀρθὴν πολιτείαν εἶναι τὴν ἐν κόσμῳ."
― Διογένης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vasana
Πρύτανης


Εγγραφή: 07 Φεβ 2007
Δημοσιεύσεις: 354
Τόπος: Dachau

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 16, 2013 5:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:
Εσύ μη μιλάς Γ@ΜΗΜΕΝΕ ΤΡΟΛΛΕΡ γιατί εσύ και ο φιλαράκος σου ο Αstrarxis που μπήκε πάλι με το όνομα Tanysipteros τον π*ύλο τον έχετε εξασφαλισμένο.

Απλά ρώτησα κάτι.
Παράθεση:
Εντάξει.
Με τόσα γαμοσταυρίδια και μπινελίκια που έχεις ρίξει, το ότι παραμένεις σε αυτό το φόρουμ, δείχνει ότι ο αφχαμ το λιγότερο σε ανέχεται.
Μας έχεις πείσει ότι τυγχάνεις ιδιαίτερης μεταχείρισης από τη διαχείριση.
Τους λόγους θα μας τους πεις;

Μια και δεν μπορείς να αποφύγεις τη βωμολοχία,
παράλληλα με αυτήν θα μπορούσες να απαντήσεις σε αυτήν την απλή ερώτηση;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Θέματα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
Σελίδα 7 από 9

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center