Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Κατάργηση του πόθεν έσχες, και μείωση του ΦΠΑ σε 5-6%
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
Δάκης Μαυροφρείδης
Πρύτανης


Εγγραφή: 22 Ιαν 2007
Δημοσιεύσεις: 2627
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 07, 2012 11:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

www.filosofia.gr - Όροι Εγγραφής

Οι διαχειριστές και οι συντονιστές προσπαθούν να διατηρούν το περιεχόμενο αυτής της Δ. Συζήτησης καθαρό από μεμπτό περιεχόμενο επεμβαίνοντας και ενίοτε διαγράφοντάς το.

Συμφωνείτε να μην αναρτάτε μηνύματα με υβριστικό, άσεμνο, πρόστυχο, χυδαίο, συκοφαντικό, απεχθές, απειλητικό, με πορνογραφικό προσανατολισμό ή οποιοδήποτε άλλο περιεχόμενο που υπόκειται στην νομοθετική αρχή.

_________________
Δεν υπάρχει τίποτα πιο θαυμαστό και αξιόλογο από την ανάδειξη του ωραίου. Αρκεί, ο σκοπός της ίδιας της πράξης να μην αναλώνεται μέσα σε μια ανερμάτιστη και φλύαρη ματαιοδοξία

Δ.Μ.

http://d-mavrofrides.simplesite.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Corto
Πρύτανης


Εγγραφή: 16 Σεπ 2009
Δημοσιεύσεις: 117

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 08, 2012 5:15 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Corto,
Στηρίζεσαι προφανώς στον αριθμό των αδυνάτων, που υποθέτεις ότι είναι ικανός στο βαθμό να καταστήσει αυτούς, αν ενωθούν υπό μια αρχηγία, ότι και να είναι αυτή, ισχυρότερους από τους νυν ισχυρούς, ώστε οι γνώστες να λειτουργούν για τα συμφέροντα των πολλών αδυνάτων!
Το σημείο κλειδί στη σκέψη σου είναι η δια μαγείας ή με κάποιο άλλο τρόπο συνειδητοποίηση της κατάστασης. Όχι βέβαια να συνειδητοποιήσει κανείς την οικονομική θεωρία...αλλά ότι όλοι μαζί μπορούμε να πετύχουμε καλύτερα πράγματα.
Τα έγραψα κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την άποψή σου: Ότι κουβαλάμε βλακεία και ότι λέμε ότι θέλουμε...Από αυτό το σημείο πώς θα φθάσουμε να συμφωνούμε σε κάτι που θα μας ενώσει; Και σε όλη αυτή την μετάβαση, οι ισχυροί τι θα κάνουν; Θα είναι απλοί θεατές; Μικρά ερωτήματα!

Ερώτηση: Πως ορίζεις τον ισχυρό και πως βλέπεις τη δύναμή του (μόνιμη, μεγάλη, διαχειρίσιμη);



Ισχυρός είναι εκείνος ο οποίος έχει πολύ μεγάλη δύναμη(οικονομική, κοινωνική, πολιτική...) και μπορεί να την επιβάλει στους υπόλοιπους. Η διάρκεια της επιβολής της δύναμής του δεν είναι καθορισμένη.

Η ιστορία και η ανθρώπινη φύση δείχνει ότι ούτε οι ισχυροί θα κάτσουν με σταυρωμένα χέρια, ούτε όλοι μπορούμε να συμφωνήσουμε σε κάτι που θα μας ενώσει. Αυτό όμως δεν απαγορεύει την προσπάθεια για την επίτευξη κάτι καλύτερου, ακόμα κι αν είναι εκ των προτέρων μάταια.

Και στο κάτω κάτω Bugman, ας είμαστε ρεαλιστές. Αυτή είναι η ανθρώπινη φύση. Όσο κάποιος δεν βρίσκεται στη θέση του ισχυρού, είτε επιδιώκει την διάλυση των ισχυρών, είτε έχει υποταχτεί στην δύναμή τους. Τα ξαδέρφια μας οι πίθηκοι μας το θυμίζουν διαρκώς....
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
troian
Πρύτανης


Εγγραφή: 05 Ιαν 2011
Δημοσιεύσεις: 2267
Τόπος: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 08, 2012 10:51 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Corto έγραψε:
troian έγραψε:
corto
συμφωνοι αλλα σε θεμα πολιτικης, σε δημοκρατικο καθεστως, δικαιουνται αποψη ολοι οι "ικανοι" πολιτες οχι μονο οι σοφοι, ακομη και σε οικονομικη πολιτικη.


Δεν διαφωνώ. Όλοι έχουν δικαίωμα να έχουν άποψη. Επειδή όμως οι απόψεις είναι σαν τις κ@λοτρυπίδες κι ο καθένας έχει από μία, κάποια στιγμή είναι καλό να στήνουμε πρώτα το γνωστικό υπόβαθρο, ύστερα το ορθολογικό πλαίσιο και τελικά η άποψη θα προκύπτει. Κάποιος που έχει άποψη για οικονομική πολιτική χωρίς να γνωρίζει βασικά οικονομικά μεγέθη, δεν μπορεί παρά να έχει συναισθηματική ή διαισθητική άποψη. Κατά συνέπεια πολλές φορές πιθανοτέρα λανθασμένη, από κάποιον που γνωρίζει και έχει ακολουθήσει μια λογική διαδικασία ώστε να προκύψει η άποψή του.
υποτιθεται πως στο τελος της υποχρεωτικης εκπ. και με την ενηλικειωση εισαι ικανος πολιτης αφου εχεις το δικαιωμα ψηφου. ομως ξεφευγουμε απο το αρχικο θεμα (με την θεση σου δημιουργουνται παραληλα θεματα-ερωτηματα).

τελος ειμαι υπερ του brainstorming ή κ@λοτρυπίδοstorming και μες τον διαλογο φαινονται τα θετικα και αρνητικα
_________________
μακεδονίτικα πουλιὰ λαλοῦν μακεδονίτικα
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 637

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 09, 2012 5:01 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

'Η συζήτηση είναι καγκουρό που πηδάει όπου θέλει' είπε ο Λαζόπουλος, πολύ παραστατικά! Πέρα από τη συζήτηση για το ποιος έχει δικαίωμα να εκφράζει άποψη, υπάρχει τεκμηρίωση για τα αρνητικά ή τα θετικά του θέματος 'Κατάργηση του πόθεν έσχες και μείωση του ΦΠΑ σε 5-6%΄.
Δεκτά και τα λινγ. Wink
_________________
Όλοι μαζί μπορούμε.
Αγοράζουμε ελληνικά προϊόντα, προϊόντα που ο κωδικός τους αρχίζει με 520.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 8:25 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Bugman έγραψε:
Τα έγραψα κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την άποψή σου: Ότι κουβαλάμε βλακεία και ότι λέμε ότι θέλουμε...
Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία... αυτό σου το έχω αναγνωρίσει!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 637

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 10:02 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:
Bugman έγραψε:
Τα έγραψα κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την άποψή σου: Ότι κουβαλάμε βλακεία και ότι λέμε ότι θέλουμε...
Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία... αυτό σου το έχω αναγνωρίσει!


Σε παρακάλεσα σε ΠΜ να σβήσεις τις βρισιές σου προς τον Bugman, ή να διαγράψεις το ποστ σου.

Επειδή δεν τον έκανες, αναγκάστηκα να διαγράψω το θέμα μου από εκεί (000) και να το ξεκινήσω πάλι.

Έβαλα με μεγάλα γράμματα τους όρους του filosofia.gr, αλλά εσύ και πάλι κάνεις προσωπικές επιθέσεις.

Η γνώμη μου για τα πρόσωπα και τα πράγματα του φόρουμ, δεν συμπίπτει με την δική σου. Κατά τη γνώμη μου, εσύ έγινες το πρόβλημα.

Δεν είσαι ευπρόσδεκτος στα θέματά μου.


Είναι κάποιοι άνθρωποι που οι ευφυΐα τους είναι τόση ώστε να καταλαβαίνουν τα απλά, βρισιές και ανέκδοτα.
Όμως κανείς τέτοιος δεν υπάρχει στο φόρουμ. Όλοι μπορούν να καταλάβουν με την λογική και με το 'σεις και σας'. Όλοι.
_________________
Όλοι μαζί μπορούμε.
Αγοράζουμε ελληνικά προϊόντα, προϊόντα που ο κωδικός τους αρχίζει με 520.


Έχει επεξεργασθεί απο τον/την ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ στις Τρι Απρ 10, 2012 10:33 am, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ΛΑ.Ο.Σ.
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 28 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1241
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 10:17 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μήνυμα διεγράφη από τη διαχείριση λόγω υβριστικών και νομικώς μεμπτού περιεχομένου
_________________
Mr. Green Laughing opyλgos βλέχει βλέχει...
LaughingMr. Green κλατάς ομπλέλα;;;
Mr. Green Laughingγλήγολα μέσα μην βλαχείς και μας αλλωστήσεις τζάνεμ...
Laughing Mr. Green
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 10:43 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ έγραψε:
opyrgos έγραψε:
Bugman έγραψε:
Τα έγραψα κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την άποψή σου: Ότι κουβαλάμε βλακεία και ότι λέμε ότι θέλουμε...
Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία... αυτό σου το έχω αναγνωρίσει!


Σε παρακάλεσα σε ΠΜ να σβήσεις τις βρισιές σου προς τον Bugman, ή να διαγράψεις το ποστ σου.

Επειδή δεν τον έκανες, αναγκάστηκα να διαγράψω το θέμα μου από εκεί (000) και να το ξεκινήσω πάλι.

Έβαλα με μεγάλα γράμματα τους όρους του filosofia.gr, αλλά εσύ και πάλι κάνεις προσωπικές επιθέσεις.

Η γνώμη μου για τα πρόσωπα και τα πράγματα του φόρουμ, δεν συμπίπτει με την δική σου. Κατά τη γνώμη μου, εσύ έγινες το πρόβλημα.

Δεν είσαι ευπρόσδεκτος στα θέματά μου.


Είναι κάποιοι άνθρωποι που οι ευφυΐα τους είναι τόση ώστε να καταλαβαίνουν τα απλά, βρισιές και ανέκδοτα.
Όμως κανείς τέτοιος δεν υπάρχει στο φόρουμ. Όλοι μπορούν να καταλάβουν με την λογική και με το 'σεις και σας'. Όλοι.
Νομίζω επίσης ότι σου απάντησα, αλλά αδιαφόρησες μέχρι και για την απάντησή μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΛΑ.Ο.Σ.
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 28 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1241
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 10:48 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μήνυμα διεγράφη από τη διαχείριση λόγω υβριστικών και νομικώς μεμπτού περιεχομένου
_________________
Mr. Green Laughing opyλgos βλέχει βλέχει...
LaughingMr. Green κλατάς ομπλέλα;;;
Mr. Green Laughingγλήγολα μέσα μην βλαχείς και μας αλλωστήσεις τζάνεμ...
Laughing Mr. Green
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 11:08 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Σε φτύνουν πορνόγερε κι εσύ νομίζεις ότι βρέχει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ
Πρύτανης


Εγγραφή: 19 Αύγ 2007
Δημοσιεύσεις: 637

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 11:48 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

opyrgos έγραψε:
ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ έγραψε:
opyrgos έγραψε:
Bugman έγραψε:
Τα έγραψα κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την άποψή σου: Ότι κουβαλάμε βλακεία και ότι λέμε ότι θέλουμε...
Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία... αυτό σου το έχω αναγνωρίσει!


Σε παρακάλεσα σε ΠΜ να σβήσεις τις βρισιές σου προς τον Bugman, ή να διαγράψεις το ποστ σου.

Επειδή δεν τον έκανες, αναγκάστηκα να διαγράψω το θέμα μου από εκεί (000) και να το ξεκινήσω πάλι.

Έβαλα με μεγάλα γράμματα τους όρους του filosofia.gr, αλλά εσύ και πάλι κάνεις προσωπικές επιθέσεις.

Η γνώμη μου για τα πρόσωπα και τα πράγματα του φόρουμ, δεν συμπίπτει με την δική σου. Κατά τη γνώμη μου, εσύ έγινες το πρόβλημα.

Δεν είσαι ευπρόσδεκτος στα θέματά μου.


Είναι κάποιοι άνθρωποι που οι ευφυΐα τους είναι τόση ώστε να καταλαβαίνουν τα απλά, βρισιές και ανέκδοτα.
Όμως κανείς τέτοιος δεν υπάρχει στο φόρουμ. Όλοι μπορούν να καταλάβουν με την λογική και με το 'σεις και σας'. Όλοι.
Νομίζω επίσης ότι σου απάντησα, αλλά αδιαφόρησες μέχρι και για την απάντησή μου!


Σου απάντησα, η απάντησή μου εμπεριέχεται σε αυτό.


Κύριοι, με θλίβει αφάνταστα να υβρίζονται οι θεσμοί, όπως η Μητέρα και ο Πατέρας, και στην μάνα και τον πατέρα του κάθε ένα μας, βλέπω τους στυλοβάτες της ανθρωπότητας, την Μητέρα και τον Πατέρα.

Με θλίβουν αφάνταστα, τα σεξουαλικά σχόλια περι ομοφυλοφιλίας, επειδή με αυτά καταστρέφονται οι ανοχές μας για τον θεσμό του Άνδρα.

Κάποιες φορές τρώω κάτι και διαβάζω, και πέφτω πάνω σε λέξεις που δεν ταιριάζουν, ας πούμε, με την τροφή μου.

Όπως είπα και πριν, όλοι εδώ μπορούν να καταλάβουν. Το βρίσιμο είναι το εύκολο.

Μου αρέσει η παράθεση των ιδεών στην Filosofia.gr, αλλά συνειδητοποιώ ότι συχνά τα αρνητικά συναισθήματα που μου δημιουργεί είναι περισσότερα από τα θετικά... Crying or Very sad



_________________
Όλοι μαζί μπορούμε.
Αγοράζουμε ελληνικά προϊόντα, προϊόντα που ο κωδικός τους αρχίζει με 520.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 12:47 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ έγραψε:
opyrgos έγραψε:
ΚΛΕΙΔΟΚΡΑΤΩΡ έγραψε:
opyrgos έγραψε:
Bugman έγραψε:
Τα έγραψα κάπως βελτιωμένα σε σχέση με την άποψή σου: Ότι κουβαλάμε βλακεία και ότι λέμε ότι θέλουμε...
Τουλάχιστον έχεις αυτογνωσία... αυτό σου το έχω αναγνωρίσει!


Σε παρακάλεσα σε ΠΜ να σβήσεις τις βρισιές σου προς τον Bugman, ή να διαγράψεις το ποστ σου.

Επειδή δεν τον έκανες, αναγκάστηκα να διαγράψω το θέμα μου από εκεί (000) και να το ξεκινήσω πάλι.

Έβαλα με μεγάλα γράμματα τους όρους του filosofia.gr, αλλά εσύ και πάλι κάνεις προσωπικές επιθέσεις.

Η γνώμη μου για τα πρόσωπα και τα πράγματα του φόρουμ, δεν συμπίπτει με την δική σου. Κατά τη γνώμη μου, εσύ έγινες το πρόβλημα.

Δεν είσαι ευπρόσδεκτος στα θέματά μου.


Είναι κάποιοι άνθρωποι που οι ευφυΐα τους είναι τόση ώστε να καταλαβαίνουν τα απλά, βρισιές και ανέκδοτα.
Όμως κανείς τέτοιος δεν υπάρχει στο φόρουμ. Όλοι μπορούν να καταλάβουν με την λογική και με το 'σεις και σας'. Όλοι.
Νομίζω επίσης ότι σου απάντησα, αλλά αδιαφόρησες μέχρι και για την απάντησή μου!


Σου απάντησα, η απάντησή μου εμπεριέχεται σε αυτό.
Ωραία! Αφού απάντησες, κάνε αυτό που έκανες τόσα χρόνια εδώ μέσα όταν ο Bugman πχ. ή ο Πολίδης γάμαγαν ό,τι σοβαρό θέμα υπήρχε εδώ μέσα... αδιαφόρησε!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΛΑ.Ο.Σ.
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 28 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1241
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 2:46 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μήνυμα διεγράφη από τη διαχείριση λόγω υβριστικών και νομικώς μεμπτού περιεχομένου
_________________
Mr. Green Laughing opyλgos βλέχει βλέχει...
LaughingMr. Green κλατάς ομπλέλα;;;
Mr. Green Laughingγλήγολα μέσα μην βλαχείς και μας αλλωστήσεις τζάνεμ...
Laughing Mr. Green
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
opyrgos
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 30 Νοέ 2007
Δημοσιεύσεις: 13248

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 6:32 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΛΑ.Ο.Σ. έγραψε:
ΛΑ.Ο.Σ. έγραψε:
opyrgos σα να έριξε μια μπόρα ε;;;


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
opyrgos έγραψε:
Σε φτύνουν πορνόγερε κι εσύ νομίζεις ότι βρέχει;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ΛΑ.Ο.Σ.
Αποκλεισμένο μέλος


Εγγραφή: 28 Ιαν 2012
Δημοσιεύσεις: 1241
Τόπος: Αθήνα

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 10, 2012 9:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μήνυμα διεγράφη από τη διαχείριση λόγω υβριστικών και νομικώς μεμπτού περιεχομένου
_________________
Mr. Green Laughing opyλgos βλέχει βλέχει...
LaughingMr. Green κλατάς ομπλέλα;;;
Mr. Green Laughingγλήγολα μέσα μην βλαχείς και μας αλλωστήσεις τζάνεμ...
Laughing Mr. Green
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
Σελίδα 2 από 5

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center