Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Ποιοι ειμαστε ? Καιρος να γνωριστουμε .............
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
anti
Επίκουρος


Εγγραφή: 04 Αύγ 2005
Δημοσιεύσεις: 40
Τόπος: θουλκάντρα... Ελλάς... Θεσσαλονίκη

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Αύγ 08, 2005 10:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Επίσης να πω πως οσο απροσωπο κα αν ειναι το νετ, μπορουμε πάντα να κανουμε την διαφορα...
Ανθρωποι ειμαστε.....(νομιζω)
επίσης επειδη γραφω σε κανα 12 φορουμς (οχι και τοσο πολυ σε ολα)
δεν εχω προβλημα να πω τα στοιχεια μου, γιατι ειμαι ηδη γνωστο κακοποιο στοιχειο του διαδυκτιου Razz Razz Razz Very Happy Twisted Evil Wink
_________________
Απλά χαμογέλα...
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
aliki006
Υφηγητής


Εγγραφή: 24 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 25, 2006 7:29 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Afou sistinomaste oloi as to kano ki ego an kai pio kairnourgia den ginetai na eimai.
Den eho idietero provlima sto na fanerotho an kai mallon oloi eiste poli perissotero spoudagmenoi apo oti eimai ego , oson afora ta ptihia panda.
Me lene Maria loipon, kai xrisimopoio to aliki giati enas poli agapimenos filos kai daskalos otan me protognorise kai me rotise to onoma mou, evale ta gelia akougondas to maria (agnosto gia mena to giati) kai mou eipe, ohi glikia mou, esena se lene Aliki. Aliki sti hora ton thavmaton.
Eimai loipon i aliki i maria i opos bolevetai o kathenas kai den eimai para mia theatrina me poli megali fandasia pou xodevei ton elefthero tis hrono sto internet psahnondas kai psahnondas, oute kai xero ti.
Eimai 34 xronon. Moni sti zoi apo sindrofo alla me ligous agapimenous filous. Zo sta exarheia kai palevo na koubalao tin pio thetiki energeia pou boro akomi ki otan dialietai o kosmos giro mou.
Tha borouse na me pei kaneis alafroiskioti giati koubalao mia neraide atmosfaira. Eimai apo aftous tous anthropous pou den katalaveneis tin pragmatiki tous ilikia efkola. Xero omos pos me agapa polis kosmos.
Latrevo ti douleia mou. Xoris autin sigoura tha eimoun sto dafni mehri tora kai boro na haraktiriso ti zoi mou gemati me polles eftihismenes stigmes.

Auta.

Paraskevi, den xereis poso simfono mazi sou sta perissotera pou eipes.An exereseis to gamo. Eho prosopika mia arnisi an ohi fovia pros auton.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Min stamatas sta kleista parathira
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Candide
Καθηγητής


Εγγραφή: 04 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 26, 2006 7:56 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Αλίκη/Μαρία καλωσήρθες και μπράβο σου που νεκρανέστησες ένα τόσο ''προσωπικό'' θέμα... Laughing Laughing

Και λέω ''προσωπικό'' γιατί εκτός απο κάποια προσωπικά στοιχεία, όνομα, ηλικία, επάγγελμα κ.ο.κ, συζητήθηκε και το διαχρονικά επίκαιρο θέμα της σχέσης αντρών-γυναικών...

Επ' αυτού, διάβασα με προσοχή όλες τις απόψεις.

Εγώ, προσωπικά, πιστεύω οτι το ΜΕΓΑ πρόβλημα στις σημερινές σχέσεις είναι η δυσπιστία και ο φόβος. Με ο,τι αυτό συνεπάγεται: Επιφυλακτικότητα, αλλεργία στη δέσμευση, συνεχής ρευστότητα κλπ κλπ.

Κανείς και καμία δεν εμπιστεύεται καμία και κανέναν!

Δεν είναι της παρούσης να εξετάσω το πώς ή το γιατί έφτασαν τα πράγματα μέχρι εδώ, ούτε το πώς θα έπρεπε να είναι κανονικά - παρόλο που έχω σαφείς και κατασταλαγμένες απόψεις, ειδικά για το δεύτερο θέμα.
Καλό θα ήταν να μπει μια ξεχωριστή θεματική ενότητα για ένα τόσο σοβαρό ζήτημα...

Όπως κι αν έχει, το οτι οι σχέσεις αντρών-γυναικών περνάνε κρίση, είναι, πλέον, κοινός τόπος. Και νομίζω οτι σ' αυτό συμφωνούμε όλοι.

Όσοι είναι απο τριάντα και πάνω (όπως εγώ) θα θυμούνται οτι όταν μιλούσαν για ένα ζευγάρι σε πιο παλιές εποχές (δεκαετία '80 π.χ), δεν έλεγαν οτι ο τάδε έχει ''σχέση'' με τη δείνα. Έλεγαν οτι έχει ''δεσμό''!
Σιγά- σιγά, αυτό ατόνησε...
Ο ''δεσμός'' (με όλες τις εννοιολογικές αποχρώσεις που έχει ως λέξη) αντικαταστάθηκε απο την αόριστη και πολλαπλά ερμηνεύσιμη ''σχέση''...
Κι αυτό λέει πάρα πολλά!


Για τα δικά μου προσωπικά στοιχεία τώρα...


Αν και δεν είμαι καθόλου κρυψίνους ή μυστικοπαθής, δε θα πω πολλά πράγματα για μένα - που στο κάτω-κάτω δεν έχουν να προσθέσουν και τίποτα ιδιαίτερο στις εξαιρετικές συζητήσεις που γίνονται εδώ... Wink

Εξ άλλου, τα προσωπικά μας στοιχεία είναι, πολλές φορές, προσωρινές ιδιότητες, που δεν επηρεάζουν σοβαρά την ουσία...

Θα πω μόνο την ιδιότητα που ''κουβαλάω'' απο τη στιγμή που γεννήθηκα (περίπου, τέλος πάντων) και θα ''κουβαλάω'' και μετά το θάνατό μου: Το όνομά μου! Smile

Με λένε Νίκο.


ΥΓ: Αλίκη/Μαρία, στο τέλος του posting σου έγραψες κάτι για το γάμο. Δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά (τη στιγμή που δε σε ξέρω, ακόμα τουλάχιστον) αλλά πιστεύω οτι θα ξεπεράσεις και τη φοβία και την άρνησή σου για το γάμο όταν γνωρίσεις το άλλο σου μισό! Very Happy

Όταν έρθει η ώρα να φιλήσουμε το ''βασιλόπουλο'', ξεχνάμε οτι κάποτε φιλήσαμε ''βατράχια''... Wink
_________________
''Πρέπει να καλλιεργήσουμε τον κήπο μας''
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
aliki006
Υφηγητής


Εγγραφή: 24 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 26, 2006 8:35 pm    Θέμα δημοσίευσης: Pou pragmatika den xero ti mou ginetai Απάντηση με Συμπερίληψη

Eilikrina den xero kai den sas kano plaka. File Candide eimai toso bombardismeni apo ola auta pou simbainoun giro mas stin kathimerinotita, stin tv (an kai diskola tin anoigo) kai shedon pandou pou den katalavaino ti mou ginetai. Oloi milame gia monaxia gia ton anthropino egokendrismo kai egoismo kai ta prosaptoume os elatomata se olous tous allous ektos apo ton idio mas ton eauto.

Pos, peite mou , pos na yparhoun desmoi eite gamou eite apla erotikoi desmoi otan asholoumaste oloi me tin epifaneia ton pragmaton kai to fainesthai. Den nomizo pos ginetai kai sigoura den bgazo tin oura mou ap exo. Ehoume oloi ta protipa pou mas pernane ta gnosta se olous mesa kai eite to katalavainoume eite ohi , simfona me auta porevomaste.

O erotas tora? Autos katheautos einai periergo pragma mesa stin ierotita tou kai tin omorfia tou. Kai milao ohi gia sexoualiko pathos, alla gia auto to aisthima pou otan to niotheis gia kapoion eisai eftihismenos apla kai mono pou to niotheis. H pio sinithismeni morfi erota einai auti pou kinigas to apiasto. Auto pou gia ton a h b logo den boreis na aggixeis. Opote milame gia kati to opoio diskola se odigei se zevgaroma. Ki an telika simbei einai monopandos. Gernei kapou ...

Oloi loipon erotevomaste kapoia stigmi auto pou den boroume na ehoume kai mesa se auto eftihismenoi moirolatroume.
Ton ligotero omos goiteftiko tipo den tou dinoume kai poli simasia ki an erthei konda mas ... hmm ton bazoume na perasei apo monopatia kai drakous pou an telika ta kataferei... hamogelame kai sinehizoume tin monahiki poreia mas giati den boroume na ton eroteftoume mia kai den ton ehoume kinigisei emeis..

Leo ego tora polla kai diafora mesa se ena fliaro mialo horis taxi kai ta moirazomai edo mesa horis na elpizo se tipota pia.

Prosopika , biono ton teleio erota pou den prokeitai na brei andapokrisi . Kai ton biono me olin tin evdaimonia pou boro na andliso apo tin omorfia tis agnoias tou allou pou den ehei idea tou ti mou simbainei..

O aunanismos tou mualou se olo tou to megaleio to xero. Ki omos tetoia eftihia eho niosei sti zoi mou elahistes stigmes sas diabebaio.

Exclamation
_________________
Min stamatas sta kleista parathira
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Candide
Καθηγητής


Εγγραφή: 04 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 27, 2006 12:17 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Μαρία,

Όλοι βομβαρδιζόμαστε απο ψευδοπρότυπα που μας λένε τι κάνουμε, πώς να ζούμε κλπ κλπ
Όμως αυτό δε λέει τίποτα. Αν κάποιος/α δε θέλει να κάνει κάτι, δε θα το κάνει, ακόμα κι αν γυρίσει η γη ανάποδα!
Σαφώς και επικρατεί το ''φαίνεσθαι'' αντί του ''είναι'', η εικόνα αντί της ουσίας... Αυτό, όμως, δε μας απαλλάσσει. Την ευθύνη της ζωής μας την έχουμε ΚΑΙ εμείς.

Για να' μαι ειλικρινής, δεν κατάλαβα πολλά απ' όσα έγραψες. Αλλά, όπως κι αν έχει, διακρίνω στα λεγόμενά σου μια απαισιοδοξία που δεν αρμόζει σε μια σκεπτόμενη κοπέλα...

Εν πάση περιπτώσει, ας μην επεκταθούμε. Τα εν οίκω μη εν δήμω, που έλεγαν...

Πάντως, όσα φέρνει η ώρα δε τα φέρνει ο χρόνος!

Wink
_________________
''Πρέπει να καλλιεργήσουμε τον κήπο μας''
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
aliki006
Υφηγητής


Εγγραφή: 24 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 13
Τόπος: Athina

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 27, 2006 12:36 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Isa isa mono apaisiodoxi den eimai.. Apla den elpizo se tipota prosdokondas ta panda.

An eimoun apaisiodoxi den tha afinomoun pote na erotefto ki ego eimai parafora erotevmeni.

Oson afora tora to poso katanoiti ginomai .. h safinia den einai to xaraktiristiko mou. Distihos eho mathei na grafo kirios gia mena. Embarassed
_________________
Min stamatas sta kleista parathira
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Candide
Καθηγητής


Εγγραφή: 04 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 64
Τόπος: Πειραιάς

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 27, 2006 9:57 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Είναι πολύ όμορφο να είμαστε ερωτευμένοι...

Αρκεί, όμως, να υπάρχει και ανταπόκριση.

Αν δεν υπάρχει... τότε η αλεπού με τα άγουρα σταφύλια, μας δείχνει το δρόμο! Smile
_________________
''Πρέπει να καλλιεργήσουμε τον κήπο μας''
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
drakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 11 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 445

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 29, 2006 12:22 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

......

Έχει επεξεργασθεί απο τον/την drakos στις Τετ Μάρ 21, 2007 1:04 pm, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ahso
Πρύτανης


Εγγραφή: 30 Αύγ 2006
Δημοσιεύσεις: 359

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 29, 2006 4:10 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

drakos, αυτό μπορούμε να τ΄αλλάξουμε! Πίστεψέ με! Wink
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 21, 2007 5:04 pm    Θέμα δημοσίευσης: ... Απάντηση με Συμπερίληψη

....
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...



Έχει επεξεργασθεί απο τον/την TΡΙΟΜΗΔΗΣ στις Παρ Μάρ 13, 2009 1:20 am, επεξεργάσθηκε 1 φορά συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
pirate
Κοσμήτωρ


Εγγραφή: 11 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 71

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 11, 2009 4:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Γεια χαρα σε ολους, ειμαι καινουργιο αιμα εδω μεσα, με λεμε ελενη. Αυτα που με χαρακτηριζουν ειναι η ελειψη υπομονης, η παρορμητικοτητα και η ξεροκεφαλια. Αγαπω την μαμα και τον μπαμπα μου αλλα πιο πολυ αγαπω την αδελφη μου την Κωνσταντινα.

Ενδιαφερομαι για τα παντα αλλα μερικες φορες τα βαριεμαι ολα και δεν ασχολουμε με τιποτα. Ονειρο μου να ταξιδεψω στην Αλασκα και στις στεπες τις Μογγολιας. Θεωρω οτι ειναι καλυτερα να ζησεις 1 ζωη ως λυκος ελευθερος στα βουνα , παρα 100 ζωες ως προβατο σε σταβλο.

Πιστευω (πραγματικα)οτι οι νομοι δεν χρειαζονται ουτε οι νομοθετες ουτε τα συνταγματα, το μονο που χρειαζεται ειναι σωστη παιδεια. Θεωρω πιο σημαντικη την κοινωνικη μορφοση παρα την εγκυκλοπαιδικη.

Για μενα η ιστορια, η πραγματικη, ειναι στους δρομους και οχι στα βιβλια, γιατι σε αυτα υπαρχουν συμφεροντα και μονο ειτε απο τους νικητες ειτε απο τους χαμενους.

Θα εμπιστευτω πολυ πιο ευκολα εναν ''αγριο'' ή βαρβαρο'' παρα εναν ''πολιτισμενο'' γιατι το παρελθον εχει δειξει οτι τα χειροτερα εγκληματα γινονται απο τους ''πολιτισμενους''

αυτα. Very Happy
_________________
Τα ονειρα οταν δεν χωρανε στα ματια του ανθρωπου,πεφτουν και γινονται δακρυα.

Ο μονος χαμενος αγωνας ειναι αυτος που δεν εγινε.
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Xrisaki
Αντιπρύτανης


Εγγραφή: 09 Μάρ 2009
Δημοσιεύσεις: 94
Τόπος: A8hna

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 11, 2009 7:08 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

geia s ols!eimai kainourgia edw mesa k 8 h8ela n susth8w....lpn m lene xrusa k eimai 16 xronwn(kserw 8 peite ps eimai lg mikrh g n eimai melos t forum!)eimai periergos an8rwpos(etsi lene...)m aresei n psaxnomai...gnk...m tn mousikh,m auto p eimai,m ts an8rwpous...latreuw tn mousikh...nmz ps einai olh m h zwh....paizw ki8ara k grafw stixous...m tn filosofia arxisa n asxoloumai ap perusi...ap tote oms p phga gumnasio arxisa n vazw erwtimatika stn eauto m k epsaxna ts apadhseis....auta.... Very Happy
_________________
Το αύριο σημαίνει απλώς αυτό που δεν έρχεται ποτέ. Είναι η αναβολή της ζωής. Είναι μια άτολμη στρατηγική για να εξακολουθείς να υποφέρεις
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
drakos
Πρύτανης


Εγγραφή: 11 Νοέ 2006
Δημοσιεύσεις: 445

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 9:57 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Γεια σας.
Με λενε Δρακο και εχω σπουδασει μεσα μαζικης ενημερωσης , ψυχολογια
και κηπευτικη.
Ειμαι 17 ετων και ασχολουμαι με το μοντελινγ απο τα 18 μου.
Μιλαω 4 γλωσσες και γραφω σε μια.
Αν κερδισω τον τιτλο θα ηθελα η να παω στο παρισι και να δω τον πυργο της Πιζας.
Ονειρο μου ειναι η παγκοσμια ειρηνη και η παγκοσμια οικονομικη κριση.
Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
vag_el
Πρύτανης


Εγγραφή: 26 Ιούν 2009
Δημοσιεύσεις: 3707
Τόπος: Leykada

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 10:21 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Ψυχολογε μου κοιτα να πας να κοιταχτεις σε κανα ψυχιατρο
γιατι εχεις πολλα νευρα.
Εδω ερχονται απλα παιδια που μιλανε ησυχα ηρεμα
τσακωνονται και καμια φορα
Αν εσυ εισαι ψυχολογος και μιλας ετσι
καλυτερα να σου κανω τον γιατρο εγω
που το χω νομιζω το ποιητικο
Παρε εσυ την ποιηση να κανω εγω ψυχολογια
πες κανα στιχο προστιχο μπας και σου ηρεμησει

Ξερεις ποιος.....
_________________
ανθάκια μου χλωμά,
που σας επήραν σε
κήπους μακρινούς να σας φυτέψουν,

Κώστας Καρυωτάκης
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xristiana
Πρύτανης


Εγγραφή: 06 Μάρ 2005
Δημοσιεύσεις: 143

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 10:31 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Xrisaki έγραψε:
geia s ols!eimai kainourgia edw mesa k 8 h8ela n susth8w....lpn m lene xrusa k eimai 16 xronwn(kserw 8 peite ps eimai lg mikrh g n eimai melos t forum!)eimai periergos an8rwpos(etsi lene...)m aresei n psaxnomai...gnk...m tn mousikh,m auto p eimai,m ts an8rwpous...latreuw tn mousikh...nmz ps einai olh m h zwh....paizw ki8ara k grafw stixous...m tn filosofia arxisa n asxoloumai ap perusi...ap tote oms p phga gumnasio arxisa n vazw erwtimatika stn eauto m k epsaxna ts apadhseis....auta.... Very Happy


Μπράβο σου Χρύσα που είσαι 16 και έχεις φιλοσοφικές ανησυχίες. Αλλά μήπως να έγραφες Ελληνικά αντί greeklish;

Δεν είναι προσωπικό το θέμα, ισχύει η προτροπή για όλους και ας με συγχωρέσει ο διαχεριστής που αναλαμβάνω "δράση" που δεν μου ανήκει.

Έχει σημασία η γλώσσα όμως, όπως είχε σημασία και το πολυτονικό σύστημα...τότε τα παιδιά δεν ήταν τόσο ανορθόγραφα ούτε είχαν τόσες μαθησιακές δυσκολίες, ούτε ήταν τόσο μπερδεμένα.
_________________
Να ζεις την κάθε μέρα σου σαν να είναι η τελευταία.
Να μαθαίνεις σαν να είναι ή πρώτη μέρα της ζωης σου.

http://enallaktikimathisi.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Συζητήσεις για Πρόσωπα Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Σελίδα 4 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center