Θ.ΒοήθειαςΘ.Βοήθειας   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Εγγεγραμμένα μέληΕγγεγραμμένα μέλη   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΠροφίλΠροφίλ 
Συνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σαςΣυνδεθείτε, για να ελέγξετε την αλληλογραφία σας   ΣύνδεσηΣύνδεση 

Γλώσσα και Πραγματικότητα
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας :: Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας  
Συγγραφέας Μήνυμα
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 07, 2005 3:27 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΠΕΜΠΤΟΝ: ΒΛΕΠΕ ΤΕΤΑΡΤΟΝ...

Υ.Γ

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΒC? ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΧΕΛΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΗ?
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 07, 2005 3:55 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

TΡΙΟΜΗΔΗΣ έγραψε:
ΠΕΜΠΤΟΝ: ΒΛΕΠΕ ΤΕΤΑΡΤΟΝ...

Υ.Γ

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΑΒC? ΘΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΧΕΛΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΗ?


Απλά, μέγιστε, απόρρησα πως η χελώνα, άνευ γλώσσας, δύναται να προσεγγίσει την πραγματικότητα, σαν τον άνθρωπο. Αφού δεν έχει γλώσσα, μάλλον ζει εκτός πραγματικότητας, και η αρσενική και η θηλυκή (για την ... ομοφυλόφυλη δεν έχω, ακόμα, άποψη).
Αλήθεια, υπάρχουν ομοφυλόφυλες χελώνες;;; Και τι γλώσσα μιλάνε;;; και ποια είναι η πραγματικότητά τους;;; ..... Δεν ξέρω!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 07, 2005 9:07 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΚΑΙ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΧΕΛΩΝΕΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ??? ΕΙΣΑΙ ΧΕΛΩΝΑ???

ΚΑΘΕ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ....ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ....ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΜΗΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ....

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΧΕΛΩΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ Η ΧΕΛΩΝΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΙΣΗ ΜΕΤΡΟ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ.

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΛΑΧΙΣΤΕ???
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 07, 2005 9:17 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Abc,να προσέχεις πως μιλάς στον Τριομήδη.Άκου Μέγιστε!Τρισμέγιστος.παρακαλώ!Το λιγότερο!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 07, 2005 9:38 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ABC ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΤΣΙ? Laughing

ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΑ...
ΙΣΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΠΕΙΣΕΙΣ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΘΗΤΗΣ ΜΟΥ...ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

Υ.Γ

ΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΡΜΗΣ

ΕΓΩ Ο ΤΡΙΟΜΗΔΗΣ ΕΙΜΙ ΤΡΙΑΝΤΑΤΡΙΣΜΕΓΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ Ο ΠΟΙΜΑΝΔΡΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙ ΛΥΝΟΝΤΑΣ ΣΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ....

ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ Ο 7-40...
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 07, 2005 10:22 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Εγώ δεν ενδιαφέρομαι αλλά ξέρω μια φίλη μου που της αρέσει πολύ η μυθολογία.Θα τη δεχτείς;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 08, 2005 2:33 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ ΑΛΛΑ Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ...ΚΡΥΒΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΑΥΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΣΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΨΕΥΔΕΣΑΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΛΑΚΩΝΙΖΕΙΝ ΕΣΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΕΙΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΣΑΜΠΑ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


Υ.Γ
Ε ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΡΕ ΤΡΕΛΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ...ΕΓΩ ΕΧΘΡΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΑΥΤΟ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΡΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠE:

"ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ"

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕ ΙΩΑΝΝΗ ΕΛΑ ΜΑΖΙ ΝΑ ΣΥΝΑΨΟΥΜΕ ΑΝΑΚΟΧΗ...ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ....ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΙ ΑΠΛΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΨΥΧΕΣ ΤΟΥΤΕΣ ΛΕΞΕΙΣ....ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΕ

ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΤΩΝ ΜΗΤΗΡ ΕΣΤΙ
ΟΛΑ ΤΩΡΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ


24 ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 3 ΠΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ
ΜΑ ΣΑΝ ΨΑΞΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΙ ΛΟΓΙΑ ΚΡΥΒΩ ΣΤΟΝ ΠΥΘΜΕΝΑ
ΤΟΤΕ ΤΑ 3 ΑΡΓΥΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑ ΘΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ
27 ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΞΑΝΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ...

Ο ΓΡΥΦΟΣ ΕΙΜΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ Η ΛΥΣΗ ΕΙΣΙ
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 08, 2005 3:19 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

TΡΙΟΜΗΔΗΣ έγραψε:
"ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΝ ΕΧΘΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΙΣΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΔΕΛΦΟ ΣΟΥ"




Oυτοπία,Τριμήδη,γιατί όσο εσύ θα μισείς τον εαυτό σου ο εχθρός θα ακονίζει τα μαχαίρια του(γενικά,αναφέρομαι,μην παρεξηγηθώ).




Την πολυσημία της μυθολογίας και της τέχνης δε θα την αμφισβητήσω.Η ευτυχία,όμως,που μπορεί να δώσουν σε κάποιον δεν είναι τα πάντα.Είναι ένα κομμάτι του παντός.Μ' αρέσει που μιλάμε για το "ΠΑΝ" χωρίς να ξέρουμε τι σημαίνει!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 08, 2005 7:42 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

TΡΙΟΜΗΔΗΣ έγραψε:
ΚΑΙ ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΧΕΛΩΝΕΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ??? ΕΙΣΑΙ ΧΕΛΩΝΑ???

ΚΑΘΕ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΩΔΙΚΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ....ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ....ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΡΜΗΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΕΤΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΛΑΙΝΑ....

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΕΛΑΧΙΣΤΕ???


Τρισμέγιστε, άλλο γλώσσα, άλλο ... κώδικας - το έχουμε ξαναπεί αυτό!

Κώστας ο ... τρισελάχιστος!
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TΡΙΟΜΗΔΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 03 Απρ 2005
Δημοσιεύσεις: 2071
Τόπος: ΚΟΣΜΟΣ

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 09, 2005 12:24 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...

1310
_________________
Η ΖΩΗ ΜΟΥ;OΛΗ Η ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ...

Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Μάρ 2004
Δημοσιεύσεις: 18523

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 09, 2005 12:56 am    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

Όταν βρεις την ευτυχία και ξαφνικά χαθεί κι ο κόσμος αδειάσει από νόημα κι ο κύκλος είναι ο κύκλος της μοναξιάς και το "παν" είναι να γυρίσεις το χρόνο πίσω,τότε τι γίνεται;Η ευτυχία ήταν ψευδαίσθηση ή ο κύκλος είναι το μηδέν;
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
abc
Πρύτανης


Εγγραφή: 12 Δεκ 2004
Δημοσιεύσεις: 1889

ΔημοσίευσηΔημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 10, 2005 5:03 pm    Θέμα δημοσίευσης: Απάντηση με Συμπερίληψη

TΡΙΟΜΗΔΗΣ έγραψε:
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ...

1310


μάλλον ... ζαλισμένος ή μεθυσμένος θα είναι ο άνθρωπός σου... Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:   
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας   Απάντηση στη Θ.Ενότητα    www.filosofia.gr Αρχική σελίδα -> Φιλοσοφικοί Προβληματισμοί Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6
Σελίδα 6 από 6

 
Μετάβαση στη:  
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης





Μηχανισμός forum: PHPBB

© filosofia.gr - Επιτρέπεται η αναδημοσίευση του περιεχομένου της ιστοσελίδας εφόσον αναφέρεται ευκρινώς η πηγή του.

Υλοποίηση, Φιλοξενία: Hyper Center